Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przygotować się do sexu analnego

Polecane posty

Gość gość

Bardzo proszę o radę. Ja i mój chłopak bardzo chcemy spróbować sexu analnego, tak w pełni aby przyjemność była po jego i po mojej stronie. Niestety były dwie próby niestety daremne.... Ból pokrzyżował całą namiętność i kompletnie straciłam ochotę na sex....bardzo proszę o pomoc jak wy sobie z tym radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona737
A Wy tak bez lubrykantu? No way. Najlepiej kupcie jakiś żel/oliwkę o miłym zapachu. Palce Twojego chłopaka + lubrykant w dużych ilościach muszą najpierw przygotować Cię to tego typu seksu. A potem chłopak musi być baaardzo delikatny i powolny. Przynajmniej na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozluźnić się, żel nawilżający, pieszczoty palcami, pierwsza pozycja od tyłu na leżąco. On na tobie, ty sciskasz pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No daj spokój zboku.Sto razy c***isałem.Nudny jesteś i p*****lnięty.Piszesz i sam odpisujesz.Zboczony świr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie są może jakieś lubrykanty z dodatkiem przeciwbólowym ? Kiedyś czytałam o tym ale w sklepach nie mogę znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste, musisz być bardzo mokra, żeby mocno nawilżyć drugą dziurkę i najlepiej jak będziesz długo nie wypróżniona to nawet przy małym parciu rozewrzesz wystarczająco pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Wybieliłem sobie anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Tak hejterko podszywaczu, głodnemu chleb na myśli. Czy twój anus już ci wypada od tego wybielania? Masz ból du/py przez hemoroidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×