Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest u was ze stopami a partnerami ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim :) Mam na imię Ola mam 24 lata jestem normalna dziewczyna. Wszyscy mówią że jestem bardzo ładna aczkolwiek myśle ze po prostu jestem ładna/przeciętna po prostu normalna dziewczyna ! Mam pytaniem męszczyzn jak i do kobiet otóż: Mam chłopaka od 8 m-cy nie uprawiamy seksu chce poczekać (jestem dziewica) mój chłopak to rozumie i nie ma z tym problemu kochamy się lecz (i tu jest moje pytanie). On często gdy leżymy lub oglądamy film czy po prostu przyjdę z pracy i położę nogi ma stoliku on zawsze ściąga mi buty kładzie moje nogi na swoich kolanach dotyka je i masuje co bardzo lubię :) (rozmiar moich stop 38 i czerwone bądź miętowe paznokcie) lecz niekiedy całuje je i chce polizać. Czy to normalne ? Trochę się wstydzę tego jak je całuje czy chciałby polizać ponieważ jednak pracuje 8h i ciagle chodzę w szpilkach co z tego co widzę go podnieca i moje stopy zawsze się trochę spocą. Jak to jest dziewczyny ? I jak to jest faceci nie brzydzicie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma taki fetysz może ;) daj mu stopki nie ważne jak spocone jak lubi to lubi nie przejmuj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też podniecają stopy mojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×