Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona40

jak to jest z potencją u mężczyzn po 40stce

Polecane posty

Gość ona40

napiszcie panowie jak to jest u was po 40stce, bo ja mam duże potrzeby a mój mąż twierdzi, że u niego potencja już nie ta sama co 10 lat wcześniej, jak to jest, od czego to zależy, czt rzeczywiście libido tak gwałtownie spada w tym wieku???proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona40
dziekuję Ci bardzo za odpowiedz. Mój mąz ma właśnie tyle lat co Ty i powiem Ci, że jestem załamana, on tak raz no w porywach 2 razy w tygodniu i zawsze tylko raz, często jest tak że ma niepełny wzwód, lub ma na początku, a później mu mięknie i muszę się długo napracować, żeby mógł skończyć...twierdzi, że to wiek i że mam za luźną, że właśnie nie ma tarcia,nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuwniczka
gwarantuje Wam że z mlodszą laską dal by sobie każdy radę, nawet co dzień lub częsciej - facetom po prostu odbija wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on47
obuwniczka... przecież o tym napisałem wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuwniczka
a ja to tylko potwierdzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 50ce
W życiu nie ma reguł,każdy facet jest inny ,na pewno stress,papierosy i duzy wysiłek fizyczny nie pomagaja potencji.Ja osobiście nie palę,dośc dużo wolnego czasu spędzam na świezym powietrzu i pomimo 50ki,najaczęsciej kocham się ze swoją kobietą rano i wieczorem,przerwa dluższa niż dwa dni ...żle na mnie działa.Średni czas kochania to ok.2 godzin Podobno wszyscy faceci w mojej rodzinie uprawiali seks do poznej starości,mam wujka który ma 86 lat i twierdzi,żę nie wyobraża sobie dnia bez seksu ze swoja kobietą.Pozdrawiam i ...cieszmy sie seksem najdłużej jak tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek43
Odłóżmy na bok dyskusje o młodszych partnerkach, bo chyba nie jest to dla autorki żadne pocieszenie ;) U mnie było tak parę misięcy temu, że faktycznie rzadziej miałem ochotę na seks, ale tak naprawdę trochę się wstydziłem mojej żony, bo penis przestał być tak twardy jak kiedyś, a czasami w ogóle nie bardzo chciał stawać. Pomogła nam szczera rozmowa i podejście małżonki, która się nade mną nie rozczulała ani nie robiła z tego afery, tylko uznała, że seks nie jest najważniejszy, a poza tym trzeba problem rozwiązać i tyle. Nie chciałem iść do lekarza, więc po plotkach z koleżankami kupiła falumax i zaczęła robić mi amatorski masaż relaksacyjny :) Oddałem się w jej ręce i po kilku tygodniach kuracji zrobiło się naprawdę przyzwoicie. Co do samego libido - pewnie, że spada nieco z wiekiem, ale bez histerii - nadal mam ochotę na moją kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Do ona40, jesteś taka stara dupa i jeszcze ci się seksu tak często zachciewa ? Twój stary już ma dość twojej wielkiej rozklekotanej pizdy, obwisłych cycków i oponki jak u mistrza sumo. Podstaw mu jakiegoś młodego lachona to zobaczysz, że znowu będzie mógł dymać 3 razy dziennie a pała mu będzie stała jak u młodego ogiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 numerkow przez noc??? chyba w szatni pracowales:D a mnie sie chce codziennie i dlugo.....................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on47
A.Kmicic ... wychowalem sie na prawdziwym mleku, jedząc prawdziwe kurze jaja, wiec sie nie dziw, teraz wasze pokolenie ery pizza-żarłoków, i pedzonych sztucznie hormonami kurczaków, popijająch płyn mlekopodobny,nigdy nie będzie miłao takiej kondycji, a w moim weku to pewnie bedziesz potrzebowal poręczy by skorzystać z klozetu :D:D. Do pietnastu numerków oczywiście potrzebowałem doby, a nie jak powiedziałem nocy, Sprawdzone empirycznie, kiedy z laską całe wakacje spędzałem pod namiotem na stopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Jak to dobrze w wieku 47 lat, mieć zaawansowaną sklerozę. 15 razy na dobę to chyba sobie w nosie dłubałeś. A teraz na starość, jak już jesteś impotentem, to sobie możesz najwyżej pomarzyć i poprzypominać, te numerki, multiplikowane przez 10 hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on47
marek 22151.. twój pedalski móżdżek oczywiście nie jest w stanie tego pojąć, jak ty rżniesz swojego alfonsa w doopsko to nie wytrzymasz nawet trzech razy bo skórsko sobie poobcierasz :D:D a w moim wieku to juz nie tylko nie będziesz impotentem, ale zwyczajnie HIV cie zeżre tak jak zżarł twojego zgrada :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on47
Co prawda ze mną też nie jest dużo lepiej bo ostatnio mogę dymać tylko jak łyknę 3 tabletki viagry na jeden raz, ale zawsze ze 2-3 ruchy wykonam. A z tymi 15 numerkami to was załadowałem. Tyle to w sumie ruchnąłem do dnia dzisiejszego, więc średnia nie jest zbyt duża. Ale co zrobić ? Zostanie mi już tylko trzepanie kapucyna albo wręcz przerzucę się na młodych mężczyzn bo moja stara już wcale mnie nie kręci. Ten wstrętny ryj, obwisłe cyce i brzuch jak u hipopotama, powoduje się chce mi się na nią rzygać jak widzę ją gołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny gostek
całkiem nieźle się miewam.. szukam namiętnej i gorącej "przyjaciółki". Moja żona nie ma ochoty na zbyt częsty sex a mnie roznosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma reguły.Indywidualnie od człowieka zależy.Znam takich co po 40-stce już nie mogli i takich co wiecznie mało.Czy prawde mówią trudno dociec:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on47
haha.. jakiś kretyn podszył się podemnie w wypowidzi 14:15 z pewnością to ten pederasta.. marek 22151 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
sory wszystkich, ale ja słyszałam od wtajemniczonych, że po czterdziestce to - torba większa niż strzelba. Chociaż ja osobiście znam wyjątki od tej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
potrafią wytrzymac tydzien ostrego sexu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytsdret
a czy mezczyzni po 40 mogą uprawiać anal?? bo mi sie wydaje ze taki nie do konca twardy penisl nie wejdzie w tyłek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
tak uprawiają:) taki ostry, bo ona tak lubi..tak ją rżnęli jak miała 14 lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
ciekawe jak ona córkę wychowa? tez bedzie się rżnęła jako 14 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on47
petrol... nie ma co się śmiać, przecież napisałem, że 15 razy to było od inicjacji do dzisiejszego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego z gory zakladasz ze mam 20 lat???? 15 numerkow??? to kazdy musial byc szybszy od nastepnego..... wez sie nie osmieszaj.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelann
Przejżyj ofertę wibratorów: www.dyskrecja.pl/sklep.php/k68-Wibratory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona40
nie ma więcej chętnych do podzielenia się swoim doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też po 40-tce...
ja nie mogę narzekać....moja żona uważa, że mam niesamowity temperament w tej dziedzinie. Ona takiego nie ma, zatem mam pewne braki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia jacy są faceci po 40.....bo nie sypiam z nimi:O....chociaż może powinnam....tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 41 lat
Temperament chyba mi się zwiększył z wiekiem :-) Do tego wciąż bardzo atrakcyjny wygląd. Ale zakichana etyka wraz z sumieniem każą mi trwać przy tej jednej :-P Pozdrowienia dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×