Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oohmooo

Jak to jest z tym seksem??

Polecane posty

Gość oohmooo

Na początku było super. Pierwsze kilka tygodni, miesięcy.. rok.. robiliśmy wszystko spontanicznie, seks był dla nas czymś wspaniałym, potrafiliśmy się kocha wszędzie,, na łące, na ławce po 22 :P w lecie o 15, wszedzie. Teraz też jest nam dobrze w łóżku, ale nie ma już ławeczki... lasku.... łąki :( coś się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleksss
Przestałaś mu się podobać - przegrałąś życie :D Urozmaiććie coś. Może 3 osóbka do sexu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oohmooo
napisałam chyba, że jest nam dobrze? prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oohmooo
kochamy się często, za każdym razme jest nam super. tylko dgzie ta łąka, ławeczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilka
....myślę, że nie masz się czym przejmować....najważniejsze chyba jest to,że seks nadal sprawia Wam dużo przyjemności....Może spróbuj zaimprowizować jakiś miły piknik w weekendzik...zrób mu niespodziankę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oohmooo
wiesz.. może głownie problem plega na tym, że jest on bardzo zapracowany? przyjdzie z nocki przespi sie kilka godzin, jedzie pomagac rodzicom w remoncie domku, wroci, zje co nieco, wypije kilka piwek... rano na dniowke.. i tak non stop.... po 14 godzin.. może to ma na to wplyw, jeszcze rok temu mial inna prace.... pracowal 8 godzin, mial co drugi dzien wolny... wiecej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zmien cos
np ogol cipke i pomaluj ja szminka a lechtaczke zaznacz na czarno flamastrem .... hle hle hle Powodzenia i napisz jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oohmooo
kurcze, ja nie pisze, ze mam problem, bo nie ma seksu, seks jest bardzo czesto i zawsze udany. tylko chodzi o to, ze moj facet ma ciezka prace, i np. nie ma juz wypadkow, na laczke, do lasku etc. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 111111111111
no to jak jest zapracowany to daj sobie spokoj z plenerami na razie!!! ALE PROBLEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sama
coś zaimprowizuj. Poza tym jak chłop jest padniety to czego oczekujesz. Wyjedźcie gdzieś i poszalejcie zdaleka od wszystkich i wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×