Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rajskie jabłko252

jak urozmaicić życie seksualne?

Polecane posty

Gość rajskie jabłko252

Mam bardzo poważne pytanie i oczekuję poważnych odpowiedzi.Otórz jestem mężatką od 3,5 roku i ostatnio zauważyłam ,ze do naszego życia erotycznego zakrada sie nuda i rutyna.Nadal nam jest dobrze,ale kochamy się coraz rzadziej i właściwie zawsze wygląda to tak samo.Chciałabym coś zmienić.Dodam tylko ,że jestem atrakcyjną i zadbaną kobietą.Zastanawiałam się nad różnymi sposobami ,mam ochotę przełamać się i odwiedzić jakś sex shop,tylko czego tam szukać?Może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajskie jabłko252
naprawdę nikt mi nie podpowie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landryneczka
a może jakaś bielizna.... ja ostatnio kupiłam sobie sexowny strój kotka :) ale trzymam go na walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob sobie sama dobrze
do końca przy nim - skutek murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dell600
Witaj moze namow go na jakas sesje zdjeciowa ,niech pstryknie tobie kilka fotek mowie ci jest to fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zacznijcie od tego że przestańcie uprawiać sex w sypialni...co powiecie na spontaniczne bara bara np. w łazience (na włączonej pralce podobno jest bosko), w kuchni na stole, na schodach-jeśli mieszkacie w domku, gdziekolwiek, a najlepiej żeby to nie było zaplanowane, tylko takie przypadkowe...idźcie na żywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry temat
A probowaliscie seksu analnego? Moja dziewczyna kiedys jakby nigdy nic zapytala mnie czy nie mialbym ochoty kochac sie analnie!! Wczesniej nigdy o tym nie rozmawialismy. Z tego co wiem oboje nigdy tego nie robilismy. Juz sama propozycja zwalila mnie z nog. Zaczalem czytac na ten temat jak utrzymac higiene itd chcialem sie odpowiednio przygotowac. Potem kupilismy gruszeczke. Napalilem sie bardzo na ten pomysl ale ona chciala rozbudzic we mnie zadze i przez dlugi czas mowila o tym, pozwalala mi zanurzyc paluszek, polizac ale nic wiecej i tak budowala napiecie dobre dwa miesiace az stalo sie :). Jezeli sie kochacie oralnie i nie macie zachamowan to sprobocie rowniez w ten sposob. Polecam tez minetke z jednym paluszkiem w cipce a drugim w dupce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radys
ja z moja dziewczyna poszlismy kiedys na plaze o drugiej w nocy było ciemno lekki morza szum a, bylismy oboje w niebo wzienci...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie podniecony
Moja żona ostatnio zaproponowała mi seks z inna dziewczyną. tzn. bez niej. powiedziała że jak chciałbym sprobować to moge iść jeśli to będzie bez uczucia i tylko dla seksu. Jak to powiedziała to nie wiedziałem co mam zrobić. byłem taki podniecony jak po godzinnej grze wstepnej. Nie jest to chyba jednak dobry pomysł. mmo wszystko kocham ją i nie zrobiłbym jej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 71
Nastój buduje sie od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny29
Witam mam taki mały problem może ktoś mi pomoże jesteśmy już ze sobą 5 lat i moja partnerka coraz mniej się stara i ostatnio robimy to nawet raz na dwa tygodnie a ja bym chciał nawet po kilka razy dzenie dodam że jest młotsza odemnie 2 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię to podobnie,Zmieniam fryzurę,albo zakładam peruczkę,różowe pończoszki,i wskakuję do łóżeczka.A tam oddajemy się różnum fantazją.Mamy fajne kajdaneczki,i wiele innych gadżetów.Jest bosko,kiedyś się tego wstydziłam,Ale życie sexualne,lubi urozmaiceń.Raz Ja męża wiążę,innym razem on mnie.Nigdy nie lubiałam jego spermy.Teraz to uwielbiam.wolę jak tryska mi do buzi,jest bosko.Zboczenie,czy fantazja,My twierdzimy że normalnośc.Kocham kochac się z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc tych komenatrzy przyprawia mnie o ból głowy. zakladam peruczke, zawsze sie bałam teraz jestem k*** co to w ogole ma być? wypociny małolatek czy co? jak mozna sie wstydzic swojego faceta jakim cudem mozna kilka lat robić to na jeden sposob a on NIBY dalej ma sie tym jarać. ja mam i figure i pomysły a mimo to bywa różnie, jeśli sie ze sobą nie rozmawia to zadne ciuchy zadne peruki i zgrywanie kur** nie pomogą. bo jesli nie rozmawiacie skad masz wiedzieć że on własnie tego chce? ja mojemu proponowałam rózne rzeczy na jedne sie zgadzał inne go nie ruszały, kazdy ma swoje jak nie pogadasz to sie nie dogadasz i dalej bedzie kijowo jakbys sie nie starala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedna osoba tu jeszcze zajrzy i nie jedna bedzie myslala ze blond peruka cudów narobi, temat jak najbardziej aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostojaneczka99
Ja bym zaczęła od czegoś bardziej lekkiego ;) Jesteście małżeństwem zaledwie 3,5 roku tak więc uważam, że nie ma konieczności od razu stosować jakiś tam hardkorowych sposobów. Może spróbujcie znowu umawiać się na randki? WYjdźcie razem na kolację... Albo zrób taki romantyczny wieczór w domu. Ewentualnie możesz spróbować działania feromonów. Są takie fajne perfumki do kupienia w sieci: Love & Desire. Zapach bardzo fajny, kobiecy. Zauważyłam,ze bardzo podobają się mężczyznom. U mojego chłopaka od razu wywołują ochotę na igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: rajskie jabłko252 Ja bym na twoim miejscu zaczał od tego zebys sama sie zastanowiła czego sama chciałabyś sprobowac a czego jescze nie robbiłas pozniej porozmawiaj z mezem czego on by pragnał. Napisz co juz robicie a czego nie typowe rzeczy dla mezczyn to. 1. Finał w ustach z połykaniem spermy 2 sex analny 2. Ostre branie kobiety bez pytania jej o zgodę i z pokonywaneim jej oporu, pełna dominacja faceta z ustaleniem jakiegos hasła bezpieczenstwa przerywajacego natychmiast cała akcje gdyby przesadził 4. Dla obojga polecam strone massage room z masażem erotycznym ale jest płatna na redthube jest kilka filmow z tej strony bezpłatnie Chcesz pogadac szczerze i powaznie moge podac prywatnego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ksiazke australijskiej seksuolog hot sex choc nie ze wszytskim sie zgadzam np uwazam ze masturbacja samotna w zwiazku oddala od siebie kochanków i niszczy wiez erotyczna miedzy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456898088
Jest taki jeden blog "sensualna strona" i nie ma nigdzie lepszych inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może pokaz sztucznych ogni?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz to zamiast iść do sexshopu, możesz to bardziej dyskretnie zrobić. Ja z partnerem postanowiłam poeksperymentować :) Kupiliśmy kilka zabaweczek oraz książkę erotyczną ze strony erozkosz.pl i przyznam, że się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz rajstopy z wycieciem w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mężem gdy są tez dzieci seks bywa nieco inny niz gdy sie jest całkowicie wolnym.... czasem wspólne wyjscie do kina czy do knajpki graniczy z cudem, a co dopiero spontaniczny seks na pralce! - Dlatego my ostatnio umawiamy sie na randki. Niestety nie ma zbytnio czasu na restauracje i dopiero potem... wiec od razu jest potem. Mamy dwa ulubione miejsca randkowania - hotel niedaleko nas albo sauna, która wynajmuje się całą na godziny (dreszczyk, ze ktos podgląda) - a drugi patent to zdzwaniamy sie i oboje uciekamy w tym samym czasie z pracy i szybki numerek w domu (gdy dzieci w przedszkolu!)... oj trudne jest zycie młodego małżeństwa (u nas staż 6 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w sypialnie też była nuda od kilku lat, ale jak zona wróciła z sanatorium to stała się istną lwicą seksu, od tej strony to jej nie znałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje życie seksualne to urozmaicają Panowie jak żona wyjeżdża służbowo, kiedyś zauważyłem jak pakowała lubrykant do torby, a ze mną tego nie używa, na pewno tam ją ostro ujeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy świnie . Świngersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest banalne - usuń b :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zaprosił swojego kolegę, było super i polecam takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×