Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 4

Polecane posty

Gość gość
Beatka pisalismy kiedys na mail wiec moze sie odezwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...witam z rana :) ...oj Beata, Beata, ...u Ciebie do nie wygląda na "chwilę słabości" a raczej organiczną potrzebę czy stałą predyspozycję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy w miescie rypie male dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ! Ja też bez kocanki, a nawet kochanek nie potrafię sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups ! przepraszam, miało być Magda, Magda :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...z zaproszenia korzystam skwapliwie:) mała czarna jak zwykle, dzisiaj na boso czy w szpilkach ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....dziś sportowa wersja, czyli adidaski i leginsy:-) .Łukasz żeby wszyscy mieli takie samo zdanie , że kobiecie się nie odmawia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się poświęcasz, a oni obydwaj robią z Tobą co chcą.. Zero szacunku dla samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Łukaszu, jestem z tego dumna, radzę sobie bez niego znakomicie i z każdym dniem czuje się silniejsza i pewna jestem że nie dam się skruszyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Magda - napisałem "...witam z rana usmiech.gif ...oj Beata, Beata, ...u Ciebie do nie wygląda na "chwilę słabości" a raczej organiczną potrzebę czy stałą predyspozycję" ...a miało sie odnosic do Ciebie a nie do Beaty :) stąd Magda, Magda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....chyba wiem co miałeś na myśli:-Odnosisz się do wczorajszych postów, żartowałam nie mam predyspozycji, tamto to chwilowa 3 letnia słabość która mija:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupia qrwa, oby jej mąż kiedyś domyślił się i sprawdził jej komputer lub komórkę co ten pustak tutaj wypisuje. Małpa marnuje czas mężowi, a może by miał szansę poznać kogoś wartościowego i jeszcze godnie pożyć. A tak to biedak siedzi z tumanem, który od rana do wieczora ględzi publicznie o byłym kochanku. Jesteś zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo odczucie, pustak który nie ma żadnych zasad.. I już rok! bredzi o kochanka i o tym jak to niby próbuje się od niego uwolnić Szkoda ze tylko na wiecznych próbach się kończy... Szmata juz zawsze będzie szmata Szkoda tylko męża tej dupodajki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×