Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką macie szparkę

Polecane posty

Gość gość

1.wiek 2.mężatka/ sama 3.motylek/bułeczka 4.ogolona/zarośnięta 5.jeśli ogolona to jak często to robisz i czy na zero i od kiedy(podaj wiek). jeśli zarośnięta to czy od zawsze czy może goliłaś wcześniej(podaj wiek) 6.masz tatuaż o okolicy szparki 7.masz biżuterie w okolicy szparki 8.ile osób i kto widział twoją szparkę 9.czy chciałabyś coś zmienić w wyglądzie twojej szparki. Jesli tak to co 10. Coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.38 2.Mężatka 3.Motylek 4.Zarośnięta 5.Od zawsze 6.Nie 7.Nie 8.Mama, siostry, mąż i tyle bo chyba ginekolog się nie liczy. 9.Nie 10.Cieszę się że w wieku 38lat mam takie wysokie libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie rozwalona, ale cala wygolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wygolona, tylko przystrzyzona :P luksus polega na czym innym. nie jest dla kazdego c/h/u/j/a :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firdko
:D szpieguję twoje wpisy od jakiegoś czasu :p intrygujesz mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny szpion kawiarniany... i do tego intrygant :P:D zanim zasne ide na papierosa 😴 .... dla wyjasnienia - pale, bo lubie palic bedac na urlopie :classic_cool: masz szpionie kolejny wpis do kolekcji :P:D uloz portret pamieciowy oskarzonej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firdko
raczej kolejna zapisana kartka w kapowniku :D nie pal - palenie szkodzi palaczowi o osobom w jego otoczeniu ... 💤 a ja jestem blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak blisko nie jestes zeby mialo ci zaszkodzic. nie zauwazylam cie w moim "kotlownia klub" 😴 kapownik.... no pieknie ;) mam nadzieje ze ma duzo kartek 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dużo ;) jeden tera :) chyba wystarczy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje zycie jeden kapownik to zdecydowanie za malo 😴 dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorkaax
1. 19 2. W związku 3. Bułeczka 4. Ogolona 5. Zależy. Bo czasami mój chłopak woli żebym nie goliła, albo zostawiła tylko jakiś mały pasek. A raz zrobiłam tam dla niego serduszko :p 6. Nie 7. Nie 8. Tylko jedna - chłopak. 9. Podoba mi się taka, jaka jest. 10. Dziewicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firdko
Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorośnięty duży motyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszta jeszcze jaki kolor ma wydalane przez was g/ówno głupie p***y:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia2497
32 lata, moje ma kolor kawy lekko mlecznej, można powiedzieć taki ciemno brązowy przechodzący w jasny brąz, to też zależy co jem bo np po burakach to przechodzi na czerwonawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia2497
co do ciapki to: 1. 32 lata 2. mężatka 3. motylek spore wargi 4. w tej chwili zarośnięta, od jesieni nie golę 5. golę na wiosnę 6. nie mam tatuażu w ogóle 7. nie mam 8. mąż, chodzę na plażę nudystów latem więc sporo 9. podoba mi się taka jaka jest, choć jeśli wargi mogły by być odrobinę krótsze 10. czasem lubię sama zaspokoić się paluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak możecie nie golić fuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaaaaaaaa xd
1. 20 2. Sama 3. Motylek 4. Zarosnieta 5. Od jakis 2 miesiecy nie mam ochoty i dla kogo 6. Nie 7. Nie 8. Kilka, kolezanki kiedys sobie pokazywalysmy , chlopak 9. Mysle ze czas ogolic 10. Dziewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudiaaaaaaaa xd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.29 2.mężatka 3.duży motyl 4.zarośnięta 5.ogolili mi wargi jak rodziłam a tak to nigdy sama nie robiłam tego 6.nie 7.nie 8.mąż mama i dwie koleżanki dawno temu. 9.nie 10.mam bardzo duże wargi i są super wystają chyba z 5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze...uwielbiam zarośnięte i z dużymi wargami... A masz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może będziemy wrzucać tutaj swoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. skończone 27 lat (28 rocznikowo) 2. w związku bez seksu 3. motylek 4. najczęściej zarośnięta, rzadko ogolona całkowicie 5. golenie zaczęłam, w wieku ok. 15-16 lat; golę się całkowicie, ale b. rzadko (raz na kilka tygodni czy m-cy) 6. nie mam żadnych tatuaży 7.nie mam biżuterii 8. ginekolodzy 9. wolałabym bułeczkę 10. jeszcze dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jesteś tam zarośnięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne motyl czy bułeczka. Owłosiona czy ogolona. Potwór czy nie potwór ważne że ma otwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×