Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość emill

jaki brzuch wolicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość emill

kaloryfer z zaznaczonym sześciopakiem, płaski (taki umieśniony w jakby trójkąt), zwykły płaski (jak u chudego faceta), mały maciek? Który najbardziej Was pociąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskaa
ja tam lubie sie przytulic do miekkiego brzuszka, niż do takiego twardego umięśnionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynamojegochlopaka
a ja uwielbiam duzy brzuszek mojego tygrysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaaaaaaaaaaa
mi takie maciusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak z facetami, wola popatrzec na blondyne/czarnulke w zbyt ostrym makijazu, duzym cycem i w mini, ale wola byc z kobietami ktore bardziej odpowiadaja im w zyciu codziennym. Kazdy lubi patrzec na ladne rzeczy. Jak zobaczysz ciekawy, sliczny fotel to zwrocisz na Niego uwage, ale go nie kupisz, bo jest niewygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam płaskie i lekko wyrzeźbione kaloryferki ;) ale oczywiście nie tak przesadnie umięśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee nieprawda! Nie wiem kto to pisze, ale ja nawet patrzeć na takie kaloryfery nie lubię, może mieć kaloryfer, ale żeby go nie było widać :] Wiem, że tak nie jest, ale mi się to kojarzy z jakimś panem do towarzystwa, striptizerem albo ew. gejem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem płaski
bez żadnego tłuszczy, kości biodrowe wyraźnie zarysowane, biodra wąskie. Ale żadnego sześciopaku! po prostu chudy, płaski brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emill
czyli mając do wyboru u swojego chłopaka: nieprzesadzony sześciopak a zwykły brzuch z otulina tłuszczu wybieracie.. widze, że jednak co kobieta to inne zdanie, a myślałem że niemal wszystkim kobietą podobają sie takie brzuchy jak z reklam męskiej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaski i umiesniony
ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjjkj
płaski i umięśniony. żadnych "misiaczków"- ohyda! no ale tutaj wszystkie laski piszą, że wolą się do tłustej samary przytulić.. niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatjanna
brzuch ma być płaski, ewentualnie lekko wypukły, ale bez żadnego kaloryfera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emill
bądź tu mądrym i zrób sobie "idealny" brzuch :) Jednak trzeba patrzeć na to co mi sie spodoba, bo ile kobiet tyle upodobań, ale szczerze to zawsze mysałem że 90% dziewczynom podoba sie taki brzuch jak pokazała slodziaczek w linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emill
brzuch umieśniony, ale koleś wygląda jak pedzio, zero włosów, poza tym irokezem na żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chcialam zobrazowac, ze ladnie wyglada lekko umiesniony, ale nie napompowany brzuch ;-) chodzi o takie miesnie, ktore powstaly sila natury, nie sila sterydow . Reszte chlopaczka sobie podarujmy, lepszego nie znalazlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem płaski
Mój ideał brzucha jest związany z moim ideałem faceta po prostu :) Facet szczupły, wąski w biodrach, szeroki w ramionach, bez żadnego tłuszczu, mięśnie naturalne (to znaczy ciało silne i twarde, ale mięśnie widoczne przy ich napięciu, żadnych buł ohydnych). Czyli koleś twardy, silny, ale na granicy chudości. I wysoki (ale nie groteskowo typu 2 metry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna Trzydziestolatka wkleiła idealny brzuszek ;) aż się rozmarzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grube 40 letnie Janusze robią konta i się dowartosciowywują pisząc że najlepszy brzuch to ten z tłuszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie taki jaki napisała "całkiem plaski". Mięśnie piwne odpadają. Tylko i wyłącznie brzuszek wysportowanego mężczyzny. Nienafaszerowanego chemią, a pasją do tego co kocha, do czystego sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prawda życiowa: kto nie ma brzucha, ten słabo ****a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak jest tylko trochę umięśniony, ale powinien mieć lekki brzuszek. Wiadomo, że nie podoba mi się spaślak jedzący codziennie w McDonald's, ale wychudzony nie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba z lekkim tluszczykiem ale nie jakiś wielgasny. Kaloryfery to dla modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×