Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sennik

jakie mieliście najciekawsze sny erotyczne

Polecane posty

Gość sennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żaden sennik
to SPOKOFACET!!!!!!! again:o.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik
to nie spoko facet tylko wasz sennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz co ci się śniło a wasz sennik powie wam co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDD kasia
Piotrze jeśli byłes wolny i ona była interesująca to straciłes "okazje" (przepraszam że tak brzydko ujęłam - może lepiej brzmi szanse;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DDDDDD kasia -> Przepraszam cię Kasiu, ale co straciłem okazje? :) Opowiedziała mi tylko swój erotyczny sen z moim udziałem, ale to nie był powód aby zaraz to urzeczywistniać. Zresztą podczas tej rozmowy nie dawała mi wyraźnie sygnałów, że chciałaby to zrobić. Zresztą nie byłem w jej typie. Sama była zszokowana niejako, że ze mną miała ten seks w śnie. Ale frajer ze mnie :) no ale mam zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis mialam super sen
a ja zaluje ze sie obudzilam!!! 😭 tak bym chciala zeby dzisiejszej nocy znowy przyszedl do mnie moj mulatek!!!! jest dla mnie demonem seksu! zwariowalam :o 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDD kasia
ale Piotrze Ty nie rozumiesz;)) gdy dziewczyna w cztery oczy mówi swojemu koledze o snie erotycznym z jego udziałem i to nie tylko tak "a miałam sen erotyczny z tobą" tylko opowiada bardzo szczególowo, opowiada co jej się najbardziej podobało, jaka pozycia i wogole to chyba coś znaczylo;) no bo powiedz która zwykla kolezanka mowi tak swojemu koledze?? nie znam żadnej;) ja nie naleze do nieśmiałych osób ale koledze bym czegos tak szczegolowo nie opowiedziala;) no chyba ze był by miii baaardzo bliski (bardzo dobry przjaciel) albo gdybym miala na niego ochote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDD kasia
do ja dziś miałam super sen hahahah to ty przeagentka jestes;)) haha mam nadzieje ze nie krzyczalas przez sen "ohh mulaciku":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis mialam super sen
haha ty..no wlasnie nie wiem ;) moze zapytam dzis mego faceta jak wroci z pracy czy nie wzdychalam do sexownego mulacika haha :D :P heh naprawde jestem porabana czasem heh...💤 a tak na powaznie to bedzie to moja najnowsza fantazja erotyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrystiansen
Obudzilem sie a pod choinka lezy dlugonoga blondyna z wiekim biustem i usmiecha sie do mnie zalotnie. A zona mowi, kochanie to jest moj preznet dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde dlaczegoo
ja nie mam snów erotycznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapasowe myśli
dzis mi sie snilo, ze calowalam sie na brzegu basenu z moja przyjaciolka.. bylysmy mokre, napalone i pachnace chlorem.. to moj pierwszy lesbijski sen.. spore wrazenie na mnie zrobil :) a zeby bylo zabawniej wszystkiemu przygladal sie ryan phillipe :P liczylam, ze sie przylaczy ale z tego wszytskiego sie obudzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siennnik
mi sie snilo ze sie siedziala na mnie Andżelina Dżoli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafiłam na temat :) Bo akurat tej nocy miałam taki sen, że trzyma mnie cały dzień i nie mogę zapomnieć i właśnie ciekawa jestem czy sny się czasem spełniają? Powiedzcie, że tak :) Mój sen był tak realny, że jak się obudziłam to byłam rozczarowana... Śniło mi się, że poszłam na wesele przyjaciółki z niesamowitym wprost mężczyzną, był on tak rzeczywisty, że chyba zacznę go szukać bo on musi istnieć :) Byliśmy już gotowi a na tym weselu nie wiem skąd ale była cała moja rodzina ( a najśmieszniejsze jest to, że ten ślub koleżanki został niedawno odwołany więc nie czeka mnie żadne wesele ).... a On dobierał się do mnie tak dyskretnie, żeby nikt nie widział podczas tańca.. ja czułam podniecenie i jednocześnie miałam wrażenie, że wszystkie ciotki i wujkowie to widzą... ale on był tak niesamowity, że nie wyrabiam :) No i potem nie wiem jak to się stało ale znaleźliśmy się na łące (zimą :)) i dokończyliśmy to co zaczął w tańcu.... ale było niesamowicie miałam orgazm na jawie... super.. oby więcej takich snów albo najlepiej spotkać takiego mężczyznę "idealnego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrzebuję temat, bo mi się co i rusz śni. Najczęściej jacyś nieznani mężczyźni, ale kiedyś śniłam że ja z Radkiem Majdanem :D, kiedyś z aktorem grającym Malfoya. Kiedyś śnił mi się Sikorski ;) A dziś miałam fajny sen, i taki realny dosyć, że kochałam się z dyrektorem dawnego gimnazjum (nadal się nieźle trzyma, jeszcze nie stary, całkiem do rzeczy facet), w jego gabinecie, ja przyjechałam dostarczyć jakieś papiery, a potem nagle, ni stąd ni zowąd... Niezły był :P I tak cały dzień ten sen za mną łazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm co do snów to też miałam podobny sen jak koleżanka powyżej:) Śnił mi się mój nauczyciel z gimnazjum z którym się kochałam i w trakcie tego snu miałam orgazm niesamowity:) Żałuję że to tylko sen bo naprawdę mi się on bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o sny to miałam sen kiedyś że kocham się z facetem i że pieścił moją c**kę po przebudzeniu okazało się że mój kot przypadkowo mnie dotykał ogonkiem a zaznaczę że sypiam bez majtek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nadia_
A czy miałyście jakąś przygodę z gimnazjum z swoim nauczycielem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłem worek i ciągnę ciągnę Dobrze że się obudziłem bo bym se jądra wyrwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kiedyś śniło że z Tuskiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi że pieprze cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałem laskę na sobie i tak ujeżdżała konia, że rano miałem galaretę na brzuchu. Było cudownie, szkoda, że teraz nie umiem tego snu powtórzyć. Przyczyną niestety starość. W młodości samą myślą można było na jawie doprowadzić się do ejakulacji a we śnie jeszcze szybciej. A jak jest u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, macie orgazmy podczas snu? A może śni wam się, że macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy
Witam. Odkopuję, myślę, że warto :) Cały sen rozpoczął się w pięknym czarnym biznesowym aucie. Jechałem gdzieś. Na miejscu zastałem budynki jak w Iranie. Cały krajobraz był taki, tylko piach, gorąc i te domki. Wysiadłem jako laska (dziwne...). Należałem do szofera, był moim alfonsem. Rozkazał mi załatwić kilka zleceń. Wszedłem do pierwszego budynku. Na samym środku był ciemnoskóry mężczyzna. Miał piękną budowę ciała. Umięśniony, z wysuniętą do przodu katką piersiową i wielkim sprzętem. Nie gadaliśmy nawet. Od razu zacząłem robotę. Rzuciłem go na łóżko i zrobiliśmy to w pozycji 69. Pamiętam, że działo się to bardzo szybko. Podczas szczytowania zorientowalem się, że to sen (trochę się interesowałem świadomym śnieniem). Nagle zmiana scenerii. Jestem w łazience i się masturbuję nad sedesem (orgazm dalej trwa). Tutaj się budzę. Wytrysk trwa. Majtki pełne. Musiałem się umyć. Tak intensywnego orgazmu jeszcze w życiu nie miałem a wiosen mam 24. Dałbym wszystko, żeby go powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GejteżCzłowiek
Ja miałem 2 takie sny. W pierwszym chłopak kąpał się w gorącym źródle gdzieś gdzie było bardzo zimno. Obok niego płynął zamarźniety facet. Na co ja krzyknąłem żeby mu pomógł ale on tego nie zrobił. Sam wyciągnąłem tego zamarźniętego gościa i on wstał i sobie poszedł... Postanowiłem iść. Nagle ten chłopak co się wcześniej kąpał podszedł do mnie i wskazał na swój policzek i go pocałowałem. Potem na usta i zacząłem go całować i się obudziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×