Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość19

jakie piersi sa najbardzej sexi i ladne?

Polecane posty

Gość gość19

Czy w piersiach większą role ma rozmiar czy kształt biustu. Jakie cycuszki są według was najpiękniejsze i najbardziej seksowne? Czy jeśli mężczyźnie nie podoba się biust jego kobiety to ma problemy w dotykania go i ogólnie ma problemy w sexie? Jak możecie to dajcie zdj piersi które wam się najbardziej podobają lub takie które was odpychają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucasz fotę i idę o zakład, że żaden facet tu piszący nie napisze że są "odpychające" Możesz mieć małe, średnie, duże, ale nie odpychające. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ci płacą za to spamowanie, kürvviszonie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole piersi od D w gore ;) C ujda ale B i A są wgl nie kobiece i uwazam je za brzydkie i aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe cycki są aseksualne i nie podniecają facetów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże piersi są najbardziej seksowną częścią ciała u kobiety gdy ich nie ma kobieta wygląda jak facet albo dziecko dlatego dziewczyny o małych piersiach są nie podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole male piersi. Jak sa mlode kazde sa ladne ale po 30stce duze zaczynaja zwisac a male a czy b sa ladne o wiele dluzej. Piersi powyzej od d w gore w ogole mnie nie kreca. Nie znosze wielkich cyckow i lasek ktore uwazaja ze trzeba na sile ppokazywac tak8e baniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole mieć kobietę a nie dziecko dlatego kobieta musi mieć co najmniej pelne C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam , że kobieta musi mieć co najmniej C żeby było za co złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal25
Zgadzam się mi ostatnio przypadły do gustu B75 chyba jak pytałęm dziewczyne. Wielkość wcale nie jest ważna byle by nie zwisały i nie miały brzydkich brodawek. Takie jędrne sterczące B albo C są o wiele lepsze od nabrzmiałych D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze najlepsze jest B i C ponieważ są dlugo jedrne i ładnie stercza :) i takie mi się najbardziej podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są tzw. typ sportowy, czyli takie akurat do dłoni i sterczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy m
Oba biusty bardzo mi się podobają jednak bardziej wole jednak mniejsze piersi, są bardzo seksowne i przez długi czas pozostają jedrne i sterczące. Duże piersi są również bardzo piękne, kobiece i seksowne ale przeważnie w staniku, duże piersi są świetne do oglądania u młodej kobiety kiedy jeszcze stercza ale na codzien i w ciągłym życiu lepszy jest mały. Maja piękny kształt i nie ma żadnych utrudnien podczas sexu czy tez przy zwykłym przytulaniu się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze D
Mój ideał to 70 D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena Kunis ma fajne cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distheicolo1988erbwr
Czy w piersiach większą role ma rozmiar czy kształt biustu. Jakie cycuszki są według was najpiękniejsze i najbardziej seksowne? Czy jeśli mężczyźnie nie podoba się biust jego kobiety to ma problemy w dotykania go i ogólnie ma problemy w sexie? Jak możecie to dajcie zdj piersi które wam się najbardziej podobają lub takie które was odpychają Jasne http://bgurl.co/baYmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 70 D i bardzo je lubie. Ostatnio w trakcie przerwy na papierosa,gdy przechodzilam obok palarni, szefowa powiedziala do kolegow: "Xxx ma fajne cycuszki,nie?" ie ukrywam ze zrobilo mi sie bardzo milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
No ja niestety mam male piersi bo tylko 65C :( nwm czy mojemu facetowi bd się podobać (choć uważam ze maja ładny ksztalt i stercza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 75D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 D tez sa bardzo male ale facetom ciezko jest oderwac od nich wzrok:P chodze bez stanika bo uwazam ze nie musze go zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
Ja uważam ze 70 D jest duży bo jest o wiele większy od 65C :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sainn
ja mialam spory kompleks na tym punkcie:) ale juz spoko, bo mialam...no coz...przyznam sie:) operacje;) wcale sie nie wstydze, moje piersi wygladaja dosc naturalnie, nie sa ogromne (eurosilicony mam:) i jestem zadowolona z efektu. podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zwykle wolę małe naturalne od dużych sztucznych, natomiast faktem jest że jeśli dziewczyna chociaż troche o nie dba i nie są absolutnymi zwisami (które wciąż nie są dla mnie aseksualne przy dużym rozmiarze, bynajmniej), to duże i bardzo duże piersi są naprawdę przyciągające na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię małe piersi , jak u nastolatek.Zgrabne, jędrne i sterczące. Ostatnio jak wylądowałem w łóżku z koleżanko z pracy, to zachwycałem się jej właśnie takim biustem. Ma kilka lat po 30 a figurę i piersiątka 16-17 latki i to mnie w niej najbardziej jara.Oprócz tego na plus jest robienie przez nią loda,KONCERTOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duże są beee małe też są boskie :) wszystko zależy od ciała kobiety.. żeby cycuszki się fajnie komponowały z resztą :D jak zawsze chodzi o całokształt :D ja lubię nieduże ale jędrne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTomek
Uważam ze piersi powinny pasować do figury kobiety, wtedy beda świetne bo dopełniają całościowy wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
A ja myślę ze tylko piersi powyżej 75D są ładne i sexi, mniejsze są brzydkie i nie warte żadnego faceta. Kobieta niczym nie nadrobi małego biustu, a facet który wybierze taka dziewczynę to albo jest pedofilem albo gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś chodząc na saunę jeszcze nie widziałem nieładnych piersi.Chyba że to dzięki saunie i kąpielach w zimnej wodzę piersi kobiet stają się takie kształtne i jędrne.Żadnych obwisłych czy za małych jeszcze nie widziałem więc pewnie jak zwykle same sobie stwarzacie kompleksy że jest coś z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×