Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przystojny_kuba_II

Jeśli wyglądasz tak jak ona...

Polecane posty

Gość Anastazja M.
wygladam bardzo podobnie do niej, ale niestety nie mam takiego biustu (albo stety :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku
i pomaranczowa skore........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny_kuba_III
Nieważne czy sztuczne czy nie ważne aby byly... A te mi na sztuczne nie wyglądają.. A jakie są wasze idealy?? O i juz jakis mily podszywacz ukradl mi nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopertka
no wyglądam i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno powiedziec
bo nie widac twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuu a co to za problem jesli ma się parę tys zł -na cycki-tylko po co??? włosy-trzy zółte piórka ciało-gdyby nie warstwa pudru i kiklunastu wizyt -to zobaczył byś rozstępy brzuch-siłowni nie widział -po co jak mozna wciągnac kreche i potem wszystko wysrac ogolnie -to jakas imitacja kobiety, która się podoba imitacją facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny_kuba_III
Co dalej? Jestem romantykiem wystarczy mi swiadomosc ze istniejesz i kiedys cie znajde... A dawajcie linki do waszym zdaniem pieknych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopertka
to nie jest romantyzm jeśli wystarczy Ci powierzchowność a bab o takim wyglądzie jest na pęczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopertka
Odbywam piesze wycieczki do Centrum Handlu Warzywami i Owocami w Zgierzu, gdzie zbieram skrupulatnie porzucone łodygi rabarbaru i wkładam sobie je do odbytu wyobrażając sobie że jestem tancerką z Moulin Rouge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopertka
spieprzaj podszywaczu?podszywaczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopertka.
Nadmieniam, że z zapałem odbywam piesze pielgrzymki na dworzec PKP w Zgorzelcu, gdzie wślizguję się pod lokomotywy spalinowe i zlizuję smar z ich tylnich osi, czując z rozkoszą jak tłuczeń podtorowy wbija mi sie w zwieracz odbytu. Jest to ciekawe hobby i bardzo wszystkim polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof z Wroclawia
Praca na kolei zawsze mnie bardzo pociagala, tyle zwrotnic do nastawiania i w ogole. Popatrz jak to robie http://whatboyswant.com/babeoverview//3/ Ponadto dodam ze nie wrzuce nic nowego bo uciekam zakupic zapasy gęsiwa firmy Gęsiwex S.A. . Zakupów dokonam jak zwykle w biedronce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada jak Margaryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja lasencja
ale jestescie roz je bani:) laska ma super fajna apetyczna figurke. zazdrosc polaczki zazdrosc:) super laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaike
Ładna kobieta, buzia naturalna, ale ma okulary przeciwsłoneczne i nie widać za wiele. Taką figurę też bym chciała mieć:( Topik o pomarańczowej skórce ma ponad 1000 wpisów, więc nie udawajcie idealnych, na plaży widziałam setki dziewczyn bez celulitu, ale Wy i tak wiecie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whqbc
juz przestancie tez mam silikony i co z tego ... jak chcialam to mam zazdrosisz ? dbam o swoje cialo i wiem ze mam zaj--ebiste i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ja jestem podobna
ale mam duuuuużo ładniejsze, naturalne kręcone blond włosy i mam ich o wiele więcej:) Mam mniejsze cycki i nie takie zjarane na solarce i obwisłe (moje są ładne i sterczące, z małymi, różowymi brodawkami) Mam bardziej zarysowane i rozwinięte mięśnie brzucha Jestem blada Mam większe wcięcie w talii i szerokie biodra Nidgy nie chadzam z gołą dupą po ulicy dla pieniędzy:p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la 23
moim zdaniem bardzo ładna i tyle, a po co to przechwalanie że tamta ma ładniejsze to czy tamto. To czy kręcone włosy sa ładniejsze od prostych to kwestia gustu i tyle. Jej ta fryzurka pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet kisses
Ja prawie tak wyglądam,ale nie mam sztucznych piersi tylko swoje,naturalne i jędrne,włoski mam naturalne blond,dłuższe i bardziej gęste,a ciało mam wysportowane,gdyż jestem instruktorką tańca.I również tak jak moja poprzedniczka nie wywalam pupy na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet kisses
Moją jedyną przywarą jest aureola wlosów wokól odbytu ale coż... NOBODY'S PERFECT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie smieszy
jak sie zaraz wypowiada stado "ładniejszych, zgrabniejszych" hahahaha prawda jest taka ze laski które sie tu wpisuja twierdząc ze sa ładniejsze to paszteciary które sa ładne chyba tylko w swoim mniemaniu. a kobietka na fotce bardzo ładna, zgrabna - fajna opalenizna - nie ma co sie oszukiwac faceci LUBIA opalone kobiety, kobieta opalona jest sto razy bardziej pociągająca od bladej mimozy! a piersi sa idealne na zdjęciu i napewno nie silikony. żałosne jak zawistne sa dziewczyny - ta kobieta przynajmiej ma biust niz wy z tymi waszymi nędznymi zwisami które nazywacie a czy b i wyglądacie jakbyscie nie miały wogóle cyców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjj...
Pozdro ..z ust mi to wyjełas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjj...
Tez uważam ,ze laska niczego sobie..Każdy jest jaki jest..A ,że na ulicy , no cóz ..pewno modelka ..OjjPoleczki sa okropne a same jak pasztety podwędzone pewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie smieszy
po prostu wiekszosc kobiet nie umie powiedziec o innej kobiecie ze jest ładna, atrakcyjna! zaraz zaczynaja wymyslac 100 róznych wad , zeby tylko wypaść lepiej! a prawda jest taka ze kobieta z fotki na pewno podoba sie wiekszosci facetów i wasze zawistne, pełne jadu wypowiedzi tego nie zmienią! swoja droga te co pisza ze laska chodzi z gołą dupa po ulicy haha smieszne ejstescie - widac ze to pokaz strojów, stoją ludzie z aparatami, ale wy sie juz musiałyscie przyczepic zeby poczuc sie lepiej i leczyć swoje kompleksy. facet napisał z eta laska jest jego ideałem, a wy nie potraficie tego znieść zazdrośnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×