Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpetota

jestem chudy , szpetny i zapwene nigdy nie znajde dziewczyny

Polecane posty

Gość szpetota

jestem autentycznie brzydki i mam tego swiadomosc siedze przed kompem calymi dniami bo niechce mi sie ruszyc z domu - bo po co ?? jak widze fajnych facetow gdzies w knajpach to mnie szlag trafia - dlaczego ja ??? nawet w lustro mi ise nie chce patrzec - zenua !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpetota
aha mam 29 lat i nigdy nie mialem laski :( jestem lepszy od tego TMT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakszysz
co tam brzydki.. dla wielu dziewcząt ważniejszy jest rozmiar penisa, więc nie łam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpetota
Biedak a Ty jestes przystojny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój liże jaja
weż sobe sznura i na góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedz
sluchaj..mamy XXI wiek! sa kosmetyki, fryzjerzy, stylisci, sklepy z ciuchami! nawet z ciebie mozna zrobc fajnego faceta, idz do dobrego fryzjera, niech ci zetnie grzywke na bok, dzluzsze wloski scieniuje, potem idz na zakupy i kup kilka fajnych koszul, wytarte jesnsy, do tego dopasowane buty... i pokazuj sie, badz pewny siebie! gwarantuje ci ze bedzie lepiej tylkow odpowiedni sposob o siebie zadbaj - sprzedaj sie. brutalnie to wyglada, ale taka jest prawda, ze opakowanie czlowieka zdobi i wyznacza jego cene, przynajmniej cene pierwszego wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpetota
podpowiedz----------> nie mozna ze mnie zrobic juz probowalem - jestem z natury szpetny i juz tak mam fryzjer nie pomoze probowalem - moja twarz jest tragiczna :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedz
gadasz glupoty i tyle ! ale jesli uwazasz, ze lepije siedziec tu i sie zalic to twoja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co zrobisz, musisz zaakceptowac ten stan rzeczy, najlepiej znajdź sobie jakąś pasję - np.zbieranie ołowianych żołnierzyków albo makulatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakszysz
człowieku, ważne byś nie miał tłustych włosów, wąsów, nie zalatywał potem i nie nosił wypchanych spodni.... do tego trzeba się pozbyć kompleksów, a to już trudniejsza sprawa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja jestem cudowna
no jak jesteś chudy to idź na siłownię.Najpierw ćwicz w domu jak sie wstydzisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakszysz
Ty, "cudowna", co masz do chudych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja jestem cudowna
no nie żebym coś miała do chudych,ale osobiście wolę takich troszkę bardziej mięsistych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakszysz
i dlatego ci chudzi mają chodzić na siłownię? Żeby po świecie chodzili tylko tacy, których osobiście wolisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja jestem cudowna
kurczę,no nie o to mi chodziło ! Po prostu może to pomogłoby mu np.pewniej się poczuć. I ciuszki fajniutko wtedy leżą na człowieku,jak porządnie zbudowany jest. Nie chodzi tu o mnie przecież,ani o to co mnie się podoba..... Czepliwy coś jesteś Bakszyszku.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakszysz
no baaaaa.. nie na darmo mówią na mnie "rzep" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja jestem cudowna
trafne określenie,oj trafne... :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam , po co od razu siłownia, niech sobie uszyje kosmato - włochaty kombinezon i nosi go pod ubraniem - przynajmniej w sezonie jesien/zima zda to egzamin i da efekt pełniejszego ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohshits
no i kogo to obchodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×