Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem facetem i rosną mi cycki

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam kilkanaście lat i mam spory problem, gdyż rosną mi piersi. Nie wiem co z tym zrobić. Każdego dnia wydają mi się o drobinę większe. Jeżeli ktoś się na tym zna, to niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza, masz zaburzenia hormonalne. może hiperprolaktynemię albo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U zdrowego faceta piersi nie rosną,no chyba że robi się otyły, z otyłości robią się fałdy w miejscu piersi, ale wystarczy się odchudzić i problem minie. Jednak czasem bywa że ze zdrowiem jest coś nie tak, jakaś ginekomastia czy inne licho, są takie schorzenia że powiększają się piersi u faceta, ale to się leczy i lekarz jest koniecznością, sam tego nie opanujesz, bo to poważniejszy problem zdrowotny może być. Jednak przy dobrym leczeniu to powiększenie piersi zmniejszy się a nawet całkiem wyleczy się. Śmigaj do lekarza i nie daj się spławić, czasem lekarza trzeba przekonać do nie lekceważenia problemu, zależy na jakiego lekarza trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesz syffff!!! Jedzenie,ktore zawiera hormony jak kurczaki itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dogerr
Kuzyn miał podobny problem z tego co wiem odbył zabieg nie wiem jak jest teraz bo z nim nie gadałem dawno. Tutaj masz centrum które zajmuje się tego typu zabiegami - http://centrumliposukcji.pl/ nazywa się to ginekomastia ostatnio są to coraz bardziej popularniejsze zabiegi wśród Panów z tym, że najpierw dobrze by było poczytać o przyczynach. Czasami to po prostu zła dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo czesta przyczyna jest jedzenie jak kurczaki itp...karmione hormonami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×