Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacencior

Jestem maniakiem lizania ci.pki

Polecane posty

Hej, najbardziej w sexie lubię lizanie ci.pki, jestem wręcz nienasycony i podobno w tym dobry, czy jest w Warszawie dziewczyna która czuje się niedolizana? Chętnie starannie wiliżę i nie chcę nic w zamian, mi samo lizanie sprawia niesamowitą przyjemność, drugą dziureczkę też uwielbiam lizać... Jakby była jakaś chętna na lizanko, zapraszam na maila: jacencior(małpa)wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie mieszkam w Wawie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym lizaniem mam tak samo lizanie szparki to najfajniesza rzecz. tylko musi być czysta kiedyś trafilem na meline i przymilala sie do mnie taka jedna ładna była ale meliniara wsadziłem jej palca w szpare potem go powąchałem prawie sie porzygałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwość pieszczenia kobiety języczkiem to wielka przyjemność i zaszczyt zarazem. I choć nie uważam się za "mistrza" w tym względzie jak 95% panów w internecie to bardzo to lubię. Mógłbym to robić godzinami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
Tez tak mam,lizanie c**eczki to coś co "tygryski jubią najbardziej",sama rozkosz.Zawsze to robie ,aby była okazja.Żona uwielbia,koleżanka też ,to raczej nie odwalam roboty byle jak.Jesli jest chetna kobieta na Podlasiu to ,czemy nie.stably@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
miało być , stably@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze maniakiem to jesteś teoretycznym tylko.Gdybyś był nim naprawdę,do tego dobrym w te klocki,nie ośmieszałbyś się tu z @.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×