Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agentka eL.

jestem nimfomanką? chyba mam problem..

Polecane posty

Gość agentka eL.

Dzisiaj miałam już 5 orgazmów.. non stop chce mi się seksu.. to oznacza, że jestem jakaś niewyżyta, to już nimfomania..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szastaj orgazmami bo za jakiś czas ci się to skończy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z partnerem
czy od tak sobie cię nachodzą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
no mój partner jeszcze nie wrócił 😠 musiałam się sama zaspokajać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvx
I to jest problem? Nie jedna (i niejeden) by tak chciała. Nie szukaj problemów gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż żonaty
moge cie brac 5X dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
No nie raz jest straszny problem jak złapie mnie chcica w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Nie mogę się skoncentrować np. na pracy. Czy to już nimfomania?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxvxvxvxvxvxvxvxvxvx
Raczej nie, bo Twoim celem w życiu nie jest zaspokojenie popędu za wszelką cenę. Za przeproszeniem nie latasz za facetami, obcymi i znajomymi i nie doprowadzasz do sfinalizowania "sprawy" z nimi. Jesteś młoda, rozbudzona seksualnie i być może jesteś akurat w jakimś tam dniu cyklu i stąd to pobudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
ale ja raczej każdego dnia mam orgazm przynajmniej jeden.. fakt, że nie latam za facetami jak powiedziałaś, tylko z moim facetem, a on już też nie raz przy mnie wymięka.. i szlag mnie trafia jak jestem strasznie podniecona a on "znowu....?" Chciałabym się chyba jakoś ograniczyć troche..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxvxvxvxvxvxvxvxvxvx
No to znajdź inne ujście swoich "pasji":) Uprawiaj sport czy coś, albo poszukaj partnera który chciałby kilka razy dziennie. Oczywiście to ostatnie to żart. Nie przejmuj się, odchyłu u Ciebie nie widzę :) PS jaki czas jesteś z nim? Mniema że to dość świeży związek, gdy pożądanie jest znaaacznie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
No nie wiem czy świeży.. jesteśmy razem ponad 3 lata..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvx
I zawsze tak było? Wiesz, w każdym związku jest tak że on ewoluuje no i z czasem nie liczy się ilość. Więc może Ty się nic nie zmieniłaś, tylko on właśnie przeszedł na ten drugi etap, tylko że wcześniej Ty nie narzekałaś na swoje libido, bo on tak samo był "nakręcony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
No właśnie ja tak od roku gdzieś mam, że go nakręcam, kiedyś jeszcze to on mnie namawiał, że tak powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxvxvxvxvxvxvxvxvxvxvx
Hmm a ile masz lat? Zaczęłaś wtedy brać jakieś pigułki nowe? Wiesz niektóre obniżają a niektóre podwyższają libido. I nie histeryzuj, nie jest z Tobą najgorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. To nimfomania - chorobliwie wysoki popęd seksualny. Zacznij od przeczytania poniższego ciągu cyfer: 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. A teraz wyjdź na 30-minutowy spacer. Po powrocie nie będziesz czuła popędu seksualnego...przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
mam 20 lat... nie łykałam żadnych pigułek. Często właśnie to podniecenie przysłania mi inne sprawy... i tu np. zaniedbuję obowiazki nie raz.. co jest jednym z minusów tego... plusów chyba jeszcze nie znalazłam..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
no widzisz komediancie nawet te cyferki są dla mnie niejako podniecające 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypij szklankę zimnej wody i wyjdź na zewnątrz. Przespaceruj się, a jeszcze lepiej pobiegaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
do tego mam skłonności biseksualne:O i chyba się wybiorę pobiegać trochę, bo juz nie mogę wytrzymać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
doszlo do tego ze zaspokajam sie czym popadnie, ostatnio cukinia, a wczpraj sucha krakowska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35lateczka ŁÓDZ
Czasem bardzo trudno odróżnić nadmierną aktywność seksualną od nimfomanii. Seksoholizm to jednak poważna choroba, z którą kobieta nie poradzi sobie sama. Amerykańscy psychologowie stworzyli listę 12 symptomów, które świadczą o chorobie. Niemniej, każdy przypadek należy rozpatrywać bardzo indywidualnie, w zależności m.in. od stopnia nasilenia choroby, czasu trwania. Nieustające myśli na temat seksu, obsesyjne snucie fantazji erotycznych Niekontrolowana masturbacja Rozwiązłość, nadmierna aktywność seksualna Niekontrolowane zachowania Zmiany osobowości Niepokój Depresja Niskie poczucie własnej wartości Uzależnienie od substancji chemicznych (narkotyki, leki) Alkoholizm Powtarzające się, nieudane związki Obsesja w zdobywaniu seksualnej przyjemności i niemożność zaprzestania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
dzisiaj znów to samo.. tak chce mi sie seksu.. zaraz wraca mój chłopak.. ja chciałabym, żeby to on się starał, żebym poszła z nim do łóżka, a jest tak, że to ja się na niego 'rzucam':( Jak się opanować? Bieganie wczorajsze mało pomogło... :( pomóżcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym mieć taką
dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria7879
No i w czym problem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Tylko 5 ??? Tyle to ja mam w ciągu niecałej godziny gdy kocham się z moim misiaczkiem. Chcieć to móc, a przecież nie chodzi o ilość a o jakość. ps. do wypowiedzi Komedianta dodam ze woda ma być koniecznie niegazowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka eL.
a miej nawet 10:P tylko, że mi to przeszkadza, bo ja chcę non stop seksu. Już mi głupio nawet trochę przed chłopakiem, że to ciągle ja zaczynam.. wczoraj np. mi odmówił twierdząc, że zmęczony po pracy jest... a ja powiedziałam, że mnie o zdanie nie pytał nigdy czy chce czy nie, a on " Kochanie bo ty zawsze dajesz":O:( dlatego chciałabym się ograniczyć i mu pokazać, że nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35lateczka ŁÓDZ
Czasem bardzo trudno odróżnić nadmierną aktywność seksualną od nimfomanii. Seksoholizm to jednak poważna choroba, z którą kobieta nie poradzi sobie sama. Medycyna określa nimfomanię jako nieustanne pożądanie, które sprawia, że kobieta potrzebuje ciągłej stymulacji. Konieczność zaspokojenia pragnienia seksu prowadzi do licznych, przypadkowych relacji seksualnych. Warto jednak zaznaczyć, że nie należy zawsze nimfomanii utożsamiać z uzależnieniem od seksu, gdyż granica bywa bardzo płynna. Nimfomanki często nie odczuwają przyjemności z seksu. Po prostu czują, że muszą zaspokoić popęd. Bardzo często są świadome problemu, jednak w wielu przypadkach boją się o tym mówić. Natomiast, osoby uzależnione przeważnie nie zdają sobie sprawy z choroby i uważają, że po prostu są aktywne seksualnie. Ponadto, nimfomania ma kilka charakterystycznych symptomów. Amerykańscy psychologowie stworzyli listę 12 symptomów, które świadczą o chorobie. Niemniej, każdy przypadek należy rozpatrywać bardzo indywidualnie, w zależności m.in. od stopnia nasilenia choroby, czasu trwania. Nieustające myśli na temat seksu, obsesyjne snucie fantazji erotycznych Niekontrolowana masturbacja Rozwiązłość, nadmierna aktywność seksualna Niekontrolowane zachowania Zmiany osobowości Niepokój Depresja Niskie poczucie własnej wartości Uzależnienie od substancji chemicznych (narkotyki, leki) Alkoholizm Powtarzające się, nieudane związki Obsesja w zdobywaniu seksualnej przyjemności i niemożność zaprzestania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łebski90
I jak problem autorce ustąpił? Objawy zelżały, minęły.. Jak obecnie z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmigiel
Moze tutaj sie pojawi jakas nimfomanka:) albo Pani ktora ma ochote na pikantne rozmowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytający pewnie już grzecznie śpi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×