Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zboczony prawiczek

Jestem zboczonym prawiczkiem

Polecane posty

Gość zboczony prawiczek

Tak mi sie przynajmniej wydaje, heh :P Mam 22 lata, studiuje, ogolnie jestem raczej dosc "ogarniety", dorabiam etc. Jestem tez cholernie niesmialy, chociaz nie uchodze za takiego :P No i jestem prawiczkiem. Choc nikt by sie tego nie domyslil, bo moja wiedza teoretyczna przerasta wiedze praktyczna co poniektorych :P Znane mi sa rozne niezbyt przyzwoite lektury :P, ogladam filmy o ROZNEJ tematyce, czasem na czatach prowokuje ludzi do zwierzen (i nie tylko :P). Zeby bylo jeszcze zabawniej, jestem biseksualny. No i chyba dlugo pozostane tym prawiczkiem, bo nie moge tak z byle kim :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nieśmiali, i bardzo wrażliwi w dodatku tak przeważnie mają. Są bardzo mocno perwersyjni, ale nieśmiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony prawiczek
Haha ;) No tak. Wrazliwy tez jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nawet wynika jedno z drugiego. Ci którzy uprawiają seks nie są tak zafiksowani na jego punkcie. Prawiczek nie ma seksu tylko myślenie o nim no ale ile można myśleć o tym samym? ;-) Więc wprowadza do swoich fantazji coraz to nowe udziwnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony prawiczek
Nie wprowadzam coraz to nowych udziwnien :) Po prostu mam spore libido i mysle, ze lubilbym eksperymentowac, choc sa rzeczy, ktorych nie zrobilbym nigdy :) Ale mam np. lekkie ciagoty do dominacji. Oraz sporo pomyslow, ktorych nie mam z kim zrealizowac. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś dominować nad kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony prawiczek
Czasami... ;) Ale nie mam tendencji do upokorzen, tylko lubie czuc sie silniejszy. Albo na przyklad ugryzc kogos, sprawic lekki (!) bol. Lubie tez dominowac psychicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony prawiczek
Mam tez lekki fetysz krwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony prawiczek
Mam 178cm, waze jakies 69kg i jestem niebieskookim brunetem... a co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony prawiczek
Zglupiales/as? I nie wchodze w tego linka, pewnie to jakas gra albo gif ze straszna morda. Juz ja znam te numery! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczony prawiczek
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×