Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość gość
no i piknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz:-O znaczy o chcicy przed meczem to była teoria dla kogo właściwie, Panie Nowy?;) rozumiem że taka wzmianka na temat" poznaj moje oblicze i Twoje szanse z reprezentacją":-P co Ty za aktorki do łóżka brałeś?:-O cieszę się cholernie, że moja tzipa nie ma takiej konkurencji :-P :D mecze się nagrywa a kobietę zaspokaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mecz rzecz święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dzień dobry :) Piękna świeża karuzela :) Dziękuję 🌻 Maanam ode mnie https://youtu.be/BRgkQt6wLaQ :) To kiedy ten mecz ? W czwartek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Bo karuzela to jest świat. Musi się kręcić kto raz wsiadł. ;) Jeszcze jedna karuzela i idę się ogarniać. https://youtu.be/cFC9FCKHcC0 Nie chce mi się. Dlaczego za oknem, jest tak szaro buro ? Kto zapierdzielił wakacyjne słońce ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
I raz i dwa i trzy i w gorę serca wielki cis ,czuję jak mnie mdli jak szarlotka z rana .Patrząc wstecz ..to warto było...a piosenka przypadkowa -pomylona tylko wykonawczyni ta sama.Zazwyczaj wybieram inne piosenki Bajmu...kiedy się stanę plamą na ścianie nie myśl o mnie żle....Miłego dnia wam życzę..idę bo mam nerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie ma z czego sie cieszyć .Wszystko do kitu.W moim życiu jest tylko chaos i nic więcej to jak tu sie nie denerwować.Ja potrzebuję spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamieszanie w życiu zniknie w momencie, kiedy w tobie zapanuje spokój.. więc zacznij od uporządkowania myśli :) reszta przyjdzie sama 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie to nie tak.Zyję w srodowisku nerwusów i furiatow ktorzy z byle czego robią problemy i chaos powstaje to jak mam sie wyciszyć.?potem idę do pracy albo na prawko i też nie mogę sie skupić bo stale mi się to udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja się stale wycisam..bo uwielbiam spokój i ciszę jednak mało kiedy jestem sama w domu więc lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Chyba najlepiej się czuję będą zupełnie sama ..na łonie natury.Cisza spokój kontakt z przyrodą..zieleń niebo drzewa ,tego mi potrzeba a nie tych popyrtanych ludzi ktorzy nauczyli mnie wszystko robić szybko i tak mi zostało.Nie znoszę krzyku i durnowatych problemow z byle czego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie ubogi masz zakres słów Sylwio. Nawet w wirtualu istnieje coś takiego jak pewnego rodzaju kultura osobista , tzw netykieta. Podpowiadam że to poprawna pisownia i nie chodzi tylko o ortografię. Szanujmy siebie nawzajem i starajmy się poprawnie pisać i składać zdania. Inaczej wychodzi bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Sylwio:) przyjdzie Pan Nowy i Ci napisze że dramatyzujesz ;) nie narzekaj tylko rura między nogi:-P i do lasu;) Narwalam malin i do prawdy nie rozumiem, jak można to robić w malinach:-O wszędzie te cholerne przecinki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzmy na siebie wylogowani poeci :D. lepiej pisać z błędamai niz pod wpływem alko jak pani słowianka niedopchana gruba mężatka latająca za ordynusem Miśkiem. Desperatka😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I stało się to co wzbudzało moją obawę...Tak często padało niesławne słowo"pedofil" że teraz nawet w połączeniu z emotką :) lub:P straciło ciężar gatunkowy. Oswojone a nawet w pewnym stopniu ściuchrane a które przecież realnie niesie tyle krzywd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZYGAĆ TO MOŻNA NA TWÓJ WIDOK HEJTERO I IDIOTKO SPOD KALISZA. JUZ CIĘ PIOTR Z ŁODZI BIERZE Z BEKARTAMI. ALE WARTO MIEĆ MARZENIA ŚWINKO PIGGY :)🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj siebie jeszcze raz Słowianko ... Za długo tu jednak siedzisz i całkiem zatraciłaś zdrowy rozsądek a nawet przyzwoitość. Kto wie czy to nie Ty w uzgodnieniu z Nowym nie stworzyliście projektu Petrov.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka słowianka dziś Jesteś ostatnim pomarańczowym, który zabroni mi mieć słabość do pedofila v Napisała ofiara pedofila :O wy serio jesteście zakłamani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zauważyłam pewną prawidłowość. Zazwyczaj każda przeprowadzka powoduje niezdrowe zainteresowanie tematem. Posłuchaj gościu, czy też gościówo, dlaczego nie zajmiesz się swoimi sprawami ? Jeśli jesteś tak idealna/y to pewnie się w życiu nie nudzisz. Po cholerę przychodzisz i obrażasz Słodką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona obraża tych którzy ja wspierali gdy bełkotała o sobie jako o ofierze pedofila.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczko,czy nie jest przypadkiem tak że Słowianka sama siebie obraża? No na Boga , co jej odwala ? Podoba się jej być ulubienicą pedofila??? Choćby ten pedofil co wiemy , to była brudna sprawka wroga Nowego ... Ale nie w ten sposób. Można było napisać----mam słabość do człowieka z którego idioci zrobili pedofila i zakończyć kropką a nie ---mam słabość do pedofila i wstawić na końcu radosne emotki. Co z wami? Za dużo forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Za dużo forum ? Nie sądzę, ale nie zamierzam się tłumaczyć z tego co robię ze swoim czasem. Odpowiem pytaniem na pytanie. Gość jeden z drugim ma prawo obrażać ją w obelżywy sposób i jakoś nikogo to nie rusza, ale nagle jak się wszyscy świętym gniewem obruszyli, bo użyła durnej przenośni. Tak, też uważam, że to było nieprzemyślane i nieśmieszne, ale wystarczy to po prostu przemyśleć i nie powtarzać, po co robić z tego całą aferę ? Po co ? Nie proś mnie żebym udzieliła odpowiedzi na to pytanie. Zresztą wydaje się oczywista. Znudzone, zgorzkniałe towarzystwo wzajemnej nie adoracji. Siedzi jedna z drugim i tylko niucha z czego by tu można zrobić aferę. Wyprowadź mnie proszę z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama obraża innych:-O. Petrov mieszka w Niemczech jak mąż Słowianki który uciekł od wieloryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×