Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avann

Kamerki

Polecane posty

Cześć, potrzebuję szybko zdobyć całkiem sporą sumę pieniędzy. Życie mnie niestety o tego zmusiło. Zaczęłam zastanawiać się nad kamerkami, mam w związku z tym kilka pytań, może znajdzie się tu jakaś camgirl która mi odpowie? 1. Jakiej strony najlepiej używać? 2. Czy podczas zakładania konta trzeba uważać na jakieś kruczki w regulaminie? 3. Strony polskie czy zagraniczne? 4. Jak zainteresować widzów swoją osobą? 5. Ile można wyciągnąć mając atrakcyjne młode ciało? Aha, proszę mnie nie wyzywać, bo spłynie to po mnie jak po kaczce, nie chcę też żadnych ofert ani też nie wyślę żadnych fotek "do oceny". Szukam tylko poważnych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tę stronkę http://q.gs/7187688/kamerki Wydaje mi się najbardziej poważna, do tego zawsze tam siedzi dużo osób, więc nie ma mowy o pustce... Poza tym jest bezpiecznie od strony prawnej, bo to renomowany serwis tego rodzaju. Ile się wyciągnie? Nie wiem, ale to zależy od Twojego zaangażowania i pomysłowości. Jedyne co mogę polecić, to bądź tam tajemnicza i powoli odkrywaj swoje wdzięki, bo tylko wtedy można nieźle zarobić (piszę to jako widz). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nono... na tej stronce rzeczywiscie jest duzo ludzi ;] sporo tam mlodziezy i to po ubu stronach ekranu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strona z wirusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem gdzie te wirusy, tylko przekierowanie jakieś fikuśne bo fala spamu wyskakuje, której lepiej nie klikać, bo się chwilę czeka i daje "skip". próbowałem i działa. szczególnie teraz jest duży ******* stronce ;d chociaż mimo, że strona mi się podoba, to mnie jednocześnie trochę zaskakuje... tam jest tyle dziewczyn w wieku 18-20, no cóż takie czasy przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huhu... "r*****a" mi ocenzurowało. gdzież ta wolność słowa, ach gdzież? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziadostwo, ciekawe czy teraz oszukam tego głupiego bota xd "r_*_u_**_c_*_h_**_ na"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśIiciel
Ale pajac z Ciebie... myślałeś, że jak dasz drugi raz tą samą (cenzurowaną) frazę, że jej nie ocenzuruje? :D A za trzecim razem przegiąłeś w drugą stronę, bo napisałeś to tak, że trzeba się domyślać, bo dałeś za duże odstępy. Ludzie, trzeba myśleć, co z Wami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tam młodzieży bo na studia im nie starcza, innym użytkowniczkom nawet na korepetycje, żeby dobrze maturę zdać. Żyjemy w chorym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogromny plus tej strony to to, że nie trzeba się rejestrować, bo nawet jeśli wyskoczy "wyczerpałeś 5 minut na tym kanale" to wystarczy tylko na chwilę zmienić kanał i gra dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest przerażające, że tyle nastolatek się w ten sposób sprzedaje... Niby czasy się zmieniły, niby jest lepiej, ale i tak najstarszy zawód świata zawsze będzie przyciągał rzesze pracowników i klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w poludnie tam sa tlumy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to szołap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie chyba nie ma lepszej stronki tego typu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde widze ze tam bardzo operatywne laski siedza, potrafia zebrac setki zbokow i przy okazji niemalo zarobic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy oże jak morze xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapryśny juror
Jak człowieku musisz pisać na forum, to chociaż staraj się pilnować podstaw ortografii! Pobierz sobie wtyczkę ze słownikiem do przeglądarki, to będzie Ci podświetlała błędy. Dwa błędy w tak krótkim zdaniu... O jeżuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna ta stronka... dodałbym do ulu, gdyby nie to, że jestem w trybie incognito xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Masz wspólnego kompa z rodzeństwem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz łatwo i szybko zarobić? Napisz do mnie justynacam@gmail.com Mam doświadczenie w tej dziedzinie. Znam 2jezyki i mogę Ci pomóc zarobić dobre pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym zarabianiem? nie możesz tu czegoś napisać? ;) i tak jest pełno spamu na kafe, więc jednym postem nic nie zmienisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie pierwszego posta, a dopiero potem zadawaj głupie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurfa, nieźle tam, az sie nie chce wychodzic xd ciekawe czy w ciagu dnia tez taki ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu dnia trochę słabiej ale i tak jest w czym wybierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu ******ie mały xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o Ktoś się domyśla co ten z góry chciał napisać? Cenzura tak to obcięła, że został jakiś bełkot :D A podejrzewam, że tam chyba nie było wulgaryzmu, bo zwyczajnie nic nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera wie :P może jeszcze kiedyś wbije i nas oświeci, ale obawiam się, że to łatwe nie będzie nawet dla niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam, że mogło mu chodzić o ******* stronie, czyli miało być coś: "i znowu ru/ch \nie mały", czym zapewne chciał podkreślić "całodobową obstawę" :D A cenzura była, bo system rozpoznał to jako "r/u/ch/n", ale aż dziwota bierze, że w ten sposób go obcięło, bo zabrało pierwszą literę i zostawiło dwie ostatnie... mimo, że całość dalej byłaby wulgarna. No bo co on zrobi? ru/ch/nie! :D Ciekawe tylko kogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ru/\ch/\u ___ na __ stronie* Głupi ten bot-cenzor :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×