Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
Fajny film widziałam. Niech sobie recenzenci strzępią języki i analizują od podszewki, mam to gdzieś. To nie prawda, że Tim się skończył. Tim jest wielki. Zabrał mnie w podróż. Przestraszył, rozbawił, uwierzyłam mu i na chwilę byłam w jego świecie. Patryś idź, bo Twoja Evka przyznaję, hmmm a właśnie, że nie przyznaję, taka se jest :D ;) https://youtu.be/k7tChLvHHiU Koniec weekendu ? Znowu ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Spokojnej :) A na sen Paweł Domagała. W końcu doczekałam się płyty. Premiera 18 listopada, ale ja mam sentyment do starych kawałków. Dobrej nocy Wszystkim :) https://youtu.be/M1xtn71jpmk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jeśli ten tydzień ma być taki jak koniec tamtego to dziękuję bardzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że jeśli ten tydzień będzie jak tamten to... to trzeba pocieszać się przyszłością ;) kiedyś Płock, wypijesz sobie :-P kiedyś, Niestala, zaliczysz :-P wszystkich muzyków ;) kiedyś, Panie Nowy, spotkamy się na tej kawie, która już wystygla :-O kiedyś też będą nosić mnie na rękach :) czyż nie będzie seksi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Kiedyś się ogolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko, marzę o tym, ale sama widzisz. :O Zawsze ktoś, zawsze coś. :O A że nie stronię od awantur, to daję się wplątać w jakieś nikomu niepotrzebne zadymy :O Zresztą co to byłby za szok na forume jakby przeczytali że piliśmy sobie kawę patrząc sobie w oczy i obgadując co nie których z forume. ;) Dopiero były by plotki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie ze sobą już tyle czasu a nadal sobie paniujecie? Czemu mówicie do siebie - Pani Słowianko, Panie Nowy? Dziwnie to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tobie co odwala z tym miastem :O Jakieś kompleksy? Czy może buta, że napłynęłaś do Wawy i patrzysz na wszystko z pałacu Stalina. :O Takich smutnych karierowiczów, to mamy w bród, bez pomysłu, bez nadziei , bez pomysłu. A tak naprawdę sól naszej ziemi jest na niedocenianych prowincjach. Zaradne prosperują, te które liczą na pomoc z centrali głodują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To proste pytanie. :) Zwyczajnie, chciałem, by Słodka Słowianka, poczuła się wyjątkowo. I tak się chyba stało :) Teraz mogę mieć mnóstwo podszywywów, ale Pani Słowianka zostanie :) "Pan Nowy", to riposta i nie ma nic wspólnego z BDSM o czym już zdążyłem sobie przeczytać. :D Paniom dziękujemy za uwagę a panom za wojny na forume. Czysta kurtuazja, bez lateksu i pejczy. Co najwyżej *****nko w sianie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maskol dziś Chyba sobie żartujesz. Tak bez przetyrania? Nie możesz sobie tak z dụpy wyskoczyć i dostawać to czego się chce. :O Musisz sobie na to zapracować a tę chwilę pozwól że ciebie zignoruję, ale nie zniechęcaj się. ;) W końcu dopiero zaczynasz, gdy ja tu zapuściłem spore korzenie. ;) :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił!!! Pozwoliłem ci się odzywać?!! 😠 Od dziś to ja jestem twoim Panem, a ty będziesz moją posłuszną suką 😠 A teraz czołgaj się! Słyszysz?! Czołgaj się! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to nie jest przypadkiem Królowa Stolcova? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stroisz głupie miny do dziwnej gry. Już lepiej wypadasz podszywając się pod innych. Nie mam na celu cię obrażać, ale jesteś głupkiem. Nie ma w tobie nic interesującego, powielasz tylko tematy i jesteś jak kopia z kopii. trudno mówić o tobie w kategoriach jakieś świeżości. Nie kupuję tego. Sto razy wolę Płocka, On swój cel osiągnął i jest szanowany przez Rezydentki a to nie byle kto. Sam Gwiazdorek mógłby czyścić im buty. Tylko dlatego że niczego nie zbudował a żył na forum ze złodziejstwa podszywów i robienia z siebie forumowego gangstera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nowy, właśnie go sobie masuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nowy, ugniatam go sobie jak plastelinę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne Płock, nie moja sprawa. :) Jeśli chcesz mi tym dokuczyć to napiszę ci że nie tędy droga. I weź sobie do serca, bo w mózgu masz trociny, że drzewa sadzi się zielonym do góry :) 🖐️ ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Kto skończył pracę ? Ręka w górę ? To sio do domu. :P Ja dzisiaj niestety druga zmiana. Na szczęście mam kilka płyt do rozpakowania. Jakoś zleci. Płock, nie przeszła Ci grypa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
I weź tu zrozum Bałuciarza :P Przeszła,choć znowu głos straciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu rozumieć, gamoniu? 13:45 to nie Nowy, tylko jakiś zj****y podszyw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×