Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asica 244

kiedy kobieta ma najwiekszy poped seksualny,,,

Polecane posty

Gość asica 244

mowia, ze w wieku 40 lat, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguslawek
Po menopauzie. Wiem coś o tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda ojjj prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igacyxx
Nie mogę dogodzić swojej zonie, bo ciągle jej mało, a mi już tak często nie staje jak kiedyś. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne,ja mając teraz 39lat mam taki popęd że masakra.Po seksie wyciągam go jeszcze twardszego niż przed.Jak byłem młody to tak nie miałem.Za to moja żona 35 lat jest oziębła jak kłoda.Szukam co jakiś czas kochanek bo nie wyrabiam, a szczera rozmowa z nią nic nie pomogła.Teraz akurat nie mam żadnej I chyba zwariuje.To nie zależy od wieku tylko od osoby.Miałem w zeszłym roku kochanke 22 lata,jak sie dorwała do małego to myślałem że mi go urwie.Bzykaliśmy sie wszedzie I niesamowicie ostro aż jej mąż się dowiedział I musieliśmy skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 28 lat i 3 dzieci i dopiero teraz czuję się naprawdę kobieco....a sex?????mogłabym bez przerwy :D...praktycznie ciągle mam ochotę na męża :P wiem ze niektóre kobiety po porodach nie mogą znieść sexu a u mnie na szczeście odwrotnie :) i myslę że szczyt formy zaczyna się ok 30 i tak do 45 lat....chociaż zależy wszystko od temperamentu i charakteru i oczywiście partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdfs
z kobietami jest troche inaczej .. Poped rosnie im do 30 a potem spada U facetow najwiekszy jest miedzy 16-18 rokiem zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ojj jak ja mam teraz 21 lat i mam ochote na sex zawsze i wszedzie to co bedzie jak bede kolo 30:/ Moje Kochanie juz wymieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje ze kazdy wiek jest odpowiedni...oczywiscie jak pozycie jest udane..bo wtedy ciagnie bardzo do powtórek i urozmaiceń;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo wiem
część babek traci zainteresowanie seksem wraz z pojawieniem się obowiązków rodzicielskich, szczególnie jak dzieci jest więcej. Jeżeli facet, ale babka też, zadbają żeby te czynniki niwelować to kobieta wraz z nabieraniem doświadczenia i wyrachowania staje się wulkanem seksu. Jak facet wtedy się wysili i nie poprzestaje na sprawdzonych schematach to w nagrodę ma super kochankę, jak nie to albo ma w domu frustratkę albo ma rogi. Wystarczy popatrzeć np. w saunach - zwykle młode dziewczyny i kobiety zachowują się bardziej wstydliwie niż takie bliżej i po 40-ce. Doświadczone i dojrzałe babki są najbardziej łakome mocnego a nawet wyuzdanego seksu. Mają często możliwość zadbania o siebie, a okazją do szaleństw są np wyjazdy służbowe gdzie w anonimowym otoczeniu można sobie na dużo pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajmield
jak ja mam taki w wieku 19 lat to co bedzie potem...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryza
a ile razy dziennie to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo wiem
w młodym wieku największy nacisk w seksie położony jest na intensywność i częstość zbliżeń. Z czasem większe znaczenie i uwagę przykłada się do warunków i okliczności jego uprawiania. Luksusowe warunki, gry, użycie zabawek i rekwizytów, perwersje, włączenie w gry innych osób (niekoniecznie od razu seks zbiorowy) to wszystko przychodzi z czasem. Dlatego co dla dwudziestolatki jest gorszące za 10 - 15 - 20 lat okazuje się całkiem przyjemne. Jeżeli jeszcze kobieta jest zadbana i potrafi odpowiednio się ubrać - i rozebrać to efekt może być znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma
zawsze wtedy największy popęd seksualny,jak ja akurat pije piwo i meczyk oglądam,czy inne mają podobnie ?,hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex kibic
piwko i mecz dobra rzecz, j*banie też więc warto to wszystko połączyć. Na pieska przed telewizorem, pokal w rękę i wio. Jazda powinna być dostosowana do tempa meczu. Szybka kontra to ostre j*bnięcia. Wyrównana walka w środku pola to regularne ale niegłębokie doj*bywanie, wycofanie piłki do bramkarza - wyjęcie ch**a daleki wykop - zdecydowane wbicie wyjętego ch*a bramka - wystrzał ! (co będzie jak padnie 3-cia ?) złośliwy faul - klapsik brzydki faul w polu karnym - może nawet palec w d**e samobój - wjazd analny i tak można sobie kombinować i urozmaicać aż laska też polubi mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś...
Genialne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka żonka
a ja mam 26 i częściej mam ochotę na seks niż w wieku 19 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiony
jak będziesz miała 30 to będziesz chciała jeszcze częściej i więcej seksu oraz będziesz: miała więcej pieniędzy na luksusowy seks znała więcej sposobów uprawiania seksu mniej oporów i wstydu przed nowymi rodzajami seksu miała mniej skrupułów z uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvjhf
Jestem kobietą i mam ochotę najbardziej, gdy jestem w środku cyklu. I tak jest co miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvjhf
ale moj facet mnie nie popycha w czerwone jezioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiony
jak tak do tego pytania podejść to moja żonka zaraz po okresie. Pewnie nie może się doczekać kiedy będzie znowu mogła. Czasem udaję że nie zauważam braku majtek pod koszulką nocną. Droczę się żeby dokładnie pokazała co tam ma i bywa że kończy się to pokazem palcóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
kiedy?? to proste - jak do kieszonki wlozysz 200 euro, wtedy nabiera ochoty na bzykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasfaas
ma ochote 10tego, bo wtedy dostaje wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie do mnie dziewczyny na gadu-gadu 5473221 Mam 33 lata i 186 cm wzrostu! ważę 109 kg! Pozdrawiam i zachęcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, jak masz auto, ze dwie karty ( jedna zbliżeniowo), wysoki, wysportowany, ciemna karnacja, bystry, elokwentny, szybki, bez hamulców....może będziesz brany pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 lat i stale rosnie. Biedny mezulek nie daje rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj 😭!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsp
kobieta ma najwiekszy popęd, jak dostanie futro albo brylant. na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×