Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowany tatuś

kiedy znaleźć czas na seks???

Polecane posty

Gość zdesperowany tatuś

Mam pytanie do wszystkich posiadających dzieci, szczególnie te młodsze. Kiedy znajdujecie czas na seks? Mam dwóch synów: 7 i 4 lata. Starszy wstaje przed 7 i kładzie się spać około 22, młodszy wstaje o 7,30, śpi w dzień od 13 do 14 i idzie spać między 23 a 1 w nocy. Nie jest w stanie przetrzymać dnia bez spania, bo wtedy zasypia o 19 i budzi się między 1 a 3 w nocy. Z żoną wstajemy o 6 rano, obydwoje pracujemy, wracamy do domu około 20tej. Dzieci przedpołudniem są w szkole, przedszkolu, popołudniami zajmują się nimi dziadkowie. Gdy tylko wracamy ulatniają się. Podobnie nie pojawiająsięu nas w łykendy. Jak kładziemy się spać koło północy, to żona absolutnie nie ma nastroju do baraszkowania. W sobotę jak i niedzielę także nie ma nastroju. W efekcie seks uprawiamy mniej więcej raz na pół roku. Ostatnio ze 3 miesiące temu. Żona wcale nie małe pieniądze wydaje na zabezpieczanie się, z którego praktycznie nie korzystamy. Co robimy nie tak, co powinniśmy zmienić, by mieć czas i warunki na seks? Jak inne dzieciate pary radząsobie z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia najlepsza w klubie
Współczuję! Na seks zawsze znajdzie się czas,jak się chce...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajajakberety
dla chcącego nic trudnego :P przypomnijcie sobie dawne dawne czasy, sam początek, gdy nie mieliście jeszcze własnego kąta. to gdzie TO wtedy robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRadaxD
Skoro maja dziadkow zostaw dzieci pod ich opieka i wyskocz gdzies z żoną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia najlepsza w klubie
My też z dwójką dzieci,zapracowani ,ale w przeciwieństwie do was bez pomocy dziadków . No i dajemy radę,bo to jest piękne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za życie do 20 w pracy
nawet za dobra kasę bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany tatuś
Przed tem często wyjeżdżaliśmy, na obozy studenckie, harcerskie (jako instruktorzy), sportowe lub po prostu w "plener", a poza tym przyszli teściowie byli tolerancyjni. Gdy moja przyszła żona była już na studiach mogłem u niej zostać i na całą noc. Dzieci nie mogę poza czasem pracy podrzucić dziadkom, bo "dzieci musząmieć też rodziców". Powrót do domu o 20: trzeba do pracy dojechać, po drodze dzieci zawożąc do szkoły, przedszkola, godzina w jedną stronę, godzina z powrotem, przerwa na lunch, jakieś zakupy i od wyjścia z domu do powrotu schodzi się 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia najlepsza w klubie
Ty sie chłopie usprawiedliwiasz? Nie ,no...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła w dotyku i nie tylko
W naszym przypadku wyglada to tak, ze Kladziemy dzieci szybciej niz wy spac, tj. mlodszy synek- 3 latka- ok 19-19.30, starszy- 10lat, ok 21.( ale i tak, jak maly zasypia to siedzi juz w swoim pokoju i cos tam poglada, gra itd) Wtedy mamy czas na sex, codziennie. Poza tym, w ciagu dnia w weekend czesto 'sprzatamy' garaz ;) lub zamykamy sie w lazience kiedy starszego nie ma, a mlodszy spi na szybki, zazwyczaj w tej sytacji, numerek ;) Kazda chwile gdy nie ma dzieci, a zdarza sie niezwykle zadko, wykorzystujemy a jakies przytulanki. Raz w tyg, konkretnie w weekend, wysypiamy sie dluzej i pozniej cala, albo prawie cala noc mamy power-a na ostre bzykanko. Tak naprawde, jak sie chce to sie da wszystko, nawet kiedy dzieciaki sa na podworku, jesli macie dom i jest to mzliwe aby si esame chwile bawily mozecie wykorzystac te chwile na wlasnie takie szybkie numerki, sex oralny etc, co jeszcze bardziej nakreca na dluzszy sex, wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia najlepsza w klubie
Miła w dotyku i nie tylko -POPIERAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła w dotyku i nie tylko
Nie doczytalam, z emlody idzie spac ok 19- nie mozecie wtedy zniknac na godzine? Nie wiem- w piwnicy, a strychu czy wlasnie w garazu, uprzednio przygotowanym? ;) 7 latek napewno potrafi sie sam chwile soba zajac. Drugi pomysl- wracajcie troche poznij z pracy ;) dziadkowie nie beda mieli wyjscia ;) hehe chociaz raz w tyg wyskoczcie gdzies w plener, sex w aucie i w ogole w miejscach publicznych moze byc bardzo ekscytujacy ;) Wiem co mowie ;) Dodam, ze my nie mamy zadnych dziadkow, cioc, wujkow ani nikogo kto moglby sie naszymi dzieciakami zajac na codzien, a uprawiamy sex codziennie, zadko kiedy jest 1-2 dniowa przerwa, barrdzo zadko, takze dla chcacego- nic trudnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła w dotyku i nie tylko
a oprocz 2dzieci mamy jeszcze kota i 2 psy, ktorymi tez sie musimy zajac ;) Dacie rade ;) Dziunia - ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia najlepsza w klubie
Miła .... no na tych samych falach nadajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła w dotyku i nie tylko
No :) na to wyglada ;) Ja juz spadam bo dzieci spia ;) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem goraca ....
Moje dzieci jeszcze starsze i wtedy zaczyna sie stres - nie spia w dzien , a spac chodza pozno , ale fakt piwnica, garaz . A tak po pracy zamiast do domu , lub na zakupy -plener , hotelik , mieszkanie dziadkow i tam troszeczke , potem normalnie do domu ;) Dzieci wczesniej spac - sex - potem najwyzej ktory sie obudz ( skracac drzemke w dzien , by predzej ledowal w lozku !!! Moze zona za duzo pracuje , bo jak sie chce , to sie jakos kombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany tatuś
W tej chwili (22:24) starszy śpi, młodszy rozrabia w najlepsze, żona siedzi w łóżku i studiuje "www.mojeciuchy.pl" a ja pracuję (piszę referat). Czasami siedzę do 2 - 3 w nocy i normalnie funkcjonuję w dzień i chce mi się bzykać, a żona mówi, że jak pójdzie spać o północy, to zdycha i potrzebuje dwóch nocy pod rząd, kiedy obaj pójdą spać przed 22 (pierwsza na odespanie, druga na seks). Ale tak nie ma, by młosdzy dał się dwa razy połozyć o "normalnej" porze. Może jednak nie tylko o sen jej chodzi? Ale z drugiej strony mówię "zabezpiecz się" to używa NuvaRingów, mówię "zadbaj o siebie" to się depiluje, mówię "ubierz się" zakłada spódnicęi pończochy, a jak się pytam co ja mam zrobić odpowiada "daj mi się wyspać". Więc już nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaala
Jakby dzieci chodziły spać o normalnej porze to wy byście mieli czas na sex i wiele innych rzeczy no ale cóż jak 4-latek usypia o 2 w nocy,może trochę popracować nad szkrabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze twoja zona rzeczywiscie jest przemeczona, ale nawet wtedy ma sie przeciez ochote na sex. Ja osobiscie chocbym nie wiem jak byla zmeczona, ochote mam i znajde czas sex. Moj facet takze. W takich wlasnie przypadkach najlepsze rozwiazanie to taki szybki numerek, :) Wydaje mi sie, ze ona ma niskie libido i w tym problem. A moze za malo sie starasz, nie robisz jej na tyle dobrze zeby chciala znow? Poza tym, jak pisza wyzej- dzieci do lozek wczesnie i po sprawie. Powiedzcie dziadkom, aby nie pozwalali na drzemke w ciagu dnia mlodszemu synkowi, to bedzie spal do rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mając 4 lata syn zasypia o 2 nad ranem to jak skonczy 14 możesz schowac zbędny "narzad" do szafy :classic_cool: iii zapomniec :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
dlatego moje regularnie idą spać o 20, w weekendy Junior najdalej o 21 jest w łózku myśleć trzeba, i to czterowymiarowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz daje bilety na basen czy do kina i chata wolna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
no moim kilku lat brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norwegia
my się zamykamy w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norwegia my się zamykamy w łazience wspólne prysznice pod przykrywką oszczędności to u na standard :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to łazienke masz z tektury?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norwegia
ja niestety nie mam prysznica tylko wannę a bzykamy się zazwyczaj na pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×