Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bardziejsza

kiedyś byłam

Polecane posty

Gość gość
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof, ale ty kochany wiekowy już jesteś, więc to usprawiedliwione :P Łysinka czy siwizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś no ja tez bardziejszy kiedys bylem ale smofowaty tez troche ale tylko troszeczke X chyba byłeś ale ofiarą molestowania seksualnego :D jak zwieracze, nie gubisz kartofli obwiesiu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.18 mały chu/jku na kaczych nóżkach, wszak się starali :D A, że pracowali w pośpiechu - nie miej do nich pretensji - dali ci życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardziejsza
Sceptycznie nastawieni jesteście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociągnę więc dalej Bardziejsza niż 5lat temu jestem teraz w kwestii ciągle rozwojowej. Dokształcam się w teorii i praktyce, i nadal mi mało. Głodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna! Nie chłodna, przygłucha ośla pało. Pało, znów się rozmarzyłam, bardziej niż zwykle dzisiaj. Bo dziś pierwszy piątek, więc wszystko klęcząc robię, czasem na czworaka. Jeszcze tylko dwie godziny i postawię do pionu własny kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teddy bear
No i dalej nic nie wiemy o tym jak było kiedyś i nic nie wiemy o tym co teraz. Takie sobie biadolenie o kosmosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, klęcząc to można myć podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziejsza
zależy co dokładnie chcesz wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Wiesz Bardziejsza. Ja to wole być sobą , niz bardziejsza bo tak pasuje. Nie jestes sobą bardziejsza. Jesteś udawana bardziejsza nie swoja bardziejszowa. Ale to nic nie boli bardziejszowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetko chyba Cię staniczek gdzieniegdzie uwiera ;) Pewnie od tych poszukiwań potencjalnego kochanka, uklęknij sobie, a może wkrótce ten nieprzyzwoity wybraniec wyłoni się spośród traw, niczym jeleń :P Nie, rogaczem będzie kto inny Ale, ale, ale wtedy będziesz bardziejsza niż teraz, w każdym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie cieknące puste lalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie? 😭 na F8 piszą tylko wartościowe kobiety, doświadczone i piękne :) Pustą mam podobno lodówkę, zamrażarkę przeznaczam na nieistniejące koty, a resztę? Po co komu reszta, reszty nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof stanowczo za mało lecytyny Pała to wiesz gdzie jest. Zawsze czułam podświadomie, że powinnam być belfrem, mogłabym się lubieżnie znęcać nad dziennikiem i stawiać, wystawiać, a później znów stawiać ;) A jak ktoś niepokorny, to linijką po? przestań, nie po dłoniach przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziejsza to Kusza Hejti Damian Petrov :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Papaj żeby się szpinakiem objadać, jeszcze mi mięśnie urosną nie tam gdzie trzeba i niczym Helga ze szpicrutą powędruję do piwnicy. Smofie, po szpinaku chyba nie będę bardziejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trójcy jedyny jeszcze jakoś ujdzie, ale to? Level expert bardziejszości, a dawaj, biorę. To tak: cipka hejti, k***s Damiana, Petrova czapeczkę i nos Kuszy. Georges :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy? za dużo się Androgena naczytałeś chyba :) Ale idż Smoficzku, idź, na szpinak trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdarzyło się być "najbardziejszą", miałam to nawet w podpisie jakiś czas temu ;) Miło, że taki komplement-neologizm wymyślił się jeszcze komuś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja w Krainie Czarów "Kiedyś byłaś znacznie bardziej… “bardziejsza”. Straciłaś swoją bardziejszość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Kusza Kusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusza Kusza Kusza stawiłam się osobiście przed Komisją i werdykt nie zapadł, nikt mnie niestety kajdankami nie skuł, choć przyznaję, że robiłam co mogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miał być komplement cipko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×