Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kim jest Sylwia?

Polecane posty

Gość gość

Ta pieprznieta idiotka co forum traktuje jak własne życie? Czy ona nie powinna iść się leczyć psychiatryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Pieprznieta idiotka??zbyt wiele szczegołow titaj padło na temat mojego zycia osobistego typu SW oraz Gia..i tym podobne.!Ja tak tego nie zostawię i nie obrazaj mnie bo doskonale wiem kto tutaj pise i w jakim celu.Nie pozwole robic syfu ze swojego życia..wystarczy ze w realu robią to samo i te same texty padają.W pracy 3 l.temu usłyszałam ze jestem cpunką i pijaczką..jakim prawem się pytam i na jakiej podstawie??Moj syn na praktykach usłyszał ze jestem podobno szmatą.Jakim prawem ludzie tak mnie obrazają na jakiej podstawie??Mam prawo walczyć o sprawiedliwosc i nie popisczę!zMyć sie też myję !codziennie nawet 2 razy na dzien biore prysznic.To co robia wobec mojej osoby to chore i ktos powinien powaznie sie tym zająć.Niech nie myslą ze są bezkarni.To sie przekłada na real wiec wiem o czym piszę.Jak to sie nie dkonczy to zacznę sypac nazwiskami i szczegołami.Wet za wet.Ja mam prawo żyć jak człowiek...moj syn również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Art.216.§1.K.K.Nie dosc ze zostałam nazwana kurwą to jeszcze chorą psychicznie .No pięknie gratuluję kultury.!Radze zapoznac sie z prawem.!.Wystarczająco dlugo czytam zeby wiedziec kto co i o kim pisze.Zbyt wiele szczegułów z mojego życia zostało tu opisane w podły i wulgarny sposób.To forum ma odzwierciedlenie w realu bo padaką te same epitety z ust tych samych osób..oraz tresci wątkiw mających przedłużenie tutaj.Ostrzegam.Nie zyczę sobie i tak tego nie zostawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Szczegółów z mojego życia.Gnoje myslą ze mogą za mną latać.a jak stają przed moim stanowczym NIE i odmową to tak to niestety wygląda.Dziwie sie też kilku paniom po 50 ktore mimo tego ze wiedzą ze jestem matką i zoną..to jednak mimo wszystko postanowiły rozwalić moj zwiazek..bo jakis tam idiota(synuś..bratanek itp) jeden z drugim ..mowi ze jestem w ich typie.Chore!!po prostu chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll z ogólnego i uczuciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia to narzeczona Piotra fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie znam zadnego Piotra ..tym bardziej fotografa.Mam męża!..z ktorym jestem 21.l..prawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
12.23.na jakiej podstawie nazywas mnie trollem?Nie boję się pisać prawdy!i bede o niej pisac do skutku aż do bydło zrozumie że ze mną nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
W innej pracy 2 lata temu usłyszałam ze komuś związek rozwaliłam..Ciekawe komu?Co mnie obchodzą inni faceci skoro jestem matką i zoną.!Moje dzieci spedzają mi sen z powiek..wiec mam o kim mysleć.!Nie obchodzi mnie ze jeden debil z drugim cos tam sobie ubzdurali na moj temat.To jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ :-) Sylwunia jest fajna 😘 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta wariatka co nazywała Imperium Szymonem i posądzała Muchę, że spała z jej mężem? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium wymyslił wilk..i nic mi do tego ..co do Iwony to Rafał jej nawet nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
To Iwona mnie posadzała ze spałam z tym jej przedszkolajiem Tomem.Chciała go rzucic do Mirka i wymysliła sibie taki sposob..Tylko nie wzieła pod uwage jednej rzeczy ze mnie Toma nie interesuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Cześć Sulwuniu :-) Kochanko moja najfajniejsza 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
..bo mam dzieci meza! I nie interesuje mnie ze Toma cos tak gada o szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
*Sylwuniu :-) Litery się pojepały 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jaka kochanko???trollu.!Od 7lat kocham bruneta i nikogo wiecej.Odwal się.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
I tak oto straciłem kochankę :-( Pa. Będę tęsknił za Twoją cipką 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j podszywie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty podszywie też w*********j :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
To sprawa dla sądu.Kolejna obmowa.Jaką kuzwa kochanką??ludzie wezcie idzcie sie leczyć serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiatra potrzebny od zaraz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Sylwuniu- 😘 w Twoją cìpke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Dobra, posłucham rady i idę już się leczyć 😴 To narka 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nieznoszę jak ktos mowi do mnie Sylwunia.!Juz wszyscy wiedzą ze ten zachlany soltys pała zrobił bydło z mojego zycia.Najpierw wymyslił bajeczke o tym jak to niby własny mąż mnie zgwałcił (to sprawa dla projuratury)i oszczerstwo!a potem obrał sobie za cel przeszkodzic mojemu synowi w kontynuacji pasji oraz finalnie rozwalić moje małzenstwo zeby spichnąc ze swoim niedorosnietym synalkiem Tomą..ktory podrzuca innym zioło a potem dzwoni po gliny.Wszyscy wiedza ze soltys jes jak hiena ktora tylko krąży wokół mego ojca..i tylko kombinuje jakby sie dorwac do jego skromnego konta i naszej rodziny.Gnida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajca jak berety :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia kocha bruneta.Uratowała mu życie po tym jak Tomasz zlecił jego pobicie niedaleko jej domu.Wieczorem to było.Kij wie czy Tomasz czy jego ojciec to zlecił,fakt że jeden z dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
13:45- ja jestem niewinny w tej kwestii 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×