Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KKK

Polecane posty

Gość gość

KKK Wam zniknęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam Kreska Kojot Koke Koleźka to jedna osoba Dodaj Władcę lalek Canis Majoris Monsieur Marcus PAN Mikołaj, Niemoralny Absztyfikant, Gameover, Kreska Widmo Nowy w mieście Michaił Pravda :) I wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usunęli???? hahahaha, prawda w oczy kole, oj kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym ktoś wpadł, że kojot to koke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciele się zgadują na mailu, żeby zgłaszać temat do usunięcia :D a temat wraca jak bumerang :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy kojot to koke, ale z cala pewnoscia to projekt. po tym jak ciotki odeszly, gromoslawa błąkala się po forume, wszyscy ja zlewali, zakladala jakies durne tematy w których nikt nie pisal az tu nagle zjawia się kojot i nie widzi poza nia swiata. co za przypadek :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaf,Frogman,Koke,Kreska-Widmo,Canis Majoris,Monsieur Marcus,niemoralny absztyfikant,Pan Mikołaj,kojot,gość De prawdy kafeteryjne wolnomularsto braci i sióstr nie zakrzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co maja napisać? Wola przymknąć oko na pomyleńca. Mam nadzieję, że Ola przejrzała na oczy wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zdążyłam przeczytać hejtu cholera, a taką miałam nadzieję na niego wpisując się :classic_cool:Też się niegdyś "zgadywałam na mailu" podobno, gdzie te czasy? 😴Ofiary inne, a wasze śpiewki na tę samą nutę, zmodyfikujecie choć czasem zarzuty, żeby lekko podkręcić wiarygodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S/p/i/e/r/d/a/l/a/j stąd, debilko, idz mieszać do wilka, on jako jedyny wierzy w ten twój fałsz. Ty miałaś, masz i będziesz miała zawsze hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jaką łatwością usuwają tematy o kkk podczas gdy np mój zgłoszony rok nadal wisi forume im płaci za kreowanie projektów? za robienie tłoku??? Oni nawet schemat zachowań mają ten sam,jak sekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i jest! :DMoja wierna "przyjaciółka", chora z wściekłości/ "panna S/p/i/e/r/d/a/l/a/j" nigdy mnie nie zawodzi, już tak nie zazdrość, też możesz znaleźć takich, co w Ciebie będą wierzyć, tylko musisz przestać tak się złościć, wiesz? ;)Myślisz, że obchodzą mnie Twoje bluzgi na poziomie buraka pługiem z pola kopanego? :) Naprawdę tak myślisz? No wiem, trzeba w coś wierzyć w życiu, a jak się nie ma w co... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratują te zgliszcza, bo co mają zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się zakochałaś w wilku, to spróbuj wreszcie szczęścia, a nie się tu na niewinnych kobietach wyżywasz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofilia wisiała po kilka dnia, a prawda została rozpracowania i usunięta. Widzę że Kokusia bronią Słowiańska Frida i Niestała. Ósemkowanie udały ze nie widzą to kilka nikow więcej a co tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość De Rżnął Silene :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve Sklasyfikowałaś dropsa jak rasowa hokeistka, współczuje tej osobie, złość, zazdrość, totalna głupota sprawiła, że wypruwały z jej mózgu ostatnie opary zdrowego rozsądku :D Najśmieszniejsze jest to, że myśli, że jest skuteczna, dziś pokazałem fona koleżankom, które po przeczytaniu tego sikały po nogach ;) Dały taką receptę, jeśli to facet, to: wyjście z domu, cycuś a potem odciążenie krzyża :D Jeśli kobieta, to: pozycja na pieska i ostre bortowanie dziury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke to nie Widmo oczywiście :) Co do Kojota nie mam zdania, bo nie czytałam jego postów, ale kierując się zdrowym rozsądkiem stawiam, że też raczej nie ;)Czy wymyślając te brednie, ślinicie się przed komputerem? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha spamował ciotki "tylko na początku" hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, niegrzeczny chłopcze :) :PCo do dziewczęcia od s/p/i/e/r/d/a/l/a/j to właśnie podejrzewam, że zakochana w wilku, bo lubi mnie dopaść na jego tematach i często się na niego powołuje w swoich postach, więc nie wiem, czy ma żal, że w nią nie uwierzył, czy co? 😴 A może w Kreseczce zakochana, bo też tam lubi zajrzeć błyskotliwa dziewczynka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha z gościa dobijal muszkę Koko gość de juz na straży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve Ależ oczywiście, że się ślinią :D To normalny syndrom osoby, której mentalność zatrzymała się na poziomie bobasa :D Skoro bobas, to jest obfite ślinienie, no i śliniaki :D Na Alledrogo śliniaki są już po trzy dychy, więc inwestycja niedroga, a komfort ślinienia gwarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koko czego ci chlopcze zazdrości? Choroby psychicznej? Reżyserii? Cały dzień siedzisz tak od 10 lat Idź zmien pampersa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rzeczywiście nie mają z kim i o czym na tej Arce pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke bez urazy jak cie czytam to mam wrażenie Ze skonczyleś gimnazjum Dopiero🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia spinaj się w najlepsze, bo ja mam z tego niezłą polewę :D Patrzę, czytam i parskam śmiechem, kumpele też, nie przypuszczały, że w internecie Jaś Fasola daje przedstawienia z free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ależ ja żadnej urazy do Was nie mam, to tylko internetowe dialogi na poziomie Jasia Fasoli, po prostu to wszystko zapewni mi niezłą porcję dobrej zabawy i znajomym, którzy mnie odwiedzili, a muszą się schować przed deszczem bo burza nad dachem krąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpele wiedza co robisz pozerze? Pokaz tematy które zakładały ci dziewczyny Że umawiasz się z nimi na seks :) Pokaz im Niki frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwał się jak spamowaleś karuzelę 8 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpele Cię odbierają w drodze kabaretu, bo inaczej nie da się :D To są ich słowa :D Generalnie jesteś śmiesznym internetowym ludkiem, z którego świat ma polewę :D Pamiętaj, zło wraca do matecznika, nigdy nie zapomina o swoim stwórcy :P Także jeśli chcesz być szczęśliwą osobą warto o tym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×