Odpowiedz na ten temat

Kobieta odpoczynkiem wojownika (3).

• Rescator555 2017.10.04 [18:37]
    Poniewaz jakies h... zlikwidowaly moj temat, wstawiam go jeszcze raz. I bede wstawial, bo nie pozwole sie terroryzowac. Oczywiscie zawiadomie modratorow tego portalu.
    Kobieta powinna byc odpoczynkiem wojownika. Do tego jest "potrzebna" facetowi, ktorego mozna okreslic tym mianem, prawdziwemu samcowi alfa na nie jakiejs nieogarnietej peezdzie, ktora zalamuje sie przy pierwszych trudnosciach i nie potrafi poradzic sobie bez pocieszania i poklepywania po plecach. Facetowi, ktory potrafi zarobic tyle, by zapewnic rodzinie zycie na odpowiednim poziomie, a nie musi wysylac zony do pracy, jak jakis alfons. A jesli kobieta zechce realizowac sie zawodowo, zorganizuje pomoc,ktora odciazy ja od prac domowcych.
    Jedynym obowiazkiem kobiety, bedzie lezec****achniec usmiech.gif .
  • Rescator555 2017.10.04 [18:55]
    Dzis wyslalem zgloszenie do moderatorow kafeterii w sprawie usuwania moich tematow. Otrzymalem nastepujaca odpowiedz:
    "Zgłoszenie nr 43990: Usuwanie tematow
    Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
    Zapoznaje się z nim nasz zespół konsultantów.
    Sprawcy zostana wykryci i ukarani zgodnie z obowiazujacymi przepisami"
    Identyczne historie mialy miejsce w czerwcu 2015. Winny usuwania tematow zaplacil 2000zl kary. Tak, ze gnido, ktora sie w to bawisz, szykuj szmal oczko.gif .
    edytowano 2017.10.04 [18:57]
  • gość 2017.10.04 [19:18]
    Rescator555 dziś [18:55]
    Dzis wyslalem zgloszenie do mod/eratorow kafeterii w sprawie usuwania moich tematow.
    x
    Po pierwsze, mod/eracji na kafe już dawno nie ma, zostali jedynie administratorzy, a mod/eracje zastąpiły automaty.
    A usunąć posta lub cały temat może każdy użytkownik kafe i nie grożą za to żadne sankcje, więc skończ pisać głupoty
  • Rescator555 2017.10.04 [19:22]
    Owszem, moze usunac, ale nie jest to dzialanie legalne i zgodne z prawem. Gdyby kazdy mogl to bezkarnie robic, cale forum nie mialo by sensu, bo usuwalby wszystkich, ktorych poglady mu sie nie podobaja. I kto chcialby na czyms takim zmieszczac reklamy. To, ze mozna cos zrobic, nie znaczy, ze wolno. Dwa lata temu zrobili z tym porzadek, zrobia i teraz.
    edytowano 2017.10.04 [19:25]
  • gość 2017.10.04 [19:41]
    Nie przeżywaj bo nikogo to nie interesuje lapka.gif
  • Rescator555 2017.10.04 [19:55]
    gość dziś [19:41]
    Jak widac interesuje ciebie, jesli to piszesz oczko.gif .
  • gość 2017.10.04 [19:58]
    Rescator555 dziś [19:22]
    Nic nie kumasz z tym usuwaniem, ale nie będę ci podpowiadał, bo sam będziesz usuwać ludziom tematy.
  • gość 2017.10.04 [20:13]
    Kobieta ma leżeć i pachnieć bo się rozkwicze,a obiad sam sie ugotuje,podłoga sama umyje,sracz sam posprząta,a ona będzie pachnieć na brudnym sraczu o zgrozo
  • Rescator555 2017.10.04 [20:38]
    @ gość dziś [20:13]
    Kobieta ma leżeć i pachnieć bo się rozkwicze,a obiad sam sie ugotuje,podłoga sama umyje,sracz sam posprząta,a ona będzie pachnieć na brudnym sraczu o zgrozo <<
    Co ty robisz na tej podlodze i w tym sraczu, ze tracisz tyle czasu na jego sprzatanie? Bo mi na sprzatanie 50m2 wystarczaja 2-3 godz. w tygodniu. Obiad dal dwojga doroslych osob, to jakies 30 minut, gora godzina. Wiec jesli nawet musi to zrobic, chociaz czesciowo mozna ja wyreczyc, pozostaje duzo czasu na wypachnienie i lezenie.
  • gość 2017.10.04 [21:00]
    Leżeć i pachnieć to może tylko przed seksem normalnie to musi zapylać do roboty,a jak ma wolne to prasowanie,pranie,gotowanie,zakupy
  • gość 2017.10.04 [21:01]
    A jak można usunąć temat, albo nicka (własnego)?
  • gość 2017.10.04 [21:04]
    Nica nie usuniesz za bardzo wyszkolony w aikido i innych walkach
  • gość 2017.10.04 [21:06]
    Z usuwaniem tematów jest taki myk, że za to odpoqiada automat - skrypt komputerowy. Jak jest duża liczba zgłoszeń z różnych adresów ip to temat zostaje usunięty przez komputer. Osobną kwestią jest to, że kłopoty za tematy to jednak możesz mieć ale ty, za to co wypisujesz.
  • gość 2017.10.04 [21:17]
    gość dziś [21:04]
    Nica nie usuniesz za bardzo wyszkolony w aikido i innych walkach
    x
    Chyba mnie z kimś mylisz usmiech.gif
  • gość 2017.10.04 [21:18]
    gość dziś [21:06]
    Dlaczego nikt nie usuwa za treść tematów hejterskich na kobiety, albo pedofilskich?
  • gość 2017.10.04 [21:20]
    Nico wiesz co to za gość
  • gość 2017.10.04 [21:24]
    gość dziś [21:20]
    Nico wiesz co to za gość
    x
    Na pewno nie wiesz kim jestem i tak ma zostać usmiech.gif
  • SSeagal 2017.10.04 [21:25]
    gość dziś [21:20]
    Nico wiesz co to za gość
    x
    Tak cool.gif
    Wy, wszystkie trolle, jesteście odpowiedzialni za hejt przynajmniej 50 tysięcy ofiar: bibliotekarzy, nauczycieli, lekarzy, dzieci, kobiet...
    Wszyscy wyhejtowani!zly.gif Niszczyliście całe topiki ! W imię czego? zly.gif Ani jeden kafe-troll nie doczekał się procesu, nie został oskarżony nawet o jakiekolwiek hejterstwo! Myślicie że jesteście ponad prawem? zly.gif Nie ponad moim prawem cool.gif
  • gość 2017.10.04 [21:32]
    Z usuwaniem tematów jest taki myk, że za to odpoqiada automat - skrypt komputerowy. Jak jest duża liczba zgłoszeń z różnych adresów ip to temat zostaje usunięty przez komputer. Osobną kwestią jest to, że kłopoty za tematy to jednak możesz mieć ale ty, za to co wypisujesz.
    x
    Dokładnie tak usmiech.gif A precyzując żeby usunąć temat to klika się zgłoś na pierwszy post autora tematu, zniknie ten post - znika cały temat, bo jak się klika na pozostałe posty, to temat nie znika tylko zgłaszane posty.
    Poza tym jak się zgłasza tematy do usunięcia wciąż z tych samych IP, to po jakimś czasie takie zgłoszenia nie są uwzględniane z powodu tego aby właśnie jakiś upierdliwiec nie zgłaszał wszystkiego jak leci, albo nie kasował chamsko topików osobom których nie lubi.
  • gość 2017.10.04 [21:37]
    Dlaczego nikt nie usuwa za treść tematów hejterskich na kobiety, albo pedofilskich?
    x
    Bo jak zostało wcześniej napisane nikt już nie usuwa tego ręcznie, tylko robi to automat na podstawie ilości zgłoszeń, a te tematy pewnie nie mają wystarczającej, bo normalni ludzie je zwyczajnie ignorują.
    Inna sprawa, że takie tematy w dużej mierze zakłada redakcja, bo wie że mogą wywołać burze i dyskusje, czyli generowanie ruchu na forum, więc tzw. wyjątkami i nie są objęte automatem do usuwania.
  • gość 2017.10.04 [21:40]
    Czemu nie zostali ukarani? A no bo polskie prawo stoi na przeszkodzie. Aby ktoś został pociagnięty do odpowiedzialności karnej za ubliżanie i znieważanie to ofiara sama musi złożyć zawiadomienie o przestępstwie z wykluczeniem funkcjonariuszy służb publicznych oraz nauczycieli. Ich obrażanie jest ścigane z urzędu. http://pikio.pl/prokuratura-oburzyla-katoliko w-mozna-szkalowac-jana-pawla-ii/
  • Rescator555 2017.10.04 [21:45]
    @ gość dziś [21:00]
    Leżeć i pachnieć to może tylko przed seksem normalnie to musi zapylać do roboty,a jak ma wolne to prasowanie,pranie,gotowanie,zakupy ..<<
    No jesli wyszla za alfonsa, ktory ja wysyla do roboty, albo za nieudacznika, ktory nie potrafi zarobic na rodzine, to owszem,masz racje.
  • gość 2017.10.04 [21:45]
    Dziwnym trafem "prawo" często staje na drodze sprawiedliwości pechowiec.gif
  • gość 2017.10.04 [21:51]
    Nie za nieudacznika tylko takie czasy mamy a po drugie kobiety wolą iść do pracy niż jak to mówią ześmierdzieć w domu
  • gość 2017.10.04 [21:56]
    Rescator555 dziś [21:45]
    Ostatnio spotkałam się wieloma opiniami mężczyzn, którzy uważają, że Polki są beznadziejnymi pasożytami, bo chciałyby tylko wychowywać dzieci, siedzieć w domu i nic nie robić (w sensie nie pracować) i że nigdzie indziej tak nie ma. Co Ty na to?
  • gość 2017.10.04 [21:59]
    Każdy dorosły człowiek odpowiada za siebie sam. Jak można całkowicie finansowo uzależniać się od drugiego człowieka? Co się stanie w razie choroby, tragicznego wypadku, śmierci ''wojownika''?
    pomijam sytuacje zdrady, rozwodu, rozpadu związku... za naiwnośc się płaci.
  • mięsista morelka 2017.10.04 [22:06]
    Bez urazy Rescator
    Jesteś uległy,czy pod pantoflem swojej kobiety?
    Wogóle ta kobieta ma jakieś obowiązki w domu?
    Rozumiem pomagać sobie dzieląc obowiązki,ale "leżeć i tylko pachnieć" to kiedyś królewny miały takie przywileje służba i te sprawy.
    jestem słodka jak miód należy więc spijać mnie wolno i upajać się głębią mojego smaku...
  • Rescator555 2017.10.04 [22:10]
    gość dziś [21:56]
    Rescator555 dziś [21:45]
    Ostatnio spotkałam się wieloma opiniami mężczyzn, .. Co Ty na to?..<<
    Pisalem o tym we wpisie zaczynajacym temat. Dla mnie sa to jakies nieogarniete peezdy, niegodne nazywaniem ich mezczyznami. Ja bym okreslil ich mianem alfonsow.
  • gość 2017.10.04 [22:11]
    Rescator555 dziś [22:10]
    Ale teraz jest większość takich pechowiec.gif
  • Rescator555 2017.10.04 [22:14]
    @ gość dziś [21:59]
    Każdy dorosły człowiek odpowiada za siebie sam. Jak można całkowicie finansowo uzależniać się od drugiego człowieka? Co się stanie w razie choroby, tragicznego wypadku, śmierci ''wojownika''?..<<,
    Chyba jednak niekoniecznie kazdy za siebie. Zakladajac rodzine, bierze sie za nia odpowiedzialnosc. Oczywiscie trzeba myslec takze o sytuacjach tragicznych. Rzuce tu haslo z reklamy: Egon oczko.gif .
    Oczywiscie nie nalezy tego rozumiec doslownie, nie znam kompletnie tej firmy, ale generalnie chodzi o to, by odkladac cos na deszczowe dni.
  • mięsista morelka 2017.10.04 [22:15]
    Wobec tego takich nieogarniętych peezd jak to nazywasz jest kilka milionów.
    Nie wspomnę już o małżeństwach na wsiach gdzie praca na roli i w gospodarstwie jest wykonywana zarówno przez kobiety jak i mężczyzn,a kto ma opierać,gotować,sprzątać
    jestem słodka jak miód należy więc spijać mnie wolno i upajać się głębią mojego smaku...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych