Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta powinna mieć długie włosy

Polecane posty

Gość gość

krótkie są dla facetów. dziewczyna z krótkimi włosami nie ma u mnie szans. po co się obcinacie jak to nie podoba się facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mamy się podobać sobie, a nie facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ciemne i brunetki:) tlenione blondyny mnie odrzucają :P bo to zazwyczaj pospolite lachony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest jakaś chora moda na krótkie. czy wy nie rozumiecie, że to wynaturzenie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największe wynaturzenie to twoje głupie myślenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy normalny facet ci tak powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbrunetkaa
Mam bardzo długie czarne włosy. Lubię kiedy lekko faluja na wietrze. Nie ma faceta, który się nie obejrzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.39. Ech wyjedz zw swojej wsi rozszerz triche horyzonty. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie włosy są po to , aby facet miał za co chwycić , opleść wokół dłoni i zaciągnąć kobietę do łoża a także trzymać mocno za włosy w czasie robienia przez kobietę loda , żeby nie uchylała głowy i ust , jak jej się w nie na koniec spuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbrunetkaa
Niestety mój mąż nie chce mnie ciągnąć za włosy. A mnie to kręci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff... To jestem kobieta:-) Mam dlugie, ciemne i lekko krecone wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubóstwiam kobiety z krótką czupryną jak dla mnie są sexi. Odważne i ostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uf jestem tleniona blondynką, jak dobrze że padały z kafe takich nie lubią.UFFF jakże mi ulżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miriam też była uroczą brunetką i co? I MIAŁA HOOOJA W MAJTKACH! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już od ponad roku chodzę w ombre i jest super :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko długie włosy są seksi. Naga kobieta okryta płaszczem z włosów. Cudo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chlopak mowi zapusc wlosy a ja zawsze je scinam bo mi jest wygodniej i wlosy lepiej wygladaja gdy sa krotsze :P ps. mialam kiedys do pasa - dbalam o nie jak moglam a i tak okropnie wygladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko długie bo jest za co złapać gdy pcha sie od tyłu krótkie są dla leniwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótkie włosy = kobieta leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam nawet wlosy i do kolan...dawne dzieje...potem do pasa...a teraz mam do ramion, kobieca sliczna fryzurke. Kolor moich wlosow ciemny braz, :-) nie wydaje mi sie abym cos stracila . Maz musial sie przyzwyczaic a teraz bardzo mu sie podoba, choc nie moze pociagac za kucyk :-) Autorze, widac,ze nigdy nie Miales dlugich wlosow...nie wiesz wiec jakie to utrapienie zwlaszcza w upal. Piekne wlosy sa zadbane a dlugie wymagaja szczegolnego traktowania. Przy malenkim dziecku ciezko o nie zadbac jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem tego zdania ze krótkie są dla leniwych troche woda przepłuka wysuszy o gotowe,niektóre nawet sie nie czeszą tylko gniazdo maja i tak chodzą,widac to zazwyczaj rano w sklepie,tu stoi tam sterczy :Pa o długie trzeba dbać wiec piękne czyste włosy sa oznaka ze kobieta dba o siebie i nie jest leniem,zawsze się znajdzie czas jak sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57.<---przypuszczam,ze Jestes facetem :-) Nie Ty bedziesz decydowal o dlugosci wlosow kobiet,kiedy sam masz krotkie i wiesz jakie to wygodne. Lepiej miec krotsze,zadbane niz dlugie straki, ktorych codzienne rozczesywanie,ukladanie, pielegnacja pochlania mnostwo czasu. Pierwsze co poczulam po obcieciu to ulge i zdziwienie,ze z glowy spadl mi taki ciezar. Jak bylam w ciazy bylo mi naprawde ciezko je umyc, musial mi pomagac maz...a przy dziecku musialy byc caly czas zwiazane bo wpadaly mi do oczu i draznily mala. Jak sa taskie fajne to zachoduj a potem pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tez jestem tego zdania ze krótkie są dla leniwych ggg Tego nie mogła napisać kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś krótkie są dla facetów. dziewczyna z krótkimi włosami nie ma u mnie szans. x Dziewczyny z krótkimi włosami są załamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale one to robią dla Was Panowie ;) Tapirują, modelują, lakierują, usztywniają, wycinają, fryzują, stopniują, farbują, saszetkują :G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za glupoty. Dlugie wlosy sa ladne gdy sa geste. Co ma zrobic kobieta ktora ma rzadkie cienkie wlosy? Nosic takie smetne firanki? Ja takie mam dlugisc do ucha ladnie obciete i jest super. Nie kazda kobieta moze miec taka fryzure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To baleyage dla ubogich, zamiast krepy. Nie wiem w sumie, a jak nie wiem to robię koński ogon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie , szczególnie naturalne, jasne włosy są czymś ponadczasowym, kuszą, uwodzą. Włosy to afrodyzjak. Nie bez przyczyny w Islamie kobiety muszą chować włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×