Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta z kobietą

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do kobiet... Czy marzycie czasem o zaznaniu przyjemności z kobietą? Jestem z związku partnerskim wieleee lat i od zawsze chcę zrealizować swoją zachciankę. Chciałabym znaleźć dziewczynę taką jak ja, normalną, żyjącą dniem codziennym, mającym swoje sprawy, najchętniej mężatkę lub w związku. Taką która chce dać ponieść się chwili i sprawdzić, czy to faktycznie "coś" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś więcej o sobie. Jak wyglądasz i jaką masz budowę. No i też ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum 100% wypowiadających się jako "lesbijki" to faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/założyłam ten wątek/ ja nie jestem lesbijką, ale no właśnie czy jestem bi? Tego nie wiem, tylko przypuszczam ;-) Czyli nie mam szans tutaj nikogo takiego znaleźć na serio? Kiedyś, wiele lat temu umówiłam się z jedną dziewczyną i okazała się facetem. Od tamtego dnia zraziłam się, chociaż temat powraca w myślach. Ostatnio znowu częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek który założyłaś, to ostatnio odzwierciedlenie mojego życia. Myślę podobnie, mogę wiedzieć skąd jesteś...? B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/założyłam ten wątek/ Jestem z Warszawy, a Ty skąd? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego sądzisz że tutaj nie znajdziesz drugiej kobiety o podobnych upodobaniach,jestem mężatką,ciut sfrustrowana związkiem,wydaje mi się że jestem zainteresowana,proszę podaj maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko możesz i nawet trzeba. Skoro żonaci faceci bi robią to na boku to dlaczego ty nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chciałabyś tak z byle jakąś tam poznaną w necie? Myślałam że tak mają tylko faceci :p Ja i owszem mogę z kobietą, tyle tylko że najpierw musi coś zaiskrzyć jakaś chemia być. Wtedy to jest faktycznie "coś". A nie jakąś z netu poznawać w tym celu, o nie, tak bym nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro była już kobieta z kurą, to może być i kobieta z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do założycielki szkoda, ja z południa Polski. Też jestem mężatką, mam córkę i zauważyłam że czegoś, a raczej kogoś mi jednak brakuje. Szczerych rozmów głównie... z przyjaciółką która zrozumie. Żałuję że daleko od siebie mieszkamy.....B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/założyłam ten wątek/ 19:31 - wolałabym inaczej, ale... wszystkie moje koleżanki/przyjaciółki nie wykazują takich zachcianek ;-) Wiem, bo próbowałam je podejść kilka razy... Jeśli chodzi o poznanie kogoś w klubie, to chyba nie miałabym śmiałości. Nie wiem, jaką inną drogą można kogoś takiego poznać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/założyłam ten wątek/ 17:28 - Wiem, że mogę... o to nie pytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/założyłam ten wątek/ Dałam ogłoszenie na jednym z serwisów, zobaczymy co będzie i czy coś będzie ;-) To nawet ekscytujące ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:31 Poznać można dosłownie wszędzie. Ja poznałam zupełnym przypadkiem. Tylko cały paradoks polega na tym, że jak się szuka to wtedy trudno znaleźć, a jak człowiek nie szuka nie planuje to wtedy znajduje ;) Tak samo zresztą jest jeśli chodzi o poznanie faceta. W klubie to rzeczywiście nie warto szukać, za duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/założyłam ten wątek/ 15:00 - a gdzie Ty poznałaś? Chyba faktyczne trzeba mieć sporo szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kobiety z godz.12.16 z południa polski,jeśli jesteś jeszcze zdecydowana to proszę podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio po kilku latach na nowo odkryłam uroki masturbacji,robiłam to gdy byłam podlotkiem ale satysfakcji raczej nie miałam żadnej,niedawno oglądałam filmik z masturbacji kobiety i stwierdziłam że bardzo mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powroty do masturbacji bywają bardzo przyjemne. Ja tez miałam przerwę w wieku 22-23 lat jak byłam z facetem. Teraz jestem sama i znajduję dużo rozkoszy w solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21.34 czy jestem zdecydowana? Tak naprawdę to sama nie wiem, jestem skołowana, a właściwie przerażona tym co się we mnie dzieje. Nie jestem już młodziutką dziewczyną i nigdy nie byłam aż tak blisko z osobą tej samej płci. Właściwie nie wiem czego oczekuję, ale na pewno brakuje mi kogoś z kim mogłabym o tym porozmawiać. Sprostuję miejsce zamieszkania, bardziej poludniowo- wschodnia część, tzn. woj. podkarpackie. B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corsarz35
chętnie dołączę do dwóch kobiet, jako podglądacz lub coś więcej ;) corsarz35@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×