Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawiedzionna

Kobiety jak sie z tym pogodzc ze faceci

Polecane posty

Gość Zawiedzionna

Ze dla nich masturbacja jest przyjemniejsza? Wczoraj widzialam jak napisali ze masturbacja jest bardziej "skupiona",przyjemniejsza. Nasze pochwy nawet z reka przegraly ;( co myslicie jak sobie z tym poradzic? Napisal tak m.in Teppic - ze walenie konia jest przyjemniejsze. Lipa co? Nie wiem jak sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to może w ramach protestu ją sobie zaszyj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę pochwę lub usta kobiet, ostatecznie kobiecą rękę i pupkę ale zawsze kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze u baby to dupka jest mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z reka wam przyjemniej bo doznania sa bardziej "punktowe" a w pochwie rozproszone... Prodobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę pipę albo loda. Ręką też moja robi mi czasami dla urozmaicenia bo moja miła lubi patrzeć jak mi tryska. Bardzo ją to kręci. Potem rozciera nasienie po swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pochwie to zawsze więcej ze mnie wyleci i orgazm jest dużo mocniejszy. trzepię się codzień bo to nałóg ale z kobietą jest lepiej wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musicie sie z tym godzic:) tylko wziasc sprawy w swoje rece...widzisz ze twoj facet siedzi na kanapie??? ...nic prostszego jak odlozyc te wasze babskie sprawy choc na chwile, usiadz obok faceta wyciag reke i zabaw sie ptakiem zanim on sam zacznie to robic...ilez to razy do mojej zony mowilem odejdz od tego cholernego kompa usiadz obok mnie i pobaw sie ptakiem a ona patrzy na mnie z politowaniem jakbym wymagal od niej rzeczy niemozliwych albo dziwnych ale za to sama lubi jak ja glaskam po myszce....robcie swoim facetom to samo co chcialybyscie miec robione...mam to nieszczescie mieszkac z kobieta ktora twierdzi ze mnie kocha ale uczynkami sie zapiera:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sie zalamalam bo pochwa przegrala nawet z reka ,daje mniej przyjemnosci niz walenie konia, ja sie nie zastanawiam czy moze zwalic sama facetowi... Wiec jest sie z czym godzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasciwie zaszycie to tez jakies rozwiazanie, mezczyzni i tak ich nie potrzebuja do szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur/wa zaś to samo. Zaś ten zjeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie jest natręctwo tylko poważna choroba psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna choroba, to zwykły troll. Zakłada kolejne tematy o tym samym i ma radochę czytając jak się wkur*w*iacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erudyta niespełniony
Kobietki jestem facetem i fanem waszych pochw. Uwielbiam swój miecz tam trzymać wiec nic nie jest jeszcze s stracone. Gatunek przetrwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadzanie w damską pochwę nigdy nie da takich doznań jak seks oralny z kobietą która dobrze ciągnie. Na drugim miejscu jest masturbacja, a pochwa na samym końcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za trole, kobietki wasze ciepeczki są najukochańsze później usta, cycuszki, raczka, wasza też robi cuda uwielbiam tryskać w pochwę i nie nawidze gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×