Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imprezowicz

kobiety po alkoholu, sa latwe??

Polecane posty

Gość imprezowicz

czy wszystkie kobiety po alkoholu sa takie latwe? czesto da sie zauwazyc ze jakpanienka jest po alkoholu to si ena wiecej zgadza, da sie ja namowic na wyuzdane rzeczy. zaliczyliscie kiedys pijana panienke? jak bylo? a co wy na to dziewczyny moze uwazacie ze to krzywdzaca opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowicz
ze mną tak jest że zawsze się obnażam po alkoholu,w parku albo na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowicz
czy tu zawsze ktos sie musi pod kogos podszywac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowicz.
zawsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamalaczarna
ja mam zupelnie na odwrot, tzn mialam jak jeszcze nie bylam mezatka . na trzezwo to jeszcze czasami dalam sie poderwac ale po alkoholu zupelna awersja do facetow. z mezem czy pijana czy trxzezwa jazda musi w lozku byc. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.aaa
i co fajnego jest w bzykaniu pijanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi098
ja lubie pijane, na domowkach daja sie na,owic na fajne numery. raz namowilismy pijane kolezanki zeby sobie przy nas lizaly cipki fajnie bylo. zreszta nie raz sie jakas pijana ruchnelo bo takie najszybciej daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa olka z katowic
ja jak sie napije to jestem latwiejsza no ale nie calkiem łatwa tylko łatwiejsza dla tego ktory mi sie podoba :P jak by mnie jakis brzydal rwal to chyba bym rzygła na niego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magikkk
zalezy ktore kobiety. ale prawdizwy facet po alkoholu ma inne priorytety...robi komiksy ;). wrzucam linka do strony z komikasami luksusowej ;) nicdodac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz najwyzszy czas
baba pijana - dupa sprzedana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorenc
Tak, są łatwe ;ppp w sylwestra sie przekonałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
bo z kobietami jest tak ze po alkoholu moga duzo i chetniej a Wy niestety nie dajecie rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezowicz, ale odkrywcze stwierdzenie... Tak jak laski są łatwe tak samo i faceci, polecą na taki pasztet, którego na trzeźwo patykiem by nie tknęli. Aczkolwiek dotyczy to tylko osób, które niejako \"z natury\" reprezentują, nazwijmy to delikatnie - inne wartości moralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexistowska
ii dlatego nie lubię mojego misia samego na imprezy puszczac :O tu niby takie mądre dziewczyny a troche sie napija i wszytskie okazują sie dziwkami 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po alkoholu każdy jest łatwy
faceci też,z tym,że oni wtedy nie mogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
po alkoholu prawie kazdy wydaje sie bardziej przystojny dlatego kobiety tez sa śmielsze ale nie do tego stopnia zeby od razu dupe wystawiac. Jak bede miała ochote na pasztet to zrobie sobie kanapke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlutek
a dla mnie seks z pijana kobieta rowna sie gwaltowi i tepie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firlutek, ale czegoś nie rozumiem - jeśli jesteś facetem, to wystarczy, że nie będziesz się dobierać do pijanej, jeśli kobietą, to wystarczy, że nie będziesz piła :D A kwestie czy coś jest gwałtem czy nie pozostaw może osobie najbardziej zainteresowanej, czyli tej, która wystawiła doopę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlutek
jestem facetem,zawsze jak pilem to interesowala mnie wodka nie dupcenie bo jak mnie interesowaly laski to nie pilem tylko szedlem poderwac cos ale zeby walic pijane klody to nigdy,Dzis juz nie pije od 4 rech lat wogole nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Pewnie, że pijane są łatwiejsze. Raz jak miałem może 17 lat i wracaliśmy z kumplami z plenerowej imprezy masowej, spotkaliśmy takie bardziej niż my pijane panny na przystanku, których zupełnie nie znaliśmy. Po kilku chwilach gadki z jedną się przelizałem, pakując jej przy okazji łapę w spodnie i pomacałem ją po cipce, niestety za chwilę przyjechał autobus i odjechały. Innym razem też na plenerowej imprezie masowej spotkałem koleżankę ze szkoły, która miała na mnie ochotę, poszliśmy w krzaczki, jednak skończyło się na ssaniu jej sutków i wzajemnej masturbacji, niestety ona była umówiona z koleżankami i jeszcze zanim impreza dobrze się rozkręciła musiała wracać. Zatem jeszcze na tej samej imprezie wyrwałem młodszą ode mnie dziewczynę ze swojej ulicy, znaną tylko z widzenia. Długo i namiętnie się całowaliśmy w tłumie, całowała wspaniale, wymacałem ją i właściwie tyle. Później się nie widywaliśmy, gdyż nadeszły wakacje Ona znalazła chłopaka, a ja dziewczynę. Po maturze wyjechałem się uczyć. Jak wróciłem kiedyś ja spotkałem i zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi, jednak nie na długo bo wkrótce znów nasze drogi się rozeszły, gdyż wyjechała do Anglii, a i ja już tam nie mieszkam. Innym razem jak byłem na wakacjach na wsi, zostałem zaproszony przez koleżankę na ognisko, miałem może wtedy nie więcej jak 16 lat. Okazało się, że na ognisku były same dziewczyny, był alkohol. Kiedyś jednej z nich rok wcześniej wylizałem cycki, bo słyszałem, że jest dajką, a ona wzamian mi zwaliła, jednak nie chciała bym zrobił jej palcówke. Ale wracając do ogniska, to gdy poszedłem razem z nią po gałęzie, namówiłem na pokazanie biustu, trochę jej possałem sutki, a ona się tak podjarała, że wzięła do buzi. Później przy ognisku w pewnym momencie na kolana usiadła mi koleżanka, przez która zostałem zaproszony, a że wszyscy już mieli w czubie macałem ją po ogromnych piersiach, których zawsze chciałem dotknąć, na drugie kolano wepchała się ta, której wcześniej ssałem cycki i tak obie macałem. Później jak wracałem chciałem namówić, na coś więcej swoją cycatą koleżankę, jednak nie mogła się przemoc, bo miała chłopaka, który wtedy był za granicą. Jak mi się jeszcze coś przypomni to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
firlutek poderwac coś? to dupe z krzesła mozesz, mam nadzieje ze nawet trzexwe na Ciebie nie lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlutek
alison11 nie no bezczelnie napisze ze wyrwac jak kolega wyzej wyrwac chwasta,masz racje zadne na mnie nie leca wogole jestem stulejarzem,masturbatorem a do tego gruby,brzydki,pryszczaty,niewydepilowany i mam malego,za to Ty to pewnie ta bogini o ktorej snia i marza mezczyzni na calym swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
firlutek zachłanna nie jestem, wystarczy ze jeden o mnie śni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlutek
a reszta to ma zlamane serce oj biedni ci mezczyzni co nie dane im bylo zostac druga polowka alison11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
firlutek jak wyeczysz kompleksy to wróc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Przypomniało mi się jedno wydarzenie. Pewnego razu na wakacjach nakręcony przez młodszego kolegę, postanowiliśmy, że pojedziemy jedną koleżankę na dwa baty. Okazja nadarzyła się na ognisku, na którym właściwie nie byliśmy i pewnie też komuś sprzątneliśmy ją sprzed nosa. Ponieważ u mnie nikogo nie było wzięliśmy ja do mnie i tu popełniliśmy pierwszy błąd, gdyż wypiliśmy z nią jeszcze szampana uznając, że jest mało pijana, a wcześniej piła wódkę. Trochę się rozebrała ale za chwilę poszła spać. Nagle się obudziła i wymamrotała, że będzie rzygać, więc pośpiesznie pobiegłem po miskę. Do rana zajmowaliśmy się nią jak niemowlakiem, bo i później było jeszcze siusiu, podczas którego wypadła jej podpaska i okazało się, że ma okres. Nieźle nas wtedy pokarało, ale mój młodszy kolega to wykorzystał, bo nagadał jej kitów, że rozpowie jak ona to się spiła i żeby trzymał gębę na kłódkę zrobiła z nim to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlutek
alison11 wroc do ksiazek bo mama zaraz wroci z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka wysocka
raz w zyciu zrobilam to pod wplywem alkoholu i zaluje. seks powinien byc przemyslany, zawsze mialam fantazje zeby uprawiac seks z kilkoma facetami i podczas imprezy domowej na ktorej przesadzilam z alkoholem oddalam sie 3 trzem kolegom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawość popłaca
Dorenc, a w jakim województwie spędzałeś sylwka, bo ja też się przekonałam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×