Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniusiaaaa

kocham seks..z kazdym..mimo ze mam chlopaka

Polecane posty

Gość Aniusiaaaa

tak to prawda mam chlopaka a kocham sie kochac z innymi facetami.. moj chlopak o tym nic nie wie.. poznalam fajnego chlopaka ktory zaproponowal mi seks za pieniadze.. zgodzilamsie.. i podobalo mi sie to.. 'to sie nazywa prostytutka'.. tak nazwala mnie przyjaciolka.. i od tamtej pory jestem 'prostytutka' bo robie to za pieniadze ale sie szanuje .. moj chlopak nigdy sie o tym nie dowie.. mimo ze go kocham nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcja prowokacja
bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepska prowokacja \"Jestem prostytutką ale się szanuję\" ---> No to mnie po prostu rozwaliło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
mozecie sobie myslec ze to prowokacja.. jak wolicie wazne ze ja wiem jaka jest prawda.. pytanie do was myslicie ze mam mu powiedziec? nie chce zostac sama.. za bardzo go kocham on mnie tez:( dzis szykuje kolacje a ja mam klienta na wieczor:( co ja mam zrobic ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef wszyskich szefow
powiedz ukochanemu ze niemasz czasu bo musisz dac fagasowi dupy za pieniadze. Napewno sie ucieszy ze powiedzialas mu prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
nie.. powiem ze ide do kolezanki bo musze jej tam w czyms pomoc czy cos i zebysmy przelozyli to na jutro:) a wtedy dostanie wieksza niespodzianke.. kupie zajebista bielizne i zrobie mupokazik :D:D moze dalej bede przed nim to ukrywac.. nie ma co mowic mu tego.. nie chce go stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
nie jestem dziwka!!!!!!!! to jest moja praca.. robie to bo lubie gdybym byla dziwka to bym nie miala stalkego partnera.. a mam stalego partnera ktorego kocham .. musisz wiedziec ze jemu czesto dupy nie daje!! zeby zle o mnie nie myslal.. on czasem musi sie prosic o seks ze mna.. jestem sprytna :) napewno sam sie nie domysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprytna prostytutka. Mam juz troche lat na karku u wiele widzialem, znam zez kilka Dziewczyn ktore bzykaja sie za forse, ale takiej zaklamanej i do tego durnej kurwy jak ty to jeszcze nigdy niespotkalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miiii
się podoba taka doopa. tylko jestem ciekawy czy spuszczają jej się w usta wszyscy, podaj gg. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja! To powiedz mi kim albo czym jestes? Bzykasz sie za pieniadze? Oklamujesz chlopaka? Dla mnie to kurestwo, ale ok jezeli tak chcesz. Osobiscie nic do Ciebie niemam to wkoncu twoja sprawa. Zal mi tylko twojegp faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
nie moja wina ze kocham go.. jesli bym go nie kochala jasne by bylo zebym sie z nim roztsala..do a miii -> nie mam numeru gg niestety.. // wracajac do tematu to przyznaje sprzedaje sie sprzedaje dupe.. ale co w tym zlego..? moje zycie i mnie sie to podoba uwielbiam sie bzykac z facetami uwielbiam poprostu to.. jeden facet mi nie wystarcza.. poza tym nie na wszystkich spotkaniach sie seksuje.. niektorzy zyczasobie pokaz... striptiz..i dochodza sami.. wiec jak widzisz nieraz sama przyjemnosc a kasa idzie do moich raczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj cennik jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co robisz wydaje się takie doskonałe. Lubisz to co robisz, masz z tego nie małe pieniądze, miłość swojego życia, super!!! Problem jedynie polega na tym że nie jesteście parą. Teoretycznie niby tak ale... tylko mu powiedz o swojej \"pracy\" i po związku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
nie powiem mu tego bo wiem ze skonczy sie moj zwiazek.. a planujemy dalsza przyszlosc.. nawet kiedy sie z nimzwiarze wezme slub bede robic swoj zawod bo to kocham.. wiecie .. jesli mialabym sie kochac za darmo to nie byla bym dziwką? kocham sie mam przyjemnosc i mam pieniadze.. kiedys rozmawialam na ten temat z moim chłopakiem.. powiedzial ze zrozumialby tylko takie ktore nie mialyby pieniedzy na przetrwanie.. i ze takto nienawidzi takich dziewzyn.. wiec wiecie sami nie moge mu tego powiedziec.. za bardzo chyba sie wpakowalam w uczucie co do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
do szef wszystkich szefow -> mozemy sie umowic ale zalezy ile zaprponujesz $ .. i czego oczekujesz ode mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj
ilen sobie liczysz za numerek i za lada?Pyta poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
za loda 600zł.. z połykiem 800.. za seks 1100zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA SKĄD JESTES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
do szef wszystkich szefow -> jestem z Łodzi.. a co do 2.. to nie jestem droga wiec.. nie widze problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj
muszę wiedzieć ile przygotować kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochasz i okłamujesz, czyli nie na dobre i złe. :P Powiedz mu może zrozumie :O i zostanie Twoim najukochańszym alfonsem. :P Co dwie głowy to nie jedna cipa. Zobacz jaką masz perspektywę w trzepaniu kasy!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
kiedys bralam drozej.. ale spuscilam z ceny bo co za duzo to nie zdrowo a przeciez jak mam tyle kasy to pozniej nie bede wiedziec co powiedziec mojemu facetowi.. ale zazwyczaj dobrze mi idzie.. mam 4 klientow na jedna noc nieraz:)a nie musze stac pod latarnia jak niektore.. feee.. jeden telefon i juz:) wiec szed wszystkich szefow-> jestes chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×