Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kokeyu od rana goni za Noweuszem

Polecane posty

Gość gość

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp 2016.04.15 - nie brałam ślubu z Wilkiem, zdawało mi się nawet ( a może się mylę), że sam to sobie wymyślił, jakiś projekt miłości góralskiej. oczko.gif - nie spotykam się z Lalkarzem i nie przypominam sobie żeby był moim mężem - nie oddałam Najszybszego Muszce z prostego względu- nie da się oddać faceta kobiecie - a tak przy okazji, nie pieprzyłam się też z Inem. smutas.gif - nie prowadziłam dialogów z detektywem smutas.gif , a jeśli nawet, nie więcej niż inni oczko.gif - co do frekwencji jest ona taka sama jak innych- z gościa już siebie nie liczycie? oczko.gif Poza tym zawsze jestem w szoku, kiedy widzę po starych tematach, ze niektóre nicki udzielały się tutaj jeszcze np w 2012 roku. W takim układzie nie dziwię się, że im się wreszcie znudziło i bywają nieregularnie. oczko.gif Może w 2020 mi tez się znudzi. jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech siedzi tu sobie do woli i nie tłumaczy się z fantazji i zabawy literkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co na to jego piękna narzeczona?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gubisz sie po co wklejka z 4imp:D:D:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forumowa yntelygencja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2012 siedział koke slodka słowianka kusza najszybszy nowy diabliczka luiza psuj zmij juken v34 androgen i inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I in Spe pod nickiem Bieszczadzki Storczyk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadera Foxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2014 pojawił się Wilk i Ciotki i to był początek końca starego ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość i ty kresko ___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawiły się prawa, przechwałki co się dzieje za kurtyną jakby wcześniej tego nie było:D, zazdrość i oskarżenia z doopy brane:O:O:O:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pavlo podpisałes na siebie wyrok sprzedajny łachu. c***j cie zwacha. i tym razem obiecuje ci,, że osobiscie upiertole ci łeb. X czesc. ja ktos tego komunistycznego cwela stąd nie wyprosi za propagowanie skompromitowanego zbrodniczzego systemu razem z jego tania szmata to obiecuje ze beda trupy i bedzie to wasza wina, za którą zostaniecie rozliczeni. dziekuje za uwage xxxx potem "ktoś" Pavlo podszyw i spamowano z tego profilu....gęsią gość wczoraj Nie tylko na erotycznym. u nas na uczuciowym też robi smród, podszywa i spamuje ale to na erotyku puścił gęś z podszywu Pavlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo to koleś piszący na uczuciowym. Od dłuższego czasu łazi za nim KTOŚ, kto wyzywa, straszy, obraża i spamuje. Jednak Pavlo przerasta go o lata świetlne i wtedy ten KTOŚ postanowił zrobić Pavlo podszyw. Zaczął na tym podszywie zakładać idiotyczne tematy, u nas na uczuciowym oraz na ogólnym. W tych tematach sugerował impotencję i homoseksualizm Pavlo i tym podobne oszczerstwa. Od dawna podejrzewaliśmy, że ten hejter jest również na erotycznym co potwierdziło się gdy przez przypadek wrzucił na któryś tematów spam gęgę właśnie z tego podszytego nicku. Zrobił to raz, około 4-5 wrzutek na minutę i zorientował sie chyba że to z zaczernionego nicku i z tego projektu podszytego już się nie udzielał. Jednak nadal jesteśmy spamowani, obrażani i wyzywani w ohydny sposób.:( Pzdr z uczuciowego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś udaj sie na pały komuchu i więzienny cwelu, bo nikt tutej nie będzie rozpatrywał twoich tanich kobiecych manewrów. Paszoł won. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o tej osobie pisałem. Uderz w stół jak widać... Baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak Pavlo przerasta go o lata świetlne x sooorrryyy, ale Pavlo to lewak. w wieeelu kwestiach się z nim zgadzam, ale to niestety lewak hołubiący mult-kulti i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryj won na dział dla zmanierowanych pip buuuuuuuuuuuuu )))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy tu wie kim jest ten spamer i hejter. ale niestety po zgłaszaniu go na kilku banach się skończyło i sra dalej całymi dniami.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.30 paszoł won Koke Amstaf Kreska:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petrov jest po prostu ZA MOCNY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przyznajesz sie jakim konfidentem jesteś. brawo, ciekawe czego jeszcze sie dowiemy ale czego sie spodziewać po lewackiej kuurwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem o tym co spamował gęsią na podszywie Pavlo, obrażającym i wyzywającym ludzi na tym forum czyli o tobie,mącicielu za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc ma racje z podszywem Pavlo. To gegacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw Pavlo spamował tematy Eve. Kto słynie z terroryzmmu forum i robienia podszywów? Psychol Widmo z Krakowa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie na uczuciowym w jaki sposób tam są obrażani i wyzywani normalnie piszący ludzie: od szmat, wywłok, esbeckich kuref itd. Jak przerasta go dyskusja leci spam. Brzmi znajomo? To wszystko jest, dla niedowiarków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz infa pod psychicznie chorą moszne bo wiesz ze bedzie warowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego widmo obraza muszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke aka petrof amstaf kreska widmo poglądy polityczne ma dobre gnębi lewaków pedziów i pedofilów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pavlo to bardzo niebezpieczny i agresywny pedofil:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×