Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorymu1

koktajl

Polecane posty

Gość dorymu1

Czy jakas pani piła koktail z meskiego nasienia? W jakich okolicznosciach? Od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakaka
Na mojm wieczorku panienskim piłam dawcami było czterech kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 76
Ja tylko od meża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tits
Wraz z mężem organizuje spotkania 1K + 3M LUB WIECEJ Raz miałam 6 gosci i mąż panowie zlewali serme do naczynia Na koniec usiadłam z nimi i w ich obecnosci wypiłam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elf2
Tits moge sie dolaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tits
Tak ale z żona i nie zapomni o akcie slubu i fotkach z wesela i slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yytt
Lubie smak spermy i jesli natrafi sie okazja to biore z przyjemnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uv
Mniej niz 5%kobiet lubi smak spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tits opisz swoje odczucia i co robilscie byłaś brana na trzy baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tits
Trzy baty .... tak zaczynałam Najwiecej było jedenastu oczywiscie razem z mężem Pozwalam i robie naprawde dużo wzamian wymagam higieny i szacunku Odczucia mam dobre ,robie to co lubie, nie jestem nimfomanką ,lubie taki sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata hiszpanska
Tits zaskoczyłaś wszystkich erotomanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tits mogę się jeszcze zapytać o to na mailu 100kdg98765@gmail.com mogłabyś napisać więcej szczegółów :-) jesteś bardzo odwazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata hiszpanska
Widzisz kobieto oni sie podniecają 2-3 ''batami'' a ty pojechałas na 11 to przerasta przecietnego erotomana na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata hiszpanska
Do tits jaki masz biust i jak to sie odbywa gdzie ci sie spuszczają oraz co robi wtedy twoj mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieram
To jest sex bez gumek? Gdzie sie spotykacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tits
Znamy sie długo eiec sex jest bez gumek ,są to panowie nie palacy Finał jest w ustach lub pochwie Spotkania są u jednego z nich ,sa inne kobiety kazdy z nich jest żonaty Partnerki nie są brane pod uwage tylko żony !!!! Ja jednak wole byc sama z facetami bez innej kobiety ,zgadzam sie prawie na wszystko rekord 11 partnerow 17 stosunkow przez 4 godziny Jest to gangbang z elementami cuckold czasami gloryhole Mąz mi na to pozwala czesto bierze udział lecz nie zawsze Mam normalną rodzine, dom,prowadzimy własna firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieram
Opisz jak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tits potwierdzasz jak inne kobiety że po gangbangu czuły się że ich saniocena wzrosła? ponoć jak kobieta manjakies kompleksy przed GB to po GB jest już z nich wyleczona bo pamięta te erejcje i spojrzenia pelne pozadabia od facetów. A kobietom które nie mają kompleksów przef GB to po GB samoocena wzrasta to gigantycznych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tits potwierdzasz jak inne kobiety że po gangbangu czuły się że ich saniocena wzrosła? ponoć jak kobieta manjakies kompleksy przed GB to po GB jest już z nich wyleczona bo pamięta te erejcje i spojrzenia pelne pozadabia od facetów. A kobietom które nie mają kompleksów przef GB to po GB samoocena wzrasta to gigantycznych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tits potwierdzasz jak inne kobiety że po gangbangu czuły się że ich saniocena wzrosła? ponoć jak kobieta manjakies kompleksy przed GB to po GB jest już z nich wyleczona bo pamięta te erejcje i spojrzenia pelne pozadabia od facetów. A kobietom które nie mają kompleksów przef GB to po GB samoocena wzrasta to gigantycznych rozmiarów. u góry podalem maila, masz ochotę pogadać o tym co tam robicie i jakie mieliście rozmowy przed pierwszym grupowym - mailowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tits
Czy samoocena wzrasta no nie wiem? Masz do tego bardzo dziwne podejscie mysle ze jestes tylko teoretykiem Nie pisze na meile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieram
Tits jak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tits
33 lata 169cm krotkie włosy jestem brunetką 60 kg bardzo duzy wyeksponowany tyłek i duzy biust,nie mam tatuaży i nikt z mojch partnerow też nie ma nie cierpie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieram
Kazdemu bierzesz do ust? W tyłek też pozwalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tits
W tyłek moze tylko moj mąz i tak jest od poczatku nikt inny nie nie było nawet takich prob Do ust biore kazdemu wytrysk może byc wszedzie w ustach ,pochwie na piersiach ,połykam sperme kazdemu lubie jej smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowy
Tits zatkałas usta wszystkim erotomanom tego co robisz wszyscy pało trzepcy, mitomani ,ręko trzepcy nie spodziewali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieram
A miłosc hiszpanska klapsy czy sado maso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samooocena wzrasta po GB bo kobieta czuje się na maxa pożądana przez wielu jest w centrum uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cowy dziś w tej rozmowie nie chodzi o zatksnie komuś ust ja już czytałem zwierzenia Kobiet po gangbangu, które miały 15, 22 i 38 facetów i trwało to 10 godzin. ta co miala 38 to był prezent od męża na 30 urodziny, dał ogłoszenie miesiąc przed urodzinami w ich swinger clubie i zgłosiło się 38. Poszli na rekotd bo częsc weszła w nią więcej niż raz. liczyli i wyszło że odbyła z tymi 38 facetami 64 stosunki. wystarczy wpisać w wyszukiwarkę gangbang experience swinger forum tylko te najbardziej konserwatywne dziewczyny robią gangbang tylko z 3 facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas gangbangu przy dxiewczynie jest jednoczesnie 2/3 facetów czyli jedzie na 2-3 baty. To że było ich 11 dało po prostu duuzo dluzsze rżniecie bo się wymieniali i regenerowali i znowu wymieniali. Pewnie każdy z 11 miał wytrysk że 3-4 razy. Czyli zakiczylas of 33 do 44 wytryskow. Podziwiam takie Kobiety jak tits. To jest po prostu odważna Kobieta, ktorą spełnia swoje pragnienia. Uprawiasz poza tym jakiś sport? Do takiego sexu trzeba mieć niezłą kondycję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×