Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolezanka w pracy...

Polecane posty

Gość gość

pracuje ksiegowa, głowna kisegowa, i zauważyłem że co ją widze, mam niesamowitą ochote na nia.... kręci mnei neisamowicie, ale ja ,mam zone, oan meza, ogolnie w pracy jak by to wyszlo afera i ona jest porzadna tak sadze, nie by z nie nie szlo zrobic... ale ta jej pupa, buzia, to ajk jest obrana.... powala mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem juz na takim etapie swojego zycia ze nie chce mis ie ssamemu walic konia... mam ochote zeby ona to zrobila, oo zwalilbym sam ale by ona musiala patrrzec na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głowna ksiegowa wiec tak szczerze troche ryzyko nei mam z nai jakiegos super luznego kontaktu, jednie rano ja widze jak idziemy robic kawe jakbvy to powiedziec jest taka hm.. nie wyluzowana jak ja mzoe powinienem mowic jej komplementy i wyczuc... hm.. mi si ewydaje ze nei w glwoie jej takie cos.... do tego pełno ludzi i zaraz wiadomo jaka kazdy ideologie robi... chyba poprostu w niektorych miejscach nei wypada kopac pod soba... a szkoda.... ogolnie z kontaktami mesko damskimi nie mam problemu ale jakos z nia ciezko mi tak an luzie pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie powiem słuchaj jesteś z******ta, wystaw sie :))) a dzis ma takie leginsy ze tylek w nich masakra... odpdam ... kurde moglbym zagadac ale to ryzyko jednak ze glowna ksiegowa, prawa reka prezesa... i nei wydaje mi sie ze to taka ze by dala a mi tu chodzi w kuchni zamknac, ona sciaga majteczki a ja odrazu bez gadania k****a w cipke i jechane:))) kurde ostatnio jedno w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna taka tu pracuje, wiec juz takie podteksty i sygnaly dawalem ze mi piwiedziala ze zadzwoni do mojej zony jak sie to nie uspokoi a na poczatku wygaldalo ze taka otwarta na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz zrobilem wszystko na dzis... a dlaczego strach? co mam walnac prosto z mostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprosc ja na kolacje z sniadaniem i masz pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. możesz subtelnie i zawile pocąc się i jąkając przy użyciu rozbudowanych metafor dać je do zrozumienia, że pała ci twardnieje na jej widok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zaproszenie na kawę chyba jeszcze nikogo nie zwolnili. Ale być moze się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakeis podpowiedziz metaforami? albo 10 najlepszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedzi z metaforami? Ty tak na poważnie? Ok, to ja zacznę:-) --Jestem sztywny nie tylko w rozmowie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×