Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość     pytający

komu Janusz Dusza vel. duch cafe chlupał do słuchawki?

Polecane posty

Gość gość     pytający

:-D no komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj to kochanek Ducha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gunwo! PSuj jedzie po nim jak po łysej kobyle:-P kochankami Desznika byli kiedyś Grzesław i Nowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowody na to co oni wyprawiali
Pan Janusz Desznik 2013.08.31 1. Jak to się zaczęło, od czego wynikło-z jakiej sytuacji? wyczułem iż jeszcze dwóch chłopaków z kafe ma ciągoty na grupowy homoseksualny seks i umówiłem się z nimi. zasik trzeba zacieśniać relacjeoczko.gif 2. Jak przebiegał taki stosunek i jaki był jego finał? razem z użytkownikiem o nicku Grzesław wybraliśmy się do Łodzi, do użytkownika Nowy w mieście. Na miejscu gospodarz uraczył nas dobrym alkoholem marki Jabłonowo dla kurażu i zaczęło się. Były wzajemne lody, bolcowanie na zmiane, a kulminacyjnym momentem było jak obydwaj panowie weszli równocześnie w moją analną grotę. 3. Jak ten stosunek wpłynął na relację w związku? Seks był koleżeński. Żona o niczym nie wie, więc nie miało jak wpływać na relacje. 4. Czy kontujecie takie spotkania? Oczywiście, aczkolwiek już bez Grzesława, on wymięknął. Za to Nowy w mieście jak się dorwie do mojej pupki to pompuje mnie jak mały króliczek oczko.gif 5. Rada dla początkujących... Dużo alkoholu na odwagę i jeszcze więcej lubrykantu na poślizg moje ośle pały oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleeeee szalooony ten dziadek!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch                    cafe
ostatni raz chlupałem komuś do słuchawki w 1979 roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof ty gruby mitomanie, Jux nigdy nie gęga z pomarańczy To może być jego funfel Żmij84, znany hejter Wawruszki, Noxelii i Maćka B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij to Petrov :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęga Widmo i zwala na Ducha robiąc sztuczny tłum "gości". To dzieło widmoka💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken ma teraz nick Le Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusze Dusze lubi być brany na dwa ognie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odhaczyli się prawie wszyscy, prócz Gwiazdorka, znaczy si ę Jukena,, który teraz jest Le Troll, tak przynajmniej piszą pomarańcze o chłopcu z płaskostopiem, którego największym osiągnięciem było przebieranie się na stracha na wróble i tyranie ptaszków, które nie chcą podbierać tym co są u koryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACHTUNG!!! PEDOFIL NA TEMACIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek a jak ci smakuje ďupa Smofa? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy        w      mieście
Smaczniutka, lubie ją wylizywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Dla Ducha mógłbym wystawić wybielony tyłeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duch to seksualny partner Grzesława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmij84 2016.03.17 gość dziś >>>Smof ty gruby mitomanie,<<< smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifjezyk.gif >>>Jux nigdy nie gęga z pomarańczy<<< a po co Juki ma się ukrywać w orange, skoro on i zalogowany potrafił ostro napie‪rdalać? bez sensu założenie pechowiec.gif xxxx xxxx nie tłumacz mu, przecież widzisz że to debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś Gwiazdorku znów wystawiał swój flagowy nick na pastwę losu pomarańczowej gawiedzi? :D Mają z Ciebie niezły ubaw, jak stroszysz piórka i rozstawiasz te pierdoły po kątach. Oj Ty wielki trollu. Nie ma Duchełle, to zaliczasz wpadki za wpadką. Podkładanie świń Żmijowi, to najgorszy pomysł na jaki mogłeś wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak osiągniesz ten niesamowicie wyskoi poziom czytania ze zrozumieniem to dotrze do ciebie sens mojej wypowiedzi, a na razie to nie umiesz obronic się byle tłukiem z zespołem Aspergera który zarzuca c***edofile :D zgamoniałeś z wiekiem I dystans mniędzy mną a tobą się powiększył , smutne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejamy, jak z różnych ników gloryfikowałeś swojego małego fiuta w męskich o***tach? :D A może to tylko nieumiejętność czytania ze zrozumieniem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazje le srolla gdy żona gotuje bigos: Le Troll 2016.02.13 Ruchalem twojego ojca a potem ciebie smiech.gif na koniec patrzyłem jak sobie na wzajem obciagacie cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazji o męskich dziurach cd: Le Troll dziś Ojej straszne , a chcesz poczuć co znaczy dosłownie ból d**y ? cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny dowod na kryptopedalstwo: Le Troll dziś I wykonuje powolne acz stanowcze ruchy firkcyjne w Twojej meskowaginie cool.gif Juk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki demiurg pedalskich gangbang party: Le Troll 2016.02.18 Ja jestem legendarnym trollem, a ty kim jesteś chłoptasiu bez sznurówek? Jak ja tyrałem największych tuzów tego forum, ty ciągnąłeś bobofruta z gwinta. I co teraz, mam ci ojca w*****ać, ciebie, a na koniec kazać wam obciagać sobie nawzajem? smiech.gif Uważaj, bo nic nie rozumiesz, a ja jestem agresywny i kreatywny cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla tych świeżo napływowych, jest tam jakimś mega trollem, ale jestem ciekawy, czy taki sam tekst wstawiłby na Efie w 2007 roku? Już by żarł własnego buta a sznurówki byłyby na deser. x Było minęło, to co robi Gwiazdorek, gwiazdorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×