Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Kręci mnie siostra mojej mamy

Polecane posty

Gość gość

Ewa siostra mojej mamy ma 39 lat, jest bardzo atrakcyjną kobietą. Wiem, że to chore, ale masturbuje się myśląc o Niej codziennie. Mam 17 lat. Raz jaj spała u nas po zakrapianej imprezie, to wachalem jej stopy i lizalem je. Zdradziła swojego męża w tamtym roku ale nadal są razem. Ciocia często mówi ze jestem śliczny, chciałbym to z nią zrobić, uwielbiam kiedy jest u nas. Ona chyba podejrzewa ze mam na nią ochotę bo to widać. Myślę że się w niej zakochuje. Jest bardzo śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego, nawet nie wiesz jaką ogromną rolę odegrały i nadal odgrywają ciocie w edukacji seksualnej swoich siostrzeńców/bratanków! Wal jak w dym a się nie zawiedziesz! Ciocia nawet nie puśc***ary z ust jak ją sypniesz!!!! Zobaczysz jaka jeszcze będzie zadowolona! Za jakiś czas napisz nam jak było! Masz ją na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mie kreci siostra mojej zony ale bym ja myyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak do niej zagadać. Ciocia jest taka seksowna że po nocach przez nią nie śpię, zakochuje się w Niej ;D Chciałbym to z nią robić codziennie. Jak sprawić by chciała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz gadać, ważna jest mowa ciała. Przy przywitaniu przytrzymaj dłużej jej dłoń..jak bedzesz wysuwał swoją dłoń z jej dłoni przy tym przywitaniu to zrób to zmysłowo, leciutko ją muskając.. Zobaczysz jak zareaguje. Ja wiem jak a ty się sam przekonasz. Albo obejmując ją na powitanie muśnij niby niechcąco o jej pierś.. Chłopaku! To działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobrym pomysłem jest, aby pisać do niej jakieś smsy (tylko jakie?) Kiedy wiem ze jest sama w domu z córkami, a wujek w pracy? Np. Ze jest ładna i żeby nie mówiła mamie i nikomu ale bardzo mi się podoba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 05 litra
Chwyc za cyca i daj klapsa w d**e i na bank jest twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie mam tak że witam się z nią tulac na przywitanie, bo widujemy się często, to bardziej takie "cześć ciociu" i później tylko się napalam i silnie. Chciałbym ją przytulać. Nigdy nie zapomnę jak ją wachalem i lizalem kiedy spala pijana <3 zwariuje przez nią! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak tam jest u ciebie z tymi powitaniami ale nie miej żadnych skrupułów i zahamowan! Tak jak ci ktoś tam napisał: za cyca, klapsa w dupę i ogień! Jednego możesz być pewien że do twojej matki z tym nie poleci i mężowi tez się nie pochwali. Ciotki takie są, korzystaj z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę próbował, najwyżej mnie spławi ale spróbuję bo nie wytrzymam bez Niej. Ona jest spełnieniem moich marzeń seksualnych jest mega śliczna. Zazdroszczę wujkowi że może z nią sypiać. Ja bym ją lizal całe dnie. Jutro napiszę do niej ze chce wpaść i porozmawiać, często rozmawiamy na różne tematy i może coś mi się uda lub powiem jej ze mi się podoba i szaleje za nią, ale boję się tego bardzo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej że masz problem bo jesteś prawiczkiem a do mamy z tym nie pójdziesz bo jakoś ci głupio. Zagadaj że wygląda na taką z którą można o wszystkim porozmawiać. One to lubią. Zapytaj co ona by ci poradziła z tym wchodzeniem w dorosłość. Graj naiwniaka a zobaczysz że ciotka weźmie sprawy w swoje ręce. Wyjdziesz od niej lżejszy o ladunek spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;D Powiem jej że chciałbym wejść w dorosłość spotykam się z dziewczyną która chce seksu a ja się boję bo jestem prawiczkiem i nie wiem co zrobić. Będę mówił coś typu "Ty ciociu jesteś taka ładna, pewnie miałaś duże powodzenie i nadal masz no nawet mi się podobasz" coś w tym stylu. Tylko boje się ze spanikuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomoc. To dla mnie na prawdę ważne bo ja za nią szaleje chyba od zawsze. Ona jest cudem! Zawsze ślicznie wygląda ubiera się super i jest mega seksowna <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może być. Odwagi i do przodu. Napisz tu kiedyś jak ci poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro dam znać, jak się odwaze to zrobić ;D Oglądam sobie jej zdjęcia na fejsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się odważysz to będziesz mógło zobaczyć więcej. Może nie wszystko od razu ale z pewnością tu i tam ci da podotykać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym aby chociaż na początek pozwoliła mi polizac swoją cipke, albo żebym chociaż mógł zrobić jej masaż. Może to głupie ale wydaje mi się ze ciocia jest chętna na takie rzeczy, zdradziła wujka rok temu, była mega afera, ale on ją też ileś tam lat temu, nie wiem. I teraz mu się odegrała. Może chciałaby romans ze mną miałaby pewność że nie wygadam. Tylko ja nie mam doświadczenia, mam 17 lat ;D A Ty miałeś takie sytuacje kiedyś i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro rano ci napiszę, teraz się zrelaksuj chłopaku. I obmyślaj scenariusz spotkania z ciotką, masz tylko jedno podejście, PAMIĘTAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czytam sobie na necie jak do tego podejść aby właśnie nic nie zepsuć. Dobra to do jutra. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś z nią blisko spokrewniony. Ona w życiu na to nie pójdzie. To obrzydliwe. Nie dość, że jesteś synem jej siostry to jeszcze ponad 20 lat młodszy :o Nie masz szans. A wyślij sms to cała rodzina go przeczyta. Jeśli ona go nie pokaże, to mąż znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz rację i tego się właśnie boję ;/ Ale czytałem, że zdarzały się takie sutuacje, że ciotka była chętna na seks ze swoim siostrzencem. Masz rację, że smsy odpadają, bo tylko się zbłaźnie, mam z nią dobre relacje, pewnie nikomu by nie powiedziała, ale mogłaby źle na mnie patrzeć. Muszę jakoś inaczej to rozegrać, aby sama do tego doprowadziła. Czytam i wszędzie odradzają aby bezpośrednio powiedzieć jej czego się chce ;/ A ja jej potrzebuje bo zwariuje ;/ Podoba mi się bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie dziewczynę spoza rodziny. To zdrowe i równie ekscytujące dla początkującego. Kazirodztwo jest ohydne. Ona o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej udaj się do psychiatry, to może twój problem się rozwiąże. Życzę ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rozumiecie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ rozumiemy, że JESTEŚ CHORY, tylko ty nie rozumiesz, że powinieneś się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ rozumiemy. Zamiast wyjść poza swoje podwórko jak normalny samiec, szukasz ci.py w zasięgu ręki. Jak Twoje rodzeństwo będzie miało śliczne córeczki też będziesz się do nich ślinił za ćwierć wieku? Bo to ten sam ciezar skrzywienia. Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj glupkow, zamiast do psychiatry, udaj sie do prostytutki w tym wieku. Spelnisz fantazje i poczujesz sie jak facet. Wilk syty i owca cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację, że jest to trochę chore. Jednak myślę, że chłopak nie jest sam w sobie chory, dojrzewa, przeżywa swoje pierwsze fascynację seksualne, może faktycznie ta cała ciotka jest atrakcyjną kobietą i go podnieca. Nie usprawiedliwiam chłopaka, bo to jednak jego rodzina, ale wiem, że ona się na to nigdy nie zgodzi i pewnie jakoś mu to "wytłumaczy". Znajdziesz dziewczynę i minie Tobie "milosc" do cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, ze mlody chlopak ma seksualne fantazje na temat starszych kobiet. Nauczycielek, sasiadek, ciotek itd. Ja swoja fantazje, ktora w zasadzie rozwijala dopiero w liceum w kontakcie z moja nauczycielka spelnilem w trakcie studiow. Wtedy zaczalem sypiac ze starszymi kobietami. Przez tyle jedyne ogladalem te kobiety jak zza szyby, a nagle przyszlo mi je posiasc. To bylo jak katharsis. Oczyszczenie. Nie zaluje, naprawde warto. Kazdy mlody chlopak powinien tego doswiadczyc. Seksu ze starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do Niej pociąg i nic nie poradzę! Dzieci nie chce z nią miec. A seks nic wielkiego by nam nie zrobił, albo chociaż pieszczoty czy nawet jeśli pozwoliła by abym mógł ją lizać. Wiem ze są inne kobiety, ale ona jest wyjątkowa, ma w sobie klasę i kobiecość. Nie piszcie tutaj jak wam nie pasuje temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×