Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin_21

krzywy penis - problem!

Polecane posty

Gość Marcin_21

Hej, mam duzy problem. Ostatnio mialem okazje przespac sie z kolezanka z naszego grona znajomych. Myslalem, ze bylo calkiem fajnie. Ale niestety na drugi dzien stalem sie podworkowym posmiewiskiem. Ta dziewczyna powiedziala, ze mam malego i krzywego. Powiedziala tez, ze jeszcze tak marnego seksu nie miala.... :( To nie byl moj pierwszy raz ale jeszcze nigdy nic takiego mi sie nie zdarzylo. Moj penis wcale nie jest maly bo ma 16,5 cm dlugosci i 13,5cm obwodu. Faktycznie jest troche wygiety w lewo ale nie jakos bardzo. Nie wiem co teraz robic bo wszyscy sie ze mnie smieja :( Czy naprawde dziewczyna ktora uprawia sex z chlopakiem ktory ma lekko wygiety penis odczuwa bol i zero przyjemnosci? Moze da sie to jakos zooperowac? Pomozcie...! Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadow_
wsadz w imadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w morde żaby
amputacja!!! nic więcej nie pomoże. przykro mi. nie dziw się, ze się z ciebie śmieją na podwórzu, jak puszczasz się tak szybko, z pierwszą lepszą to sobie na to zasłużyłeś. ja bym cie bardziej wyśmiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoł hoł
stary do kowala on Ci go wyklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analne_przygody_
Stary, to juz kaplica. Krzywy fiut jest gorszy niz maly penisek. Nic sie nie da zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniuszek
Stary w dupie miej, jak jest delikatnie krzywy to najlepiej. W odpowiedniej pozycji lepiej drazni punkt g. To jeszcze gowniara ktora pewnie nic nie wie o sexie. Doswiadczone laski powiedza ci to samo. Nie dygaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_21
To zdjecie powyzej to nie ja wklejalem, moj jest o wiele mniej krzywy. Ale nie mam jak zrobic zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekrzywapala
O stary, delikeatnie wygiety? jak ty chcesz to wlozyc gdziekolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrilllllll
nie wydaje mi sie zeby to był problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
taka krzywa pala to sam sie pewnie ruchasz w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekrzywapala
nie wydaje ci sie zeby to byl problem? Szok, jakbym byl laska to bym uciekl bo bym sie bal ze sie gdzies w jelita zaplacze, albo nerki obije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedygaj
Krzywy penis, to - po zbyt małej wielkości - kolejny męski problem. Krążą dowcipy, że kierunek skrzywienia zależy od tego, czy masturbowało się lewą czy prawą ręką. Przypadłość ta, dość częsta (i to w każdym kierunku - nie tylko lewym czy prawym), jedynie w skrajnych przypadkach jest rzeczywistym problemem. Niektórzy mężczyźni z krzywym członkiem odczuwają ból w czasie stosunku. Ale nawet w takich wypadkach odradza się interwencję chirurgiczną, poprawę przynosi odpowiednia pozycja współżycia. Mechaniczne przerwanie łączności tkanek nie jest obojętne dla funkcjonowania penisa. O ile jego powiększenie nie wymaga przecinania naczyń krwionośnych, to prostowanie tak, co zagraża powrotowi do pełnej sprawności seksualnej. Skrzywienie członka, tak jak i jego rozmiar, jest głównie problemem psychicznym. Najbardziej przeszkadza młodym chłopakom, którzy nie mają zbyt wielu doświadczeń seksualnych, mają za to obniżone poczucie własnej wartości, niską samoocenę i wiele zahamowań, zwłaszcza w kontaktach z kobietami. Wstydzą się tego i w każdej intymnej sytuacji z kobietą myślą o tym, czy ona to zauważy, jak zareaguje, czy będzie się śmiała. Te obawy mogą być pierwszym krokiem do zaburzeń erekcji na tle nerwowym. Tym czasem są tacy, którzy robią z tego swój atut (Eddie Murphy w jednym z wywiadów przyznał, że jego partnerki bardzo sobie chwalą jego krzywy penis). Z punktu widzenia odczuć seksualnych kobiety skrzywienie penisa nie ma negatywnego wpływu na jej doznania, wręcz przeciwnie czasem może ono ułatwiać stymulację miejsc erogennych w pochwie np. punktu G. Wiele kobiet przyznaje, że "krzywy" ma wiele zalet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam ludek
bez kitu do kowala on naprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romperstomper
Ja tez mam krzywy i wiem jedno, ze moja laska na zadnego prostego by nie zamienila! :) Przy odpowiedniej technice tym mozesz znacznie wiecej zwojowac!!! Nie boj nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penisolog _ fujarochirurg
Jest mozliwosc naprawienia twojego problemu. Otoz mianowicie trzeba zakupic w metalowym mlotek najlepiej 5kg lub wiecej. Nastepnie nawilzyc sobie koncowke mlotka jakims zelem i z calej sily przypierd... w lewa dlon! Wiesz dlaczego w lewa dlon? Bo jak bys sie wlanal w leb (to byloby najlepsze rozwiazenie) to moglybs tego nie przezyc i mialbym cie na sumieniu a tak reka cie bedzie napierdalac i towje problemy z fiutem znikna!!! Dzieciaki, nie masz wiekszych zmartwien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problem
Chłopie, chetnie bym się z Tobą zamienił. Naprawdę. Tez mam problem z członkiem ale innego rodzaju. Otóż na moje 9 cm we wzwodzie. Dosłownie 9cm - nie sciemniam. Nic nie pomoze... :( A ty spoko dasz sobie rade nawet po operacji jak ci skrócą o te 2 cm to będziesz działał. Dla mnie nie ma ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipeczka jak wiaderko
wklej jpg tego mikropenisa... posmiejemy sie do snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problem
Smiejcie, się do bółu. Nie zycze wam takich problemów... Nie jestem gruby i nie utonął mi w tłuszczu. Poprostu jest taki mały i nic tego nie zmieni. Dowiadywałem się o operacje ale max można go wydłużyć o 1,5 - 2,5 cm. To co mi to da? 11,5 w w najlepszym wypadku. A jest duze ryzyko, ze może ulec trwałemu uszkodzeniu. Trudno jaki jest taki jest... Pogodziłem się. Mam 25 lat i jeszcze nia miałem żadnego zbliżenia z kobieta. Nigdy nie miałem nawet rozpiętych spodni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohołooo
pewnie w kompielowach wygladasz jakbys mial cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytytytytyytt
qrwa ale ty masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z czego sie smiejecie
smiejecie sie z tego c**ty gdyby wy mieliscie taki problem to byscie sie nie smiali co za typy ogarnijcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za pała Oo
Ja też mam krzywego lekko, nie martwię się bo jest duży 24-25cm , znajdź dobrą technikę r******a i bdz ok ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z Unią
Możesz mieć problem z Unią. Chyba kiedyś czytałem, że w Unii krzywe są zabronione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdddddda
Ale tępa dzida ta twoja koleżanka ja mam 16,5 i krzywy w dół, seks ze mną to poezja laski kwiczą, drgają, zaciskają na mnie swoje uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
Problem nie tkwi w penisie, ale odmóżdżeniu koleżanki. Olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c....pa to nie lufa karabinu tam wszystko sie miesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xawer29
Ile ludzi, tyle opinii! Jednej się spodoba, drugiej nie będzie przeszkadzać, a jeszcze inna skrytykuje. Taki jest świat. Najlepiej się upewnić u urologa, czy nie ma problemów zdrowotnych i akceptacja sprzętu. Jeżeli możesz wkładać bez problemu, nie czujesz bólu, kobieta też go nie czuje, to w czym problem? Głupią i niedojrzałą olej. Przecież inni koledzy nie widzieli twojego penisa, możesz zaprzeczać - i nie wiązać się więcej z koleżankami z podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAK_33
Nie polecam urządzeń. Wypróbowałem i nie przynoszą efektu. Urolog okazał się pomocny. Bywają dziewczyny, które też mają nieco inna budowę. Np tyłozgięcie macicy. W tym przypadku podobno trudniej zajść w ciążę, a wykrzywiony penis może być problemem. Po prostu się nie dopasowaliście, a ona jest niedojrzałą idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się z czego śmiać, taki problem może dopaść każdego! Na problemy z rozmiarem i kształtem polecam następujący zestaw: http://nplink.net/ceq6noVk w moim przypadku pomogło, mam nadzieję, że pomoże również Tobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×