Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociak25

kto lubi byc bez majtek w mini

Polecane posty

lubie chodzic po miescie w mini bez majtek zdarza wam sie tak chodzic dziewczyny piszcie.bo ja to lubie kasia31lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez z tzipy
cały czas wydobywa sie jakis śluz wiec znaczysz teren jak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusaleno
jestem facetem i chcialbym zeby wszystkie panie chodzily tak ubrane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaazzz
temat ten był ,nie kopiuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaz mam juz 87 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prawie dziennie skromne mini i bez niczego chyba ze zimno to mam rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga :D Codziennie bez bielizny. Wyrazy najgłębszego szacunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet podszywać się nie umiesz
dlaczego kociaku masz w profilu ze jesteś facetem? Szczyt debilizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to jest walek...Juz wczesniej kolezka zalozyl taki sam temat i sie podniecal piszac jakies bzdury...Hahha w miniowce w listopadzie jeszcze w samym staniku zeby bardziej przyciagnac wzrok powodzenia Ona1923----> niewstydzisz sie? Wiem ze dziewczyny inaczej podchodza do takich spraw...Ale swoja droga to jest bardzo podniecajace:) Widzac na miescie kobiete bez majtek odrazu moze tetno skoczyc i zawalu mozna dostac..naprawde niesamowity widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysetwer
a skad wiecie ze ona jest bez majtek?? przeciez tego raczej nie widac. no chyba ze jakos wyraznie daje znac o tym ze nie ma bielizny.. albo ze mini jakas przeswitujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie po cos schyli lub gdy usiadzie na lawce..nie wiem jest wiele opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysetwer
w takim razie mam nadzieje ze u mnie braku bielizny nikt nie zauwazył jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jaka miniowke nosilas;P A poza tym gdybys chciala zeby nie zobaczyl to poprostu zalozylabys majtki:D Mysle ze chcialas byc przyuwazona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysetwer
w te wakacje zrobiłam to po raz pierwszy i mi sie podobało:) moze nie czułam sie tak podekscytowana jak dziewczyny opisujace swoje odczucia w topicu chyba pt DLACZEGO BEZ MAJTEK ale czasami przyjemnie jest troche urozmaicenia wprowadzic=) zdecydowanie bardziej wole chodzic bez góry niz bez dołu:P nie pamietam kiedy ostatni raz miałam stanik...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clueless
kociak25 - uważaj, żeby nie chodzić tak w wietrzne dni, bo jeszcze spódniczkę Ci podwieje i wszyscy zobaczą Twojego boberka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysetwer
ale ja nie zauwazyłam zeby ktos spostrzegł ze nie mam majtek:P ale zakładając ze ktos zauwazył to podejrzewam ze cisnienie by podskoczyło a jak mocno to zalezy kto to by widział:P ja na szczescie moge sobie pozwolic na pozbycie sie górnej czesci bielizny:D na poczatku mnie to krepowało ale z czasem bardzo to polubiłam:) mam 19l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaluj,widzisz teraz musisz czekac do kolejnych wakacji:P Ciesz sie ze mozesz sobie pozwolic ale ja bym radzil czasem zakladac;) Niemowie ze zle to wyglada bo idac gdzies na miescie napewno nie raz przyciagnelas uwage meszczyzn stojacymi sutkami hehe:P ale wiesz zeby z czasem nieopadly z powodu grawitacji,chyba ze masz bardzo jedrne to okej;) i w ogole to sie ciesz ze mozesz sobie pozwolic na chodzenie bez stanika,wiekszosc kobiet o tym marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysetwer
jestem swiadoma tego ze nawet jedrny biust kiedys opada wiec codziennie je masuję:) a mi sie wydaje ze kobiety nie chca albo udaja ze nie chca chodzic bez biustonosza... nie spotkałam jeszcze innej dziewczyny/kobiety chodzacej bez bielizny. a niedawno usłyszałam ze to jest dziwne. ale nie wnikam. ja sie bardzo dobrze tak czuję i jesli ktos chce to moze to byc dziwne..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat kazdy robi to co lubi i nikt nie powinien oceniac co jest dziwne a co nie:) Szczerze to ja tez(niestety) niespotkalem takiej kobiety ktora chodzi bez bielizny...Przyznam ze chcialbym poznac,ale nie tylko dlatego ze jakos by mnie to podniecalo ale poprostu odwazna:) Mi sie zdaje ze nie chodza dlatego ze sie wstydza jakis tam swoich niedoskonalosci:/ czesto nie majac racji... No prosze widze ze o siebie dbasz;) I bardzo dobrze,im wczesniej zaczniesz tym lepiej...Ogolnie malo kobiet dba o siebie wykrecajac sie brakiem czasu a jest to poprostu ich lenistwo,to mnie szokuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demonio - skąd wiesz, że mało kobiet dba o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi glownie o cialo,jakies cwiczenie czy cos w tym rodzaju..ale dobrze nie posiadam statystyk wiec napisze ze poprostu mniejszosc dba o siebie ale caly czas uwazam ze malo,glownie obserwujac otoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoidalna sucz
kociak a qutas ci spod tej miniówy nie wystaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetytotyczka
kociak a ten email podany w pierwszym poscie to taki zart?:) czy naprawde masz na imie piotr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysetwer
w zasadzie to pragne by bez majtek zobaczyl mnie moj 78 letni sasiad, Henryk, cialo juz zwiedniete ale jurny nadal jak mlody ogier, dragal mu stoi jak nie przymierzajac, kolek w plocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysetwer
Demonio, to bylam ja :) wyjawiam ci tutaj moje najskrytsze pragnienia a ty sie wysmiewasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×