Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto uwiódł mężatkę?

Polecane posty

Gość gość

Bardzo mnie kręci zdrada. A dokładnie, zdradzające mężatki. Jeśli ktoś ma takie wspomnienia niech o tym napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam podobnie :) Ale takie mnie kręcą co im sie powodzi w związku a i tak zdradzą bo są sukami mrr :) Nigdy mi sie nieudało ale nigdy niepróbowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z młoda
Ja. Nie nazwałbym tego uwiedzeniem. Raczej sama tez chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam uwiedziona za zgodą męża i przy jego obecności odbyłam stosunek dwa lata po ślubie . chodziło o to by wyrównać gdyż mąż miał inną przedemna a ja byłam cnotka. Podobał mi się ten seks lecz mężowi nie.Ale nie czynił wyrzutów mi bo się zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra . Ja bym sie niezgodzil na cos takiego. A uwieśc znaczy zdobyc laske na seks gdy ona początkowo sie opiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość mężatek z tego co widzę się nie opiera, trudniej zdobyć starą pannę... na portalach internetowych większość lasek które zdradzają, to młode dzieciate mamuśki na utrzymaniu męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Podkarpacia
Miałem romans z trzema mężatkami. Jeden trwa do teraz. Obecna rżnie się jak zawodowa dzi...ka. Robi to na co nie może sobie pozwolić z mężem. Oprócz tego miałem jeszcze dwie mężatki za przyzwoleniem i współudziale ich mężów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zonaty
Nie ma lepszej kochanki od mężatki..... nie będę się chwalił ile ich miałem, bo nie o to tu chodzi ale mężatki najczęściej się bzykają na boku i są w tym najlepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Dlaczego tak jest, że lepiej opowiedzieć i realizować fantazje z kochankiem niż z własnym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meza zdradzam,bo jest idiota i chamem.Mnie nie trzeba uwodzic,sama wiem o co mi biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak jest bezproblemowo,prosto ,bez tłumaczenia sie ,itd,itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobrego i zaradnego męża ale w łózku kaplica... Ciapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam problemu bo mocno dogadzal lecz oboje chcieliśmy odskoczni i wprowadziliśmy kochanka do łóżka było wspaniale lecz po pierwszym razie rozpoczęliśmy wymianę partnerów i trwaona do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12gość
do autorki z 13;48,fajna jesteś i wiesz czego chcesz takie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
chętnie poznam jakiegoś fajnego faceta :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech bedzie Janosik
Zdrada pociąga bo to zakazany owoc :) Smutne to jednak, że oszukujesz drugą osobę, która ci ufa. Hm, szkoda ludzi krzywdzic :) Myślałem, że swoja kobieta jest najlepsza. Po to się chyba człowiek wiąże z drugą osobą bo coś do niej czuje, hm? A może wybieracie partnerów patrząc na to czy będzie w miare wygodne życie? hehe Miłosc jest idiotyczna. Ludzie się zakochują później zdradzają, rozwodzą się. Nie ma kasy nie ma miłosci. Taka wasza miłosc :) Dlaczego ludzie dopuszczaja sie zdrad? Co nimi kieruje w takiej sytuacji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech bedzie Janosik
załóżmy mąż dowiaduje się, że jego kochana żona go zdradziła. I przechodzi mu przez myśl, że ktoś w nią wchodził a jej to sprawiało przyjemnosc... No i pogódź się z tym żyj później normalnie. Zależy też od charakteru osoby. Zdrady są bo nie ma przyjaźni. Ludzie dużo mówią o miłosci a mi się śmiac chce. Bo czym jest milosc? Zalozeniem rodziny i dokladaniem sie do rachunkow? To zwykle ulozenie sobie zycia z partnerem. Przyjaźń jest w porządku. Miłosc to seks i seks i seks seks seks seks hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nie raz podrywają mężatki na imprezach albo samotne matki w związkach itd. nie wiem czy to przez to że przystojny jestem, czy wyglądam na łatwego a ja bez seksu to i dwa lata potrafię żyć więc im się opieram mimo iż jestem w zasadzie sam (początki nowego związku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bym męża nie zdradziła bez jego zgody.Tylko raz podczas wakacji zrobiliśmy wymianę małżonkami. Była okazja to skorzystaliśmy i widzieliśmy jak wygląda seks z druga połówka i kochanką.Dluga gra wwstępna i delikatne pieszczoty lecz sam seks był bardzo ostry z mocnym jeczeniem zwłaszcza gdy przyszła kolej na analka bo drugi wtrysk u naszych facetów nie chciał nastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chore ta wymiana partnerów. do leczenia debile 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt - mężątkom zazwyczaj brakuje przyjaciela a nie kochanka. Ale jak już trzeba zdjąć majtki i nogi rozłożyć żeby utrzymać przyjaciela przy sobie to nie ma problemu, robią to i mają przy okazji trochę urozmaicenia i przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech bedzie Janosik
Cytuje: "fakt - mężątkom zazwyczaj brakuje przyjaciela a nie kochanka. Ale jak już trzeba zdjąć majtki i nogi rozłożyć żeby utrzymać przyjaciela przy sobie to nie ma problemu, robią to i mają przy okazji trochę urozmaicenia i przyjemności." Dziś mocno się naśmiałem hehe Ach, ludzie ludzie :D Najlepsze są osoby, które się szanują i szanują swoje dziewictwo i to komu się oddają. Dziś uprawiasz seks z kolega jutro z szefem itd. Ale marnosc. Ludzie troche szacunku do siebie. Czy jestes chłopakiem czy dziewczyna szacunek musi byc hehe Rozłożyc nogi by utrzymac przyjaciela haha :D masakra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, to naprawdę masakra, ale taka jest właśnie codzienność. Fajnie się gada, spędza czas, a potem tak jakoś samo się dzieje, że jakieś drzwi się zamykają, wytwarza się intymna atmosfera i przyjemnie się przytulić czy dać się objąć. Robi się mokro i najzwyczajniej majtki same zlatują. A tak w skrócie - czy to nie to samo co stwierdzenie - rozłożyć nogi dla przyjaciela and - welcome your hard one !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech bedzie Janosik
Chciałbym miec przyjaciółke haha :D Ale nie do seksu :D Zeby pogadac spedzic czas ogladnac wladce pierscieni z 20 razy lub posiedziec do rana. Zaszalec uciec od normalnosci, codziennosci. Ufac jej, wierzac sie, miec tajemnice :D To musi byc fajne. Przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna musi byc ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK ówiudł holenderkę wszystkie mężatki kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męzatki są trudne do uwiedzenia chyba ze tylko przyjaźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech bedzie Janosik
Wy tylko o seksie :D Ach te mały! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fantazję a boje sie powiedziec o nim mojemu mężowi. Wiec poszukam kochanka :D:D:D Może mnie zrozumie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno Cię zrozumie i spełni Twoje fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Wrocławia 666
Ją poznałem jedną na internetowym czacie. Kiedy spotkaliśmy się na półgodzinny wieczorny spacer na obrzeżach miasta, aby się poznać, powiedziała mi wprost : mam 35 lat i w życiu miałam w łóżku tylko jednego partnera, więc pragnę spróbować jak to jest z innym. Tyle. Z rok chyba się spotykaliśmy i łoiliśmy na wszystkie możliwe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×