Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fajnie

Kto zna taki klub w Warszawie - Vegas Gentlemens Night Club?

Polecane posty

Szukam o nim opinii, ale jakoś mało ich w internecie. Klub jest ponoć nowo otwarty, mieści się przy ulicy Hożej 35 w Warszawie (przy pl. Konstytucji). W ogóle powiedzcie mi jak jest w takich klubach go-go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę. Napiszcie chociaż jak jest w jakimkolwiek klubie ze striptizem? Proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś tam byłam, lokal na wysokim poziomie, szampan- 600PLN-ów, wejściowki, a dziewczyny- nie wiem nie interesują mnie,więc się nie rozglądałam Wejdz sobie na garsonierę i tam napewno znajdziesz aktualną opinie o tym klubie ale, ostrzegam- selekcja i bardzo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak, ale mnie bardziej interesuje wyglad dziewczyn. Napiszcie cos na ten temat, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, weszłam na tą garsonierę, ale wszędzie wyskakuje błąd, nawet po rejestracji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
na garsoniere trzeba sie zarejstrowac, serwis platny takie kluby to syf straszny, placic panience za poruszenie pare razy tylkiem? zazwyczaj nawet dotknac nie mozna siedzi tak patafian zaplaciwszy stowe, czerwony na gembie podniecony i nagrzany jak parowoz, para mu nosem i uszami leci a laska wije mu sie na stoliku i podsuwa swoja kuciapke 5 cm od nosa a on nic zrobic nie moze:-))) zenujacy widok lepiej wez kase i idz na odloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 cm od nosa
????????? ale chyba na prywatnym pokazie? Jezu po co facetom takie rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem tam raz jakiś czas temu, laski spoko ale strasznie namolne i dosiadają się na siłę naciągając cię na drina, ludzi mało i w moim przypadku taksówkarz nas wprowadzał. Nie polecam no chyba że masz do wyrzucenia w błoto jakiś 1-2 tyś zł to możesz się dobrze zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. Nie obchodzi mnie to po co tam faceci chodzą i że są czerwoni na gębie z podniecenia. Ja jestem dziewczyną i tylko pytam o sam lokal konkretnie. Dziękuję raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomiiii
podnoszę:) mam pytanie czy któras z was tam pracuje? własnie pojawiaja sie ogłoszenia że szukaja kelnerek(niezłe zarobki są) jestem ciekawa czy praca kelnerki polega TYLKO na pracy kelnerki w tym miejscu, czy to burdel ;/ proszę o opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomiii
nie polecasz pracy tam? czy odnosisz sie do wczesniejszych wpisów? podobno taki eksluzywny klub i w ogóle... wiecie może w jakich strojach chadzają kelnerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjuskaffka
mam to samo pytanie co koleżanka. ktoś wie jak wygląda praca tam? czy któraś z was była na rozmowie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja byłam. Wyszłam z bolącym tyłkiem, mieli się odezwać ale tego nie zrobili...teraz boli mnie tylko tyłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ymby Keta
Byłem tam ze 3 razy i mówiąc szczerze nie polecam chyba, że ktoś ma bez sensu do wydania jakieś 2 tysiaki a poźniej w domciu z pamięci na ręcznym pojechać.... Co to za atrakcja posiedziec z fajną laseczka za tysiaka i nie móc jej "przekonać".....Takie lokale jak Vegas to dla nadzianych zagraniczniaków co juz nie mogą a laseczki sobie chcą pooglądać..osobiście polecam zwykłe burdele pod szyldem Night Klubów..tam przynajmniej jak przyjdzie smak to zapiąć laseczkę można... Moja konkluzja jest taka - to nie lokale dla facetów do czterdziestki chyba, że jesteś nadzianym palantem wiernym żonie..ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwisia
Podnoszę, czy ktoś pracował tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 19
ja tam bylam. tam nie szukaja na kelnerke tylko na striptizerke i kurwe bo to zwykly burdel. dobrze ze w dzien poszlam i z kolezanka na rozmowe bo bym mogla juz nie wyjsc z tamtad. powiedzalam ze na noc przyjde ale nie przyjde bo to wygladalo groznie. za granice by wywiezli czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igec
Gold Luxury Club na Okrętowej jest niezły....Wysoki poziom jak na Warszawe,Basen ten sprawy W stylu Amerykańskim podabalo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igec
Ciężko mi powiedzieć ogólnie fajny Club .Gold Luxury Club to moim zdaniem troche takie podniesienie poprzeczki w Polsce nie jestem jakims bywalcem,Ale troche się naoglądałem tego typu miejsc. Ogólnie fajny klimat ,laski porządne ,Urządząny na wysokim poziomie, Więc moge polecić ja byłem zadowolony .A no i kierowce mi wysłali za free to mnie zdziwiło przywiózł odwiózł, Porządnie sie zachowali. -Laski około 25 wyłapać można naprawde niezłe sztuki. -barmanki nawet ładne -kierowca za Free -Ogólnie nie czuć tam tandetą ,czy jakimś oszustwem Kumpel robił tam kawalerski też chwalił że profesjonalnie podeszli do sprawy.Gold Luxury Club ja jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golum
ja proponuje w centrum sin club, fajne dziewczyny, zadbane, fajnie tancza i pogadaja, muzyka nie przeszkadza, milo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy pracują tam hosstesy przy promocji alkoholu? bo jest takie ogloszenie i nie wiem co to za praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupoty pieprzycie. Burdel, za granice wywioza. Hahaha Znam Sin Club, znam właściciela. Dziewczyny, no ładne ale co kto lubi, nie mój typ, wymalowanych barbie. Proszą o drinki, bo muszą. Klub na tym zarabia. Alkohol, drogi. Chcieliście piwo za 3 zł? To klub dla facetów z kasa więc jest drogo. Właściciel? Normalny, miły facet, żaden bandzior jak wielu myśli. Dziewczyny? Striptizerki a nie dziwki. Gdyby chcieli burdel, to by go otworzyli. A autorka? Chce tam pracować, więc pyta się o klub i o nic więcej. Idź spytaj kelnerki, dziewczyny jak tam jest, to się dowiesz. Informacje z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość___
Połowa wpisów (Gold Luxury Club, Coyote, SinClub, Sogo) trąci tandetną reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to zwykle kur... nic nie warte tak jak te co przy trasach stoja!!!! troche sie odchudziliy podlansowaly i wielkie damy a w rzeczywistosci puste szmatlawce zero intelektu zero wyksztalcenia a japy przewaznie ze pozal sie boze mimo tony szpachli. tylko kase by ciagly od facetow bylem raz i nigdy nie pojde to jakas zenada mysli taka ze tylkiem machnie a ja jak ten idiota polece i dam jej tysiaka zarobic za jadna noc patrzeac jak wije sie jak zmija gdzie po paru drinkach juz nudzi sie i tylko spac sie chce. Zero wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightt
Ja znam ciekawy klub ale według mnie jesli chodzi o Night Club to duzo lepszy jest ten http://www.libidoklub.pl/ - więcej fajnych kobiet i lepszy klimat jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywnydrut
Podobno można niektóre wyruchać za dodatkowe złotówki po pracy. A jak dobrze się w majtki wsadzi to i laske za kurtynką robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×