Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda dupa

Która kochala się z facetem 15 lat starszym?

Polecane posty

Gość jaaa regularnie od 2och lat
mialam 23 jak sie poznalismy teraz mam 25, on 39 (nie 15, ale 14 lat to tez spora roznica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmjmj
no ja teraz też mam kochanka o 14 lat starszego.ja 25 on 39 moj pierwszy facet był ode mnie starszy o 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda dupa
ja tez, zajebisty w łóżku, tacy są najlepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kochanka 16 lat straszego
i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAREK MOZE SIE ZALAPIESZ
zasponsoruje cie ktos i bedzie zapinal w dvpe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z dwoma
jeden był 14 lat starszy, drugi 20 i seks rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak różnica czy jest 16 lat starszy czy 3 lata żadna, młody co najwyzej bardziej sprawny i ma fajniejsze ciałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma baton
Pólka... w dupie byłaś i gówno widziałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z dwoma
mylisz sie koleżanko, ten 14 lat starszy(po 40) ma tak zajebiste ciałko,że żaden mój równolatek nie ma do niego podejścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz pomaranczo kiedys widziałam program o KOLONOSKOPII wiec mozna powiedziec ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wcale nie mówie ze tamten związek był zły , tez zostały wspomnienia. ale wole młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ty45t
ja sie spotykam ze starszym o 21 i jest super:) w niczyim towarzystwie tak sienie czuje jak w jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużo młodsza
Od 2 lat żyję z facetem 30 lat starszym. Z nikim nie miałam takich odlotów. Oprócz seksu mamy wspólne tematy i zainteresowania. Nie traktuję związku na zasadzie sponsoringu. Jestem nim zauroczona i życzyłbym każdej z was tak mądrego faceta i wspaniałego kochanka. Już wiem, dlaczego kiedyś wydawano młodziutkie dziewczyny za dużo starszych mężczyzn. W końcu ludzie nie dobierają się według lat, ale wedle tego co ich łączy. Ważne, że jestem szczęśliwa. Szczęśliwa tym bardziej, kiedy widzę inne pary równolatków, którym przemija zauroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna lilijka
Tę stronę można połączyć ze stroną " panis to nie narząd do myślenia ". Tam zawarta jet wartość doświadczonych Boskich panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna lilijka
SEX SEX SEX SEX bez gówniarzy! Oni jak zobaczą muszelkę to tylko się telepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, moim zdaniem wiek nie ma większego znaczenia. Jak ktoś jest dobry w "te klocki" to bez względu na ilość lat. Niejeden 20 latek będzie lepszy od np. 45 latka. Jeśli bierzecie pod uwagę długość stosunku to faktycznie starszy może dłużej ale wynika to raczej ze spadku potencji. Tak czy inaczej myślę, że kobiety powinny wybierać sobie mężczyzn góra 7-8 lat starszych. Bycie z mężczyzną np. o 15-20 lat starszym uważam za pewnego rodzaju łakomstwo na spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbet
Masakra,ze starym facetem bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wiadomo gdzie spotkać;) chętnie zajrzę na pocztę, jak tylko dogadam się z internetem, który jest dziś wyjątkowo rozkapryszony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziachdziach
Dużo młodsza :-) ile masz lat "kobieto" Napsiałam w cudzysłowiu,bo nie moge sobie wyobrazic abys była juz kobieta w pełni tego znaczenia i nie chodzi tutaj o miesiączkowanie,ale emocjonalne dojrzewanie. Jezli masz 20 lat to masz faceta 50 letniego.Moze on jest wizualnie w porzadku,intelektualnie OK.w łzoku tez super,ale czy nei wiedzisz,ze on osaczył Ciebie i jest w stosunku do Ciebie nie w porzadku,bo marnuje Ci zycie wiarzac sie z Toba.Jestes z nim 2 lata,ktore powinnas spedzic w ramionach duzo młodszego od niego faceta.Powinnas przechodzic etapy dorastania,zauroczenia,a nie od razu buch w ramiona"starego dziadka" NIby zyje sie teraźniejszoscia,ale czy zdajesz sobie sprawe co bedzie za 10 lat.CZyzbys tylko na "chwile" chciała z tym mezczyzna pobyc.NIe wybiegasz w przyszłosc,ze Ty tez sie starzejesz i potem gdy ten zwiazek z 30 lat starszym facetem sie rozpadnie,a na pewno tak bedzie,to Ty juz nie bedziesz miała powrotu do młodosci,nie bedziesz miała juz takiego pola do manewrow aby złaczyc sie z mezczyzna ponownie,wtedy bedziesz chwytała okazje z aokazja aby tylko miec faceta.Gdy bedziesz miała 40 lat,twoj teraźniejszy partner bedzie miał 70 lat,czy wtedy bedziesz tak go kochała i pozadała. Jestes wtej chwili szczesliwa.ale zycie da Ci po nosie,a szczegolnie Twojemu nieodpowiadzialnemu,egoistycznemu partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms.Jones a może Ty się wypowiesz do tematu. Ja swoje już powiedziałem. Związku ze sporo starszym mężczyzną nie pochwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to mi to zwisa und powiewa wywołując lekki grymas wyrażający pogardę:classic_cool: ale nic może stać na przeszkodzie prawdziwej miłości ❤️ :classic_cool: :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziachdziach
ms. jones parwdziwa miłosc,a gdzie widzisz ta prawdziwa miłosc w zwiazkach gdy facet np.starszy jest od swojej partnerki o 20,25,30 ...lat.Przeceiz to egoizm ze str.faceta ,a niedojrzałosc emocjonalna ze str.kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z dziachdziach. Co będzie za kilkanaście lat jak partner się zestarzeje? Nawet jeśli w głowie będzie miał seks to ciało już nie te odmówi posłuszeństwa i co wtedy? "Młoda dupa" pójdzie wtedy na bok i zacznie łapać się za młodszych bo jakieś potrzeby w tej kwestii będzie miała. Gdzie wtedy będzie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anfy
odp dla dziachdziach Czytałem twój txt masz dużo racji w tym co piszesz, lecz każdy ma prawo czuć się dobrze, niestety świat stał się egoistyczny i każdy facet 40 latek chce mieć młodsza aktywna kobietke a kobietka chce mieć faceta ustawionego przy ktorym poczuje bezpieczeństwo, cieszmy się chwilą to jest ważne , moim zdaniem nie można być przeciwko, każdy z nas ma wolną wole i sam wybiera sobie życie, przecież nie wiesz kiedy będzie twój kres, stąd lepiej moim zdaniem żyć tak aby było dobrze sorry za to ale dobrze Tobie samemu. Mam 39 troszkę w życiu przeżyłem i chcę nadal nim się cieszyć, nie lubie stać w miejscu stąd też pożadam młodszej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anfy
niestety prawda zawsze będzie brzydka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×