Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BASIA XX

KTORY FACET NIE LUBI SEKSU?

Polecane posty

Gość BASIA XX

KTORY FACET NIE LUBI SEKSU?PISZCIE FACECI O NISKIM POPEDZIE SEKSUALNYM,CZEMU JEST WAS TAK MALO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nudów zajrzałam
nie sądze by taki był... :) chyba ze chory..i z tej przyczyny..a moze z za duzych rozmiarów..heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość real facet to
onanista i transwestyta!!! prawdziwy facet nie siedzi na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooo
transwestyta to prawdziwy facet....heheh smieszny jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Ja nie lubię seksu.Ja go po prostu uwielbiam i jak nie bzykam to wariuję ale na szczęscie bzykam ile wlezie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche inszy
Może nie, nielubię,ale jest mi on obojetny.Nie odczywam potrzeby bzykania się conajmniej raz dziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala lady
Czy nie uważacie ze taki oziębly facet bylby wymarzonym paqrtnerem dla kobiety-kłody?Wtedy i on i ona byli by usatysfakcjonowani bo nie musieliby sie wykrecac bolem glowy.Teraz coooraz wiecej kobiet jest zimnych seksualnie jak przegladam opinie na tym forum wiec dlaczego tak zadko zdarza sie to u merzczyzn? Czy myslicie ze zwiazek zimna kobieta+zimny facet ma jaks przyszlosc w seksie?Czy raczej tylko przeciwienstwa sie przyciagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci tacy jak
1.prawiczkiem-mówi nie jest mi to potrzebne..aby ukryć ,ze nie bzykał i 2.impotent aby ukryć ,ze nie może a tak naprawdę i 1 i 2 cholernie by chcieli pobzykać jest jeszcze jeden wariant: 3.bazyl nie ma co-wiec sie nie sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja marze o takim facecie
który nie lubie!Miałabym z nim swiety spokoj przynajmniej!nie musialbym sie caly czas wykrecac jakas wymowka,a wiem ze sa tacy faceci z opowiadan przyjaciolek,tylko czemu ja na takiego nie moge trafić?:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideal faceta
z jednej strony taki facet jest super,bo wcale nie naciska na seks i wogole,ale z drugiej strony caly czas sie zastanawiasz czy ty go wogole jeszcze podniecasz i czy mu sie podobasz.ale nie ma nic lepszego niz polozyc sie wieczorkiem do lozeczka i nie czuj na sobie tego obłapiającego dotyku,tylko moc sobie z przyjemnoscia od razu usnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekkk
o matko któras chce oziębłego faceta :( to jest dopiero nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nistestty
Mój mąż nie to, że nie lubi sexu, wydaje mi sie, że nawet bardzo lubi, jednak nie odczuwa częstej potrzeby stosunków. Kochamy się średnio raz w tygodniu, czasem mija trochę dłużej niż tydzień. W sumie ja mam dużo większe potrzeby, on o tym wie i kiedy już dochodzi do stosunku to sex jest naprawdę super, zawsze mnie w pełni zaspokaja, ale... Wydaje mi się, że wynika to z tego, że w przeszłości - będąc nastolatkiem- miał dużo partnerek i wyżył sie seksualnie, więc teraz bardziej przykłada wagę do strony emocjonalnej związku, sex odkładając na drugi plan. Niestety dla mnie, bo ja mogłabym się kochać z nim nawet codziennie :( Pocieszam sie, że podobno facetowi z wiekiem chce się więcej, więc poczekam, kiedy bedziemy pod 30-stke ;) Może wtedy się wyżyję. Dodam, ze we mnie ten temperament seksualny jest tym większy, że mój mąż jest moim pierwszym partnerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muj facet ***** z litości, sam nie ma zamiaru nigdy uprawiać ze mną sexu.Ja muszę 3 dni płakać i błagać o 5 minut ******ią i wiem ze to się nie zmieni, zresztą już odpuściłam mam wyj****e żyje własnym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubie? Lubie dla rozrywki a tak mam inne zajecia wazniejsze. Szczerze to wole zaplacic i od profesjonalniej studentki dostac , bardziej mnie to kreci xD niz od zwyklej panienki life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialyscie szczerze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×