Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kulki gejszy. Próbowałyście?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam sie czy wkładałyście sobie kulki gejszy? Strasznie mnie podnieca myśl o nich. Próbowałyście? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa. Czasem wkładam wieczorem, na jakiś czas przed planowanym seksem, mega pobudzają od środka, zwiększa się wilgotność. Do masturbacji też są super, ogólnie polecam - mała rzecz a cieszy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Jak najbardziej warto :). Ja zakładam sobie i idę z moim partnerem na taki półgodzinny spacer. Doznania fantastyczne. Oczywiście spacer w raczej mało przez innych odwiedzanych miejscach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam i jak dla mnie średnie doznania. Modę dać dwie rady. Po pierwsze wybierz droższe, z lepszego tworzywa i przede wszystkim ciche. Ja jak ze swoimi chodziłam to było słychać jak te małe kulki odbijały się o ścianę tych większych. Po drugie. Nie wybieraj tych ze sznurkami, które mogą się zmoczyć. Nie wiem z jakiego tworzywa ja mam zrobione owe sznurki, ale po umyciu prawdopodobnie wdał się w nie grzyb i dostałam cholernej infekcji. Zawsze dbałam o nie, myłam dokładnie i suszyłam. Jednak zawsze jest ryzyko, że coś tam się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×