Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swarwaaaaqw

Kuzyn mi powiedział coś takiego, powiedźcie czy to wg Was prawda

Polecane posty

Gość swarwaaaaqw

a mianowicie,że kobiety po ślubie obcinają włosy i faceci szukają potem kochanek z długimi włosami.... nie wiem skąd się to wzięło, może i gdzieś się tak mówi ale w sumie jak się temu przyjrzeć to faktycznie kobiety po ślubie obcinają długie włosy, przeważnie zapuszczały tylko do ślubu a potem dla wygody chcą mieć krótsze. Sama planowałam po ślubie obciąć się ale po tym co mi kuzyn powiedział to chyba tego nie zrobię :D czy znacie takie przypadki czy to po prostu głupie gadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie cos w tym jest. dziwna sprawa.. dopiero jak to napisalas to pomyslalam ze faktycznie kobiety po slubie scinaja wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latynoskaa18
raczej głupie gadanie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak dawniej
że po ślubie ścinało się męzatkom włosy bo niby nei wypadało im mieć długich (no i zakładał sie czepek).:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swarwaaaaqw
no własnie dopiero jak on mi to powiedział to pomyślałam,że faktycznie kobiety b.często po ślubie obcinają włosy i naprawdę znam b.mało kobiet które zostawiły sobie swoje długie włosy... nawet sama myślałam,że od razu po ślubie obetnę swoje włosy które sięgają do połowy pleców tak przed szyję ... ale teraz to się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys o tym myslalam
:) faktycznie to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zapuszczały tylko do ślubu to znaczy ze chodzily ze swoim narzyczonym majac krótkie, wiec wydaje sie naturalne ze facet lubi swoja kobiete w takich krótkich wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to o mnie P
przewaznie po slubie kobieta rodzi dziecko i nie ma czasu ani sily dbaco dlugieloki. poza tym dzeciak ja szarpie za te wlosy czest- wiec sniaja sie na baardzo krotko a potem juz ciezko zapuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dygotka
tak samo jest z pierwsza komunią xD Małe dziewczynki zapuszczają do komunii i 3/4 obcina długie piękne włosy ... JA na szczęście tego nie zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a męzatki z długimi włosami
są pod krytycznym obstrzałem dewotek, "no bo przecie długie włosy świadczą o nieskromności i w ogóle". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to dla równowagi
po ślubie zapuszczają kłaki na cipie i nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, nie wydaje mi sie zeby az tak siebie zaniedbywaly. jesli chodzi o dlugie wlosy, to ja bym moich napewno nie sciela, a slub bede miala niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi o tooo
że długie włosy niby kuszą wiec mężatkom nie wypada mieć długich a już absolutnie rozpuszczonych (wedle ludzi starej daty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po komunii
obcięłam piękne dłuuugie lekko pokręcone blond włosy... teraz nie chcą odrosnąć tak długie jak wtedy a już paręnaście lat minęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swarwaaaaqw
niekoniecznie tylko do ślubu bo dużo moich koleżanek zawsze miało długie włosy i chciały mieć takie do ślubu i nie obcinały ich jakoś ekstremalnie tylko np podcinały a po ślubie już na króciutko. ja w sumie całe życie miałam takie włosy ledwo za ucho bo moja mama uwielbiała takie fryzurki ale gdzieś tam w którejś klasie podstawówki zaczęłam zapuszczać, bardzo ciężko mi odrastały, praktycznie wogóle wydawało się,że nie rosną,ale przez te lata ich nie obcinałam, jedynie podcinałam i teraz po tylu latach mam takie długie. niby mi się podobają bardzo, są proste, ciemne blond, ale takie krótkie fryzurki też mi się strasznie podobają, a myślałam,że po ślubie już mnie nic nie będzie trzymać co do długości, bo jedyne co to marzy mi się by do ślubu mieć jeszcze trochę dłuższe włosy niż teraz.. a mam znowu ponad 170 i długi tułów więc gdybym była mniejsza napewno te włosy sięgały by komuś do tyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swarwaaaaqw
no ja właśnie całe długie lata zapuszczałam a naprawdę nie mogły mi urosnąć. mi się marzą takie,że jak bym dała je tak do przodu, żeby opadały na biust, to żeby były takiej długości jak do pępka :D ale wątpię, że aż takie mi kiedyś urosną. teraz mam je tak,że zasłaniają ledwo piersi a piersi są nie duże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ma to zwiazek z tym
że po prostu krótsze włoski odmładzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
czarnulka, zycze ci wszystkiego najlepszego w malzenstwie. Ciekawe ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko długie
krótkie sa bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swarwaaaaqw
być może :) ale myślicie, że facet podświadomie "szuka" po ślubie na kochankę kobietę z długimi włosami?? bo wyglądają mniej skromnie?? np ja tak dziwnie widzę kobiety,że z krótkimi włosami są dla mnie albo sympatyczne albo wredne, a z długimi albo niewinne albo takie cizie :) a ładne to i takie i takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swarwaaaaqw
boję się tylko,że z wiekiem włosy staną się cienkie, liche i brzydko będą wyglądać długie. i chyba tak cZy siak trzeba będzie je obciąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może cos w tym jest
bo kilka razy spotkałam sie z sytuacją, ze faceci (tacy pod 40:O komplementowali moje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci 49 i pol :) bardzo fajny gosc z Ciebie :) tez Ci zycze wszystkiego dobrego (mam 20 lat :P ) swarwaaaaqw, jesli bedziesz dbala o wlosy to nie stana sie z wiekiem brzydkie, musisz poprostu odpowiednio je pielegnowac i podcinac konce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49 i pol
hej CZARNULKO, jak napisalas ze masz tylko 20 lat to jeszcze bardziej zycze wam udanego malzenstwa. Na pewno super z ciebie panna. Dzieki za cieple slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadiaa
Ja jestem 4 lata po ślubie i ani myślę obcinać włosów! Mój kochany je uwielbia, ja siebie nie widzę w innej fryzurze, ale może faktycznie coś w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całe życie mam długie, odkąd pamiętam. I po ślubie nie ścięłam pomimo tego co kiedyś usłyszałam : A z tym ścinaniem po ślubie, to kiedyś, dawno, dawno, jakaś babcia mi mówiła, że kobiety po ślubie ścinają i powonny ścinać długie włosy, żeby mąż, jak bedzie ją lał, to nie mógł sobie tych włosów owinąć wokół dłoni, żeby ją przy tym laniu przytrzymać. :D :D I czy czegoś takiego nie było w Chłopach Reymonta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prorokee
Dobrze by było żebyście Panie po slubie raczej scinały włosy łonowe,wtedy jest duża szansa że partner nie bedzie szukał innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×