Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładna :)

Polecane posty

Gość gość

Jaka to jest ładna c**a. Proszę o ilustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie są brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla geji na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "wszystkie są brzydkie" x Zaraz brzydkie :O Nie oszukujmy się. Jak już się jest na etapie wbitki, jaki facet zastanawia się nad pięknem i niepowtarzalnym widokiem waginy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna cipka to ładna dla mnie ładna jest taka w której wargi sromowe mniejsze są schowane dla innych taka gdzie są wystające ale tak naprawde jak się człowiek zakocha to nie będzie się zastanawiał czy ta cipka mu się podoba bo po prostu zakochał się we właścicielce cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koń Rafał 96
Ja lubię hamburgery to znaczy wargi sromowe mniejsze na tym samym poziomie co większe. Lubię jak cipka ma trochę różowiutkiego mięska do lizania a nie tylko przecięta skóra ale znam też takich co lubią takie dziecięce więc jak kto woli :D No i koniecznie musi być wygolona na zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oki ;) Dziękuje za odp. Czy można może poznać od razu (bez zaglądania w majtki) stwierdzić jaki rodzaj cipki będzie mieć dana kobieta? Czy jest to hamburger motylek bułaczka itd? Tak jak ma to miejsce z kutasem u nas? (duże stopy duży kutas) Czy u kobiet też możemy znaleźć takie analogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe pytanie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe :) bo kobiety od dawna szukały tego typu porównań penisa do długości palców wielkości dłoni, stóp, nosa itd. Dlaczego nie można zapytać więc o cipę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SebekXXL
Myślę, że to są mity z wielkością stóp itp bo czytałem kiedyś taki artykuł ze na wielkość penisa ma wpływ tylko wzrost albo po prostu geny. Jeżeli facet jest wysoki to jest większe prawdopodobieństwo że ma dużego albo jeżeli w jego rodzinie mają duże to on pewnie też będzie miał. Co do kobiet to nie słyszałem o żadnych zależnościach między budowa ciała a wyglądem cipki :) Moje dwie byle były do siebie bardzo podobne tzn ten sam wzrost, podobna budowa ciała, małe nosy, dość duże oczy a mimo to miały całkiem inne cipki więc wątpię czy wygląd ma jakiś wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wec budowa ciala niemanic wspolnego ja mam tak zwana buleczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×