Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Miały być urodziny, ale to jednak bardziej pod parapetówkę podchodzi;)nic nie szkodzi-tort i tak będzie...pod warunkiem, że panowie pomogą nam z bitą śmietaną na krem...ale przecież wiadomo, że nie zawiodą...:P no i pora na szampana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa! Pierwsza! Na taką imprezę to coś ugotuję ;) Ostatnio przechadzając się po markecie stwierdziłam, że naprawdę idzie wiosna i aż się uśmiechnęłam sama do siebie. Z półek wołał mnie łosoś, oberżyna, kapary, miód, orzechy i lody. A na deser ananas :D Afrodyzjaki na Was działają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią bym z Wami się kiedyś szampana napiła. :) Powodzenia w kolejnej odsłonie stereotypów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siadaj i pij :) I zgryź czym chata bogata (realne są niestety tylko naleśniki w tym momencie :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kolacji już jestem. A ten szampan mnie kusi, i to bardzo. Ale jest jedno "ale" po nim staję się łatwiejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Nie mam pojęcia:-D Z moja chęcią i ochotą:-P jest tak, że nie trzeba jej już bardziej podkręcać, wiec nie testowałam czy mają na mnie jakiekolwiek działanie;-) Sis:-) łosoś- mmm brzmi pysznie:-) Gościu'wo;-) dzięki:-) ale żeby nam szło, to zachęcam do pomocy:-P a na szampana zapraszamy...a że wirtualny...no cóż-podobno w życiu nie można mieć wszystkiego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwórko :) nie można mieć wszystkiego ale od czego są substytuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha schrupię ananasa od LK ..... śmietanka będzie miała ananasowy smak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Substytuty śmietanki? eee to się nie godzi! Naturalnie musi być. Naturalne składniki, ubijamy własnoręcznie, własnocipnie, czy własnoustnie i jest :) Zdrowo i smacznie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszołowie, ananasowy raczej nie, ale jak ograniczysz mięso i nie będziesz palił (bleee:O) to może być słodsza ;) x I teraz już na 1000% jestem pewna, że tego nie obejrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety widziałam :-o nie polecam. Same oryginale? Samo zdrowie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziękuję Tajemnicza koleżanko. Podobno zdrowe. Białeczko samo :D Chociaż smakuje jak krochmal :D Tylko sza ;) Kuracja ananasowa powinna trwać chyba powyżej 2 tygodni Myszłowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadnę jeszcze kiedyś;) Miłego Łamacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w takim razie niech wiszą. Ważne, ze nie wiszą na tyłku Czy coś na tyłku wisi? A na przodku? Jak wisi niech stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×