Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lanie od meza

Polecane posty

Gość gość

Chcialabym zeby maz sprawil mi lanie. Nawet mocne i pasem. Na goly wypiety tyleczek. Czy ktos ma podobne fantazje? Jak go przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbokow nie brakuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe skad te dewiacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym bardzo chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wczraj się o to pytam. Skąd kobietom biorą się takie potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od przedwczoraj sie pytam czy jak komus wybaczysz cos RAZ to potem bedziesz musial mu wybaczac wszystko przez reszte zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie kojarzą się raczej z takimi preferencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneeeessss
Nie słyszeliście o spankingu? Myślicie ze kobiety fantazjują tylko o nowych butach? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneeeessss
Czy to nie kobiece wypinanie pupki do lania? Np za karę ze się coś zbroiło? ;-) albo erotycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek dobrze prawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lałbym z godzinę laczkiem i patrzył jak puchnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek ale mam 30 lar to chyba ojca juz nie potrzebuje ale męża właśnie... A słyszeliście o domestic discipline? Tez mnie kręci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam wczoraj rano pierwszy raz - kapciem na gołą pupę - czułam takie gorąco i nigdy nie byłam taka mokra. super doznania, cały dzień później czułam bolący tyłek i byłam non stop napalona na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem facetem i lubię jak żona sprawi mi ostre lanie paskiem od spodni. Super doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubielania
Kobieto, nie masz czego pragnąć ?! Ja tylko raz w życiu dostałam... Prawie 10 lat temu poszłam z kumpelkami na imprezę, mąż został z dziećmi w domu, miałam wrócić do 23:00, komórkę wyłączyłam, żeby się dobrze bawić, w końcu miałam 23 lata, czas tak przeleciał, że wróciłam do domu trochę zalana po 5:00 nad ranem, czekał... w mgnieniu oka spuścił mi takie lanie (aż dzieci się obudziły na piętrze) wojskowym pasem na goły tyłek, że wyłam, pobeczałam się... i to bardziej ze złości, że zostałam tak upokorzona, poniżona, potraktowana jak dzieciak smarkaty, niż z samego bólu, a bolało jak cholera i to bardzo długo... I co widzisz w tym przyjemnego ? Bo ja nic ! A co mnie to nauczyło? Już tyle lat, ale zawsze wracam na czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam wczoraj wieczorem pierwszy raz. Zaczelo sie od niewinnych klapsow w czasie seksu jak czasem sie zgadzam. Ale bylam tak tym podniecona i maz wyjal pasek ze spodni. A gdy po razie nie przystowowalam go odebral ze sie zgadzam i dostalam mocno pasem na gola pupe wypieta przy stole. z jednej podobalo mi sie a z drugiej takie dziwne uczucie ze to niemoralne. I spalam na brzuchu i wciaz boli. Moze mozna czyms posmarowac, moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera ja tez chcialam i dostalam, jak to boli... jutro praca i musze duzo siedziec. Zastanow sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ja mialam ochote na lanie ręka po pupie.Wiec zaproponoawł mąż trójkąt z obcym facetem.I mąż mnie przytulił całował a obcy facet dłonia mnie lał po pupie dość mocno.Mąż był mocno podniecony jak krzyknelam za każdym uderzeniem.Na koniec miał mnie przelecieć obcy.Mąż przytulał mnie a facet wszedł we mnie dosć brutalnie za pierwszym raem wbił do końca i posówał do samego wtrysku a nie potrafił dojć gdy ja doszłam dosć szybko.Po nim wszedł mąż i mnie kochał lecz miał szybko wytrysk dosć obfity.Tylko raz mieliśmy taki seks z laniem i obcym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pas wybróbowany też na gołym tyłeczku mojej żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze tak rozkosznie kręci dupką w czasie lania i po podczas seksu, uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyy kateee
Dzięki za mądrą odpowiedź :-) Gorzej tylko w sytuacji jak marzy sie o czymś, pragnie a np mąż nie wykazuje chęci do takiej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiać, a jeśli to nie pomoże to do lekarza. Kompromis musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompromis? na czym niby ma polegać w tym przypadku??:) a jakiego lekarza masz na myśli? bo jeśli seksuologa/psychiatrę to się zgadzam z tym, osoby przejawiające tego typu potrzeby powinny niezwłocznie udać się po poradę. Zdanie o rozwoju to już w ogóle poezja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwój w każdej dziedzinie. Napisałem, że to co dzieje się w sferze seksualnej mówi o nas bardzo dużo. To trochę jak zaszyfrowana prawda o nas. Pomaga to nam poznać siebie, kto zna siebie, wie czego chce, kto wie czego chce, wie gdzie chce iść i jak się rozwijać. Mąż powinien iść do lekarza. Ma problemy z komunikacją i zrozumieniem, że kobieta darzy go zaufaniem, skoro do niego przychodzi a nie do kolegi z pracy. Niestety on ją popycha w ramiona tego kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawie skonstruowana manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najciekawsza i najpowszechniejsza jest manipulacja zwana związkiem małżeńskim i powszechny w nim syndrom psa ogrodnika. Jesteś mój/moja, ja z Tobą nie chcę iść do kina, na imprezę, do ludzi, uprawiać seksu tak jak chcesz, ale nie masz prawa szukać tego sama. Jesteś mój/moja i ja decyduję jak masz się realizować. To dopiero jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem dostaje lanie od męża. Raczej lekko lub srednio ale coraz bardziej mam ochotę spróbować mocniej.Fajna zabawa ;-). polecam. Powiedz mu. Może sie zgodzi a jesli nie to zostaną ci marzenia ;-)nic nie tracisz. Sporo facetów to lubi więc duże szanse że i twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Cie to kreci to nie widzę problemu bylebyś krzywdy komuś nie robiła. Możesz go zachęcić kupując np. w prezencie jakiś gadżet, jak dostanie szpicrutę albo jakąś packę to sam się domyśli, że chciałabyś się pobawić w taki sposób. Niektóre są ładne całkiem :) oo takie np. http://www.seks-shop.com.pl/prezent_na_walentynki.php?pro_id=2613&szpicruta_z_niewinnym_serduszkiem albo coś z tego Greya np. to http://www.seks-shop.com.pl/50_twarzy_greya_oficjalna_kolekcja_gadzetow_erotycznych.php?pro_id=2484&packa_do_klapsow_50_twarzy_greya_-_twitchy_palm. Podrzuć mu książkę do poczytania i daj to w prezencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16,55 Nie nigdy mi nie dawał prze pupę klapsów.Ale robil to kochanek mi w objęciach męża a potem mnie rżnął bo tego pragnełam też w objęciach męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateznielubielania
Ja też dostałam kiedyś od jeszcze wtedy nie męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×