Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdecydowana85

Laska do trójkąta

Polecane posty

Gość Zdecydowana85

Mój chłopak namówił mnie do spróbowania seksu w trójkę. Póki co jesteśmy zdecydowani na to aby dodatkową osobą była kobieta. Nikt z nas nie ma pomysłu gdzie znaleźć fajną, otwartą dziewczynę do tego typu eksperymentu. Raczej nie chcemy nikogo z naszego otoczenia bo podobno nie jest to wskazane. Wiecie może jak znaleźć zainteresowane kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka91
Sprawdzałaś na zbiorniku? To taki serwis dla osób otwartych na różne łóżkowe urozmaicenia. Możesz założyć konto i być może znajdziecie kogoś. A nie boisz się spróbować? mnie mój TŻ też namawia, ale nie zgadzam się jak na razie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana85
Jak się ta stronka nazywa???? to coś jak sympatia czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka91
Wyszukaj sobie w google serwisu. Nazywa się zbiornik :) Na bank znajdziesz hihi :)) My z TŻ mamy tu swoje konto i mamy wirtualne znajomości. Może kiedyś zdeycdujemy się na coś więcej. Jeszcze się zastanawiam czy dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze latwej bedzie znalezc pare niz sama kobiete. Mozecie szukac ale nie wroze sukcesow mowiac szczerze. Ale chyba faktycznie najlepiej w necie . powodzenia i oby nie zniszczylo to waszego zwiazku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doradzala inną parę i wymianę.Jest wspaniele tylko pierwszy raz jest toszkę nie dokońca wspaniały bo każdy odczuwa spiecie się i brak swobody.Na drugim to już idzie jak skladka.Wszyscy swobodnie sie rozbieraja i pieści się na wzajem on kochanke ja kochanka.A gdy dochodzi do wejscia w cipkę to tamta para oglada pieszczac się na wzajem i odwrotnie.y już mamy kilkanaście spotkań i nie czuję różnicy czy kocham się ze swoim czy z kochankiem i odwrotnie tamta mówi takie ma same odczucia.Troszkę nieskladnie piszę bo są emocje gdy wspomne seks w czworokącie,zaraz bym chciala go przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a nie czujecie zazdrosci? no nie wyobrazam sobie jak inna laska piesci mojego faceta albo jak widze jak on daje jej rozkosz. Mam takie obawy czy jak to tam nazwac ze zamiast skupic sie na przyjemnosci mojej czy innej osoby to zazdrosc bedzie mnie rozpraszac. a poza tym jak pozniej wyglada seks we dwoje znowu? nie ma zbyt malo bodzcow przez co robi sie nuda? :) dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam zbiornik jezeli chodzi o tego typu spotkania, ale radze dobrze zweryfikowac swojego przyszlego partnera przed umowieniem sie bo duzo tam fantastow i jak to bywa w internecie falszywych kont. Ja mam kilka spotkan za soba i kilka trojkatow. Moj pierwszy zwiazek nie przetrwal tej proby i niestety zaczelismy sie klocic przez to, ale z obecnym TZ mamy trojkaty na koncie i jest poki co w porzadku. Mozna poznac inne rodzaje rozkoszy ale trzeba byc pewnym ze sie tego chce i dojrzalym psychicznie. I trzeba oczywiscie sobie ufac. w tej sytuacji juz chyba bezgranicznie niebal bo wiadomo ze po czesci oddajemy swojego partnera komus innemu i nie kazda osoba to dobrze znosi wiec zastanowcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli w ogole bierzesz pod uwage ze bedziesz zazdrosna to daj sobie dziewczyno spokoj bo zrobisz sobie trojkatem krzywde. To nie jest zabawa i nie kazdy sie nadaje do takich eksperymentow. I nie zgadzaj sie na nic pod wplywem faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×