Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HoneyXHoneyDrops

Lubię być uległa...Podnieca mnie relacja pan/niewolnica

Polecane posty

Gość HoneyXHoneyDrops

Tak jak w temacie,nie bardzo wiedziałam,gdzie się zwrocić z ..tymi fantazjami.Wiem,że są podobne tematy na tym forum,ale chciałam "odświeżyć"spojrzenie na tą kwestię.Myślałam do tej pory,że ze mną jest coś nie tak,że to chore....ale po przeczytaniu wielu komentarzy,opisów itp,doszłam do wniosku,że to po prostu jakiś rodzaj...no właśnie,czego? Podniecają mnie opowiadania o takiej tematyce, rozmowy (nawet wirtualne),filmy...Próbowałam trochę takiej zabawy z moim partnerem,niby ok,ale...nie chodzi mi do końca o takie wyzwiska,bicie bez celu itp,bo to zdaje się każdy potrafi.Chodzi mi o te elementy,ale wykorzystane świadomie,z głową i z całkowitym przyzwoleniem obu stron.Czy jest tu ktoś,kto ma podobnie? Czy może jestem jedyna? Chciałabym poznać wasze opinie,być może własne przeżycia,fantazje,może nawet jakieś opowiadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dollar$$$Man
Ja lubie byc Panem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
Jesli masz ochote to chetnie popisze z Toba bo to mnie tez podnieca. Jzeli wyrazisz takowa ochote to dam Ci moj adres mailowy bo tutaj to raczej trudno bedzie zachowac intymnosc :) Pozdrawiam Cie miodowa dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta....tyle ze dla jednych dominacja to rzucanie wyzwiskami,znecanie sie nad kims....a raczej w dominacji,przede wszystkich chodzi o zniewolenie psychiczne,pozneij fizyczne....a nie....wyzycie sie na kims w celu podbudowania wlasnego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość..
Jeśli chcesz porozmawiać to napisz: maxxxio@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustrzane odbicie
Kiedyś znałem taką relację w necie za pośrednictwem kafe a potem gg. Było subtelnie i interesująco. Relacja nauczyciel - uczennica i suka swojego pana. Niestety poza gg nie wyszło a nie o samo gawędzenie chodzi, bo niezaspokajanie takich fantazji(jeśli się to czuje i są możliwości) jest puste i nie ma wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsza rzecz w takim remacie to odpowiedni dobór partnera - np mi nie do konca odpowiada tematyka zwiazana ze wszelkimi lateksowymi maskami itd a wrecz mnie to smieszy - uwielbiam dominowac zarówno fizycznie w łozku jak tez poza nim psychicznie ale do tego musi bys odpowiednie nastawienie dwóch stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość..
Zawsze wszystko zaczyna się od rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta i o iest
Honey jak głupio samo życie :) ,chyba,ze spojrzy na Ciebie i wiesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --HoneyXHoneyDrops--
No może nie...Mam szczerą nadzieję,że jest hm otwarty na tego typu sugestie,natomiast nie jestem pewna,czy aby jest odpowiednia osobą do tego typu rzeczy.Wielu "praktykantów" bdsm twierdzi,że do partnera trzeba mieć zaufanie i że musi sie to odbywać według ściśle omówionych przedtem reguł.Wydaje mi się to słuszne. Gdzieś czytałam,że spełnienia seksualnego nie dostarczy mi sprawianie wrażenia,że jestem oburzona czymś,co nie jest powszechnie uznawane i aprobowane.;) Mądre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta i o iest
Honey kim chcesz bys uległa czy dominującą ? małymi kroczkami powoli moze sie zgodzi chyba ze go to wcale nie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość..
Najpierw musisz sama określić co dokładnie najbardziej działa na Ciebie. I od tego należy w ogóle zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominujacy24
Szukam rasowej, uległej suki z warszawy. Jeśli jesteś zainteresowana pisz na : swiatnieistnieje@wp.pl . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleglosć to dla mnie mieszanina różnych uczuć, to jest podniecenie, lęk, strach przed nieznanym. Podnieca mnie ta niepewność. Chciałabym być zdominowana przede wszystkim psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa1313
Witam was właśnie właśnie dobry temat nawet bardzo dobry :) Chciała bym porozmawiać z kimś na ten temat jest ktoś chętny? widziałam 2 adresy niestety dość późno dodawane więc nie wiem czy aktualne! POMOCYYYYYY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naalona niewolnica
Hej , relacja Pan - niewolnica mnie podnieca . Chciałabym być tą niewolnicą ale po1 nie wiem jak i gdzie szukać a po 2 jestem niepełnoletnia . POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SzukamNiewolnic@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który z panów szuka w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napaleni_zakochani
Ja z moim partnerem uwielbiany takie relacje właśnie gdy on mi rozkazuje rzuca mi rozkazy pomiata mną wręcz ale czasem lubimy odwracać role tzn że mimo tego że mnie bije i krępuje to ka jestem na górze i nadaje rytm, to pozwala obojgu odnieść wrażenie kontroli nad partnerem/partnerką. Najgorsze jest to, że podczas tak ostrych stosunków przestaje sie kontrolować i plotę trzy po trzy a później mi glupio :-p na szczęście mamy do siebie zaufanie więc kończy się cudownym snem w naszych ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooobert333666
Witam uległe sunie :) Szukam uległej ze stolicy i okolic, wiek miedzy 17-45, nie musisz miec doswiadczenia, wazne ze ja mam. Jesli jest jakas chetna do realnych uniesień to napisz do mnie pbc01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
master w warszawie mail wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkie panie zainteresowane głownie spotkaniami ale rozmowami rownież, mam doświadczenie, jestem dominujący. Nie krępujcie sie drogie Panie, młodsze i troszke starsze. Moj adres e mail abecadlo19@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuratka
Życzę Wam żebyście znaleźli to czego tutaj szukacie. A to bardzo trudne niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam uległej do wirualnych zabaw na początek ,która odda sie całkowicie woli pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz pana swego umysłu pisz mlogi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 50 twarzach Greya, jest takich więcej, kiedy fantazje trzeba wcielić w życie zostaje płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 twarzy Greya nie miało zbyt wiele wspólnego z bdsm. Jeśli zagląda tutaj jakaś niewolnica z Warszawy, niech do mnie napisze: iam4and4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×