Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubię całować męża w penisa..

Polecane posty

Gość gość

Oczywiście pieszczę go również oralnie podczas seksu, ale akurat z tym całowaniem to chodzi o to, że w tym nie ma podtekstów erotycznych. Po prostu jak sobie czasem siedzimy przytuleni to ni z tego ni z owego mam taką potrzebę żeby go tam pogłaskać, a jak jest nagi, albo ma na sobie tylko bokserki to w przypływie czułości nawet daję mu tam buziaka :) Ma któraś z Was tak? Bo mąż śmieje się ze mnie, że straszna nimfomanka ze mnie, ale tak jak napisałam akurat te buziaki są dawane w przypływie czułości, a nie po to by zachęcić go do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorobiony
Jestes wyjątkową kobietą. Ja muszę prosić na kolanach moją zonę by wzieła mi do buzi (chociaż nigdy nie prosiłem hehe). Pierwszy raz czytam o czymś takim, by żona z własnej inicjatywy dawała buziaczki w penisa :). No no no...to męzuś pewnie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarumieniłam się, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale rozbawilas mnie:D Mowisz do meza "kocham cie i dajesz calusa w penisa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calujesz go tylko w czubek? odciagasz mu przy calowaniu? super jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwielbiam brac do buzi penisa meza. Najgorsza chcica bierze mnie na plazy, czasami nie moge sie opanowac i najchetniej bym go ssala przy innych, no ale wiadomo, powstrzymuje sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby, która pytała czy mowie "kocham cie" i całuje penisa. No tak to się mniej więcej odbywa. Kiedy całuje męża w usta, szyję, brzuch tez mowie mu ze go kocham. Nie zawsze, ale często. Przecież kocham go całego a nie wybrane części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe i chore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie jest chore całować człowieka którego się kocha? Współczuję twojemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też lubię to robić dla mojego męża:) albo głaskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on co na to? całuje cie w picze? oczekujesz żeby cie całował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembrandt
Zazdroszczę twojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez zazdroszcze, bo ja sie brzydze penisa meza i szczegolnie jego smeopry.Moge rekioma dotykac ale ustami nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż dba o higiene i zawsze jest umyty i pachnący. Higiena to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś żadną Nimfomanką bo nimfomania to choroba!!!!! Doucz się tępaczko, zaden to komplement dla kobiety bo nimfomanka by dała nawet żulowi byleby jej wsadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he ja tez tak mam:D Uwielbiam penisa mojego męża i tak jak u autorki mąż bardzo dba o higienę. U nas to normalka że jak leżymy to ja go "myziam" po penisie a on mnie po plecach (jezeli ja sie przytulam do niego, jeśli on do mnie to na odwrót). Dokładnie jak ktoś napisał - kocham męża całego a nie tylko wybrane części ciała. Nie wyobrażam sobie jak można sie brzydzić swojego męża...współczuje takim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak się kogos kocha to każdy cm ciała też jest kochany,nie wiem w sumie czemu,ale miałam podobnie jak autorka,jak byłam z moim facetem,to uwielbiałam pieścić i całować jego penisa,normalnie sprawiało mi to wielką przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to to! Mnie mąż też mizia po pleckach kiedy ja miziam mu penisa i jajka :) uwielbiam. Czasem też jeżdżę mu koniuszkiem języka wzdłuż penisa, ale wtedy od razu nastawia swojego "grzybka" do lizania, a później to już lodzik z tego miziania wychodzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę takiej zony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też mi liże, a zarazem gryzie co mi nie sprawia za wiele przyjemności. W moim życiu kilka potrafiło to robić z pietyzmem. Przez to nie za często pozwalam jej by to robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to to! Mnie mąż też mizia po pleckach kiedy ja miziam mu penisa i jajka usmiech.gif uwielbiam. Czasem też jeżdżę mu koniuszkiem języka wzdłuż penisa, ale wtedy od razu nastawia swojego "grzybka" do lizania, a później to już lodzik z tego miziania wychodzi ;D xxx DOKŁADNIE!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja pani lubi twarzą ocierać się o mojego penisa i jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dnia żebym nie przywitała się z mojego meża penisem. Uwielbiam to, miziać, całować i nie tylko kiedy che czegoś więcej, to taka oznaka czułości, że kocham go w całości, a jego przyrodzenie jest przecież jego częscią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galimim
Wielkie brawa dla tej Pani =) tak powinna robic kazda kobieta =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej ale to straszne brac do reki takie cos. To grzech i potepienie. Jak mozna tak sie zabawiac. Ja jestem panienka cnotliwa i taka pozostane. Pfu ale ludzie sa zboczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem to świetnie :) Uwielbiam dawać czułe buziaczki (także jak jest miękki), seks oralny też oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedorobiony - współczuję związku. to wcale nie jest nic niezwykłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dawałam całusa... gdy seks oralny był jeszcze na nie ;) Uważałam że chociaż tak 😘 się "zrewanżuję" za... A dobry całus nigdy nie jest zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×