Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala czarna niewywrotna...

lubie chodzic na masaż, bo....

Polecane posty

Gość mala czarna niewywrotna...

zaczelo sie o tego, ze od pracy siedzącej mialam ciągłe bole karku i plecow i moj mąż znalazl dla mnie masazyste ;) do ktorego chodze raz w tygodniu, na poczatku byly to mSAZE plecow - facet jest niesamowity, bardzo przystojny, muskularny, dotyka tak,że wariuję pewnego razu poprosilam go o masaz calego ciala - zaczal masowac moje uda, stopy - boze myslalam ze oszaleje, teraz za kazdym razem kiedy mnie masuje, kiedy czujejego dlonie na ciele jestem strasznie podniecona, po prostu chyba cieknie mi po udach - mam ochotę żeby zjechal dłońmi niżej, zeby masowal moja cipke, posladki. ale on jest bardzo profesjonalny, nie zapędza się w te rejony, chociaz kiedy masuje moje uda tak wysoko i tylko milimetry dzielą go od mojej cipkia ona az pulsuje tak jestem podniocona, to mam ochote wypiac pupe i przycisnąć jego dlon do mojej malej:) od razu napisze - to tylko moje fantazje, nigdy nie przespie sie z nim, za bardzo kocham mojego męża, po prostu jego dotyk sprawia ze odpływam, za każdym razem po masazu ide do sauny albo pod prysznic i robie sobie dobrze bo chyba bym oszalala zastanawiam sie czy moze on tez jest podniecony? nie zamierzam sie tu chwalic, ale jestem naprawde atrakcyjna kobieta, mam zadbane ladne cialo - chcialabym zeby mial na mnie ochote - tak po prostu bez konsumpcji ;) to napiecie jest bardzo przyjemne, podnieca mnie ta atmosfera, nieraz zdarzylo mi sie lekko zapomniec i jęknąć a on tylko sie uśmiechal.... macie czasem takie sytuacje - jestescie sam na sam z facetem ktory sprawia ze jestescie mokre jak wulkan i wiecie ze nie mozecie niz zrobic i nie zrobicie, ale podnieca Was ta sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnyhryth
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO WAŻNE PYTANIE
Cześć Jestem facetem, mam 39 lat. Mam do Ciebie pytanie: Czytałem, że jak kobieta bawi się butem na stopie w obecności faceta, to ma ochotę na seks z nim. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ...............
To znaczy, że ty jesteś golutka podczas masażu ? Zazdroszczę temu masażyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna niewywrotna...
nie no mam na sobie ręcznik :) i majteczki tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ...............
ale staniczka nie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna niewywrotna...
nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masowany
Z całą pewnością on to widzi i czuje, na pewno działa to na niego, ale jest profesjonalny (czytaj: mądry) i nie chce przekraczać tej bariery z własnej woli bo nie wie jak zareagujesz. Czeka na Twoją zdecydowanązachętę wtedy pewnie wypieściłby Cięręką. ALE - ja mam podejrzenie, że ponieważ Twój facet go dla Ciebie znalazł, to może to być... gej i wtedy d..pa zbita:) Facet ZAWSZE ma ochotęna taką zabawę, więc kobiety masowane mają lepiej. Niestety masowani faceci przeżywająto podobnie tyle, że masażystki nie są w takiej "stałej gotowości" jak faceci-masażyści. Ciekawe co powiedzą masażystki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ...............
Bardzo łatwo rozpoznasz, czy masażysta jest podniecony. Jak mu kutas stoi, to jest podniecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna niewywrotna...
hmm.. - powiem tak - albo jest chojnie obdarzony albo mu stoi chociaz to ciezko ocenic bo on nie masuje w takim hmm kitlu jak sie widzi na filmach ale w normalnych dzinsach i koszulce, poza tym nie mam jak sie przyjrzec bo przeciez leze na brzuchu z głową w dziurze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna niewywrotna...
znalazl go moj maz - to znaczy znalazl gabinet, masazysta zostal mi przydzielony;) nie sadze zeby byl gejem bo to taki 100% samiec ziejacy testosteronem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ...............
Napewno mu stoi, bo z Twojego opisu wynika, że jesteś atrakcyjną dziewczyną. Całuję Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO WAŻNE PYTANIE
Czy czasem masz ochotę zrobić masażyście lodzika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ziemskie
mała czarna..nie zła historia..a ja w maroku byłem taki wymęczony jak mały wychudzony facio ciągał mnie zaręce nogi..masażysta niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on przed Toba i po Tobie masuje mnostwo kobiet i raczej watpie zeby kazda go podniecala. mezczyzni lubia miec wladze nad kobietami i on swoja wykorzytuje. to chyba tak, jak z ginekologiem - nie podnieca sie na widok obcych cial kobiet:) namow meza na kurs masazu i Ty sama pojdz i sie masujcie nawzajem - to chyba najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna niewywrotna...
wiesz madz to nie to samo - owszem moj maz tez jest przystjny, tez ma fajne cialo - ale to moj maz, on dziala na mnie w innyc sposob, znam juz jego dotyk itd. masazysta to obc facet- to mnie podnieca, taki dreszczyk niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do małej czarnej niewy
Jak masz na imię kotku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz kobieca intuicja mowi mi ze ma na mnie ochote, albo sobie wkręcam, chociaz zawsze mowi ze msaowanie mnie to dla niego czysta przyjemność wkrecasz sobie i pewnie kazdej tak mowi - przez to ma wiecej klientek, ktore wracaja i polecaja go kolezankom - i o to mu wlasnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy
rozumie cie doskonale,choc to ja masuje.kiedy przychodzi na masaz interesujacy,dobrze zbudowany facet,nie jestem w stanie nie myslec o ,,czyms wiecej,, mam stalych klientow,ktorzy co tydzien pojawiaja sie z figlarnym spojrzeniem na masaz calego ciala.u nas niczym sie nie przykrywa,wiec widze,jak go rozgrzewam.na poczatku bylo mi niezrecznie,ale teraz podnieca mnie to i to bardzo. tak wiec on wie na pewno,jak odbierasz jego dotyk...i tez sie tym delektuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna niewywrotna...
byc moze, chociaz wydawalo mi sie ze w tych kwestiach sie nie mylę, mam wrazenie ze patrzy na mnie tak jakos hmm...moze nie pożądliwie, ale z takim dziwnym usmiechem i blyskiem w oku paulina mam na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna niewywrotna...
oczy - ja ze wszystkich sil staralam sie ukryc jak jego dotyk na mnie dziala..ale teraz juz przestaje, po prostu sie tym rozkoszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do małej czarnej niewy
Czy on też masuje Twoje piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy
ja tym namietniej i zmyslowiej masuje uda,a kiedy jadra zaczynaja pulsowac,smieje sie sama do siebie... kochana,wyluzuj sie i przezywaj te chwile tak,jak je odbierasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890abcdefghijk
Cześć Paulinko Czy Ty przed masażem golisz sobie cipcie na zero ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ...............
Przesyłam gorące całusy dla Twojej cipuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy
do masazu calego ciala nalezy masaz piersi,masaz posladkow-nie masuje sie tylko okolic intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna niewywrotna...
posladkow ani piersi nie masowal - zawsze pytal co masujemy i ja mowilam co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna ja juz mam na
ciebie ochote po tym jak to opisalas, on musi przezywac meki jesli mu sie podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×